DYSKUSJE
Merkury Market: Nikomu nie życzymy tego, co przeżyliśmy
pawelmilosz
15.07.2024 22:41
wyróżnione przez moderatora

Współczuję pracownikom. Piękny artykuł, dobrze wyreżyserowany.

Najbardziej podoba mi się stwierdzenie: to pracownicy tworzą firmę, to wspaniali ludzie :)

Gdybym nie miał znajomego w tych strukturach, to zapewne płakał bym ze wzruszenia... ale prawda jest bolesna. Słowa jakie można było się spodziewać od starszego Pana to: Kolego jesteś nikim, nie dyskutuj. Ale co ja wiem, tylko tak słyszałem od osoby pracującej w tej firmie. Mimo wszystko ludzie się zmieniają. No właśnie, a starszy pan nie

pawelmilosz
na forum od lipca 2024
marekbrzyski
15.07.2024 16:51
wyróżnione przez moderatora

Musze zacytować jedno zdanie z artykułu:

"Myślimy już, co dalej. To istotne, bo firmę tworzą pracownicy. To wspaniali ludzie."

To są słowa prezesa ? :)))) :D

marekbrzyski
na forum od listopada 2017
ausjala1
15.07.2024 12:17

My heartfelt condolences to the entire Media Market family. You have my admiration for all you have done during this sad time

Please ignore the idiots that have made negative comments. They are not true Poles.

Jack Lala

ausjala1
na forum od lipca 2024
kurnachata
15.07.2024 11:49
wyróżnione przez moderatora

Ja tam w sumie składałem CV z 10 razy chyba w ciągu ostatnich kilku lat i wyszło na dobrze że nie zatrudniono mnie tam, że nie przezyłem tego ataku żywiołu ognia. Następną zagadką jest podobny pożar hal magazynowych w Gdańsku i w Małopolsce w tym samym czasie. Czyżby potrzebna jest zmiana przepisów magazynowych, aby łatwopalne tekstury były w oddzielnym pomieszczeniu od elektryki i iskier?

kurnachata
na forum od listopada 2017
nastka12
15.07.2024 11:13
wyróżnione przez moderatora

@goatman - potwierdzam. Trzymam kciuki za szybkie odbudowanie, dużo zdrowia i siły dla pracowników i pokażcie że potraficie jeszcze więcej.

nastka12
na forum od listopada 2017
look7
15.07.2024 11:06
wyróżnione przez moderatora

Wyrazy współczucia dla kadry zarządzającej Merkury Market i pracowników. Jak czytałem te komentarze i słyszałem, że podpalenie itp. Teraz trzeba będzie to odbudować. Nie wiem jakie zarząd podejmie decyzje. Wybierałem raczej ten sklep, bo miła obsługa dobre ceny, szeroki wybór towaru. No i sklep stąd. Mój znajomy tam pracuje. Czasem kupuje się w innych sklepach, ale głównie w Merkurym.

look7
na forum od listopada 2017
goatman
15.07.2024 10:51
wyróżnione przez moderatora

Wielki dramat! Jedyny pozytyw to brak ofiar w ludziach. Ale jest jeszcze jeden dramat - rynsztok w komentarzach w sieci. To jest niewiarygodne jak ludzie, podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem wraz ze zdjęciami swoimi i swoich dzieci, potrafią szerzyć plotki, "kierować" akcją z tylnego siedzenie czy publikować zmyślone teorie i wręcz precyzyjnie wycelowany hejt. Szokujące, że wśród takich osób są ludzie rzekomo rozumni, jak np. nauczyciele.

goatman
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA