Bal absolwentów II LO. Szkoła przyjmuje zgłoszenia

W tym roku mija 30 lat od powstania II Liceum Ogólnokształcącego w Krośnie. Dla uczczenia okrągłej rocznicy szkoła organizuje szereg atrakcji.
II LO od lat należy do ścisłej czołówki najlepszych szkół w Krośnie
www.2lokrosno.strefa.pl

Na obchody swojego 30-lecia II LO zaprasza wszystkich absolwentów. W piątek, 26 października br. o 9.00 rozpocznie się jubileuszowa akademia w sali widowiskowej RCKP przy ul. Kolejowej. Natomiast między 17.00 a 20.00 dawni uczniowie zwiedzą szkołę, a także spotkają się  z byłymi nauczycielami i wychowawcami.

Zwieńczeniem świętowania będzie Bal Absolwentów zaplanowany na 27 października (sobota) w Hotelu "Nafta" przy ul. Lwowskiej. Rejestracja uczestników rozpocznie się o 17.30, a impreza wystartuje o 18.00.

Aby wziąć udział w Balu Absolwenta oraz innych wydarzeniach trzeba wypełnić specjalny formularz zamieszczony na stronie szkoły. Opłata za udział w Balu to 140 zł Organizatorzy gwarantują m.in. obiad, 2 ciepłe dania i szwedzki stół z przekąskami. Dodatkowe 70 zł można dopłacić za zestaw pamiątkowy.

- Liczymy na Państwa obecność i zachęcamy do przeżycia niezapomnianych chwil – zachęcają przedstawiciele szkoły.

Obecni uczniowie liceum świętować będą 25 października (czwartek). Będzie to dzień wewnątrzszkolnych imprez i zawodów sportowych. W Sanktuarium św. Jana Pawła II przy ul. kard. Wyszyńskiego odprawiona będzie również msza dziękczynna.

II Liceum Ogólnokształcące powstało w 1988 r. pośrodku Osiedla Traugutta – wówczas nowego na mapie Krosna. Od 1996 r. szkoła nosi imię Konstytucji 3 Maja, a sześć lat temu weszła w skład Miejskiego Zespołu Szkół nr 4. W maju br. przy II LO otwarto nową wielofunkcyjną halę sportową.

ZOBACZ TEŻ W ARCHIWUM PORTALU:
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward