DYSKUSJE
Merkury Market: Nikomu nie życzymy tego, co przeżyliśmy
ljsz77
17.07.2024 20:55

Ludzie dajecie się prowokować żałosnym artykułem na żałosnym portalu pisanym przez żałosnego "redaktora". Żenada przez wielkie Ż. Proszę jak już chcecie się czegoś dowiedzieć to nie czytajcie g&wna.

ljsz77
na forum od lipca 2021
miyami
17.07.2024 13:07
wyróżnione przez moderatora

Przecież pisze na dole artykułu: [Od redakcji: wypowiedzi autoryzowane]. Pan Prezes nie mógłby się postawić w złym świetle. A kto ma znajomego w MM, ten wie, że tylko zdesperowany by tam poszedł do pracy. No i grupa inwalidzka to tam najbardziej pożądana rzecz, bo trzeba wycisnąć z pracownika ile można ;)

miyami
na forum od kwietnia 2021
sebek1978
17.07.2024 11:32

Łubudubu łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu- to mówiłem ja, Jarząbek.

Staszek Bareja to jednak był wielki gościu :-D :-D

sebek1978
na forum od listopada 2017
helter_skelter
16.07.2024 20:22

Oświadczenie komendanta PSP, to profeska, dokładnie odwrotnie niż pseudooświadczenia merkurego i ten żałosny tendencyjny wywiad.Oświadczenie straży nie pozostawia żadnych wątpliwości i nawet jest podpisane!

Najlepsze w wywiadzie to co już wcześniej było pisane.Bardzo śmieszne, no bo jak teraz ten z którym był wywiad, powie standardowy tekst do pracownika np. : "Czy ty jesteś idiotą?" No to pracownik na to: "Nie! ja jestem wspaniały! I nie rozmumiem dlaczego znowu dostałem najniższą krajową? Przecież to ja tworzę tą firmę!" Oj chciałbym to zobaczyć. Zlasuje się wtedy temu zarządu i może przeprosi, że okradł pracownika. Hahaha. Niemożliwe.Ja wiem, że ktoś, kto ne wie jak to wygląda w środku tego czegoś, to pomyśli, że jakieś brednie wypisujemy. To jest poza możliwością zrozumienia człowieka z zewnątrz, poza wyobraźnią. Możliwe, że i redaktor nieświadomie stanął po stronie zła.

helter_skelter
na forum od listopada 2017
rewa
16.07.2024 17:48

Wydaje mi się, że artykuł jest sponsorowany, ale oczywiście nie moge tego udowodnić, a składanie tutaj ,,wyrazów współczucia" z powodu pożaru budynku jest idiotyzmem w czystej postaci. Przecież nikt nie zginął na szczęście i wszystcy sa zdrowi i żywi. Dodam od siebie, że Komendant PSP wydał właśnie swoje oświadczenie odnośnie napojów, batonów energetycznych i żywności dostarczanej prze różne podmioty i zwykłych mieszkańców i hmm... on widzi to troche inaczej niż w artykule. Ha ha.

rewa
na forum od listopada 2017
edekbezkredek
16.07.2024 11:55
wyróżnione przez moderatora

"Mogliśmy bardziej w media", nie trzeba, ludzie w Krośnie już od dawna poznali jakie są warunki pracy.

edekbezkredek
na forum od listopada 2017
wuel
16.07.2024 08:31

O, sądem straszy. Nie ma co się ciskać redaktorku. Nie sposób się oprzeć wrażeniu, że brakuje w nagłówku dopisku "artykuł sponsorowany". Anonimowi rozmówcy co autoryzują odpowiedzi? Co to za dziwactwo? Trzeba był przeprowadzić normalną rozmowę z kimś z zarządu MM i nie było by takich niejasności.

wuel
na forum od listopada 2017
Adrian Krzanowski
16.07.2024 06:31
Tak, na tym polega dziennikarstwo, by słuchać i przedstawiać różne punkty widzenia. Proszę wskazać nieprawdę w tym wywiadzie i wykazać dowód korupcji redakcji ("posmarować"). W innym przypadku spotkamy się w sądzie.
Adrian Krzanowski
na forum od października 2017
korzen0409
15.07.2024 23:42

Czy ten portal wszystko już wklei jeśli się dobrze posmaruje ? Na tym polega dziennikarstwo ?

korzen0409
na forum od listopada 2017
korzen0409
15.07.2024 23:41

Łzy pociekli po nogawkach dla mnie....Osobie z PRu, która to pisała polecam zmienić zajęcie i pisać książki fantasy. Jest potencjał.

korzen0409
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA