DYSKUSJE
Jest nowy komitet wyborczy. Wystawi Laurę Starowiejską na prezydenta
yurunio
04.03.2024 12:14

A ty kogo konkretnego i mądrego z y€baćpis proponujesz? Bo ja też nie kumam za bardzo...?

yurunio
Konto zablokowane
reaktywator
04.03.2024 06:25

Kogoś w zamian proponujesz, bo tak całkiem bez, to nie za bardzo...?

reaktywator
na forum od listopada 2017
yurunio
03.03.2024 22:48

Będzie dobrze w Radzie Miasta tylko nie należy wybierać osoby chcące y€baćpis.

yurunio
Konto zablokowane
trw_krosno
02.03.2024 11:22

Witam !

Czytam Wasze wypowiedzi i z większością z nich się zgadzam. Tak, trzeba zmian w Radzie Miasta. Tylko dlaczego tak bardzo dyskryminujecie "dziadków, babcie"???

Większość mieszkańców naszego grodu to osoby starsze, młodzi wyjechali "za chlebem". No i kto nas będzie reprezentował, dbał o nasze sprawy???

Ja jestem po 70-tce ale jeszcze dużo potrafię, pomagam ludziom od 33 lat i mam sporo sukcesów , nagród.

Miałam nie kandydować, ale muszę pokazać- że my też jeszcze dużo możemy zrobić aby polepszyć sytuację ludzi w naszym mieście.

Jestem bezpartyjna i nie "umoczona" w żaden układ . Dajcie nam i mnie szansę udowodnić to, co napisałam.

Serdecznie pozdrawiam a już szczególnie tych krytykujących- taka jest demokracja.... Danuta Kowalczyk- trwkrosno.prv.pl

trw_krosno
na forum od stycznia 2018
msktonicki
01.03.2024 17:54

Fajnie, że mówicie o pomysłach, niektóre z nich na pewno są bardzo dobre. Mnie jednak interesuje, jak to zamierzacie finansować, bo nie wiem czy wszyscy tutaj mają świadomość, że rzadzenie miastem nie polega na "pomysłach" co zrobić, trzeba to wszystko jeszcze sfinansować.

msktonicki
na forum od września 2018
zbych
29.02.2024 09:57

Tylko odmłodzenie i kwalifikacje nowych władz-żadne kombatanckie zasługi...

zbych
na forum od listopada 2017
SAjM
29.02.2024 09:22

Kandydat na prezydenta miasta Krosna, który mieszka w Korczynie... Wystarczy że połowa urzędników nie mieszka w Krośnie, większości z tych ludzi spoza Krosna nie interesuje rozwój miasta w którym nie mieszkają.

SAjM
na forum od listopada 2017
Gafa
28.02.2024 16:23

@LoloBolo... masz rację 40-50 lat to doświadczenie i jeszcze lata nie oderwane od świata.Pan Przytocki kandydując przed laty miał firmę i doświadczenie w jej prowadzeniu, zaś pani kandydatka do swiadczenie w fundacjach, stowarzyszeniach, radach, bez konkretów i osiagnięć, a program no jaki..... działanie, bez konkretów, grupa ludzi, czy grupa wzajemnej adoracji?

Gafa
na forum od listopada 2017
LoloBolo
28.02.2024 11:07

To my wyborcy mamy wpływ na Radę Miasta, wystarczy nie głosowac na dziadków i babcie kandydujące do Rady Miasta.

Głosujmy na osoby maksymalnie 40-50 letnie a wtedy Rada Miasta istotnie się zmieni.

LoloBolo
na forum od listopada 2017
nobody997
28.02.2024 06:07

"Black crown"pisze a jakie zasługi i osiągnięcia dla Krosna miał Prezydent obejmujący po raz pierwszy Urząd?-zasługi może nie,ale olbrzymie doświadczenie(poprzednia Praca)zainteresowani pewnie wiedzą.A jakie osiągnięcia ma Pani Starowiejska?Pracowała w UM Krosna-Inspektor -Polityka Spoleczna-jakies szczególne osiągnięcia???Program tej Pani jak dla mnie mało konkretów,zobaczymy ,bo znam kilku startujących do rady popierających ta Panią.Mloda to pozytywne,ale nic więcej,krytyka władz,i co jeszcze???Duzo fundacji I stowarzyszeń I tym nie rozwinie się Krosna.Malo ambitny program mają.Zaglisuje na Pana Przytockiego,pod warunkiem,że przewietrzy wiekowo Radę Miasta.Nie widzę przyszłości Krosna z tą Panią Laura.

nobody997
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA