DYSKUSJE
20-latka rozdała swoje rzeczy i ruszyła "na stopa". Teraz żyje podróżą
look7
09.12.2022 05:20

Ma 20 lat, niech się bawi. Obawiał bym się tylko o jej bezpieczeństwo. Różne świry się zdarzają na świecie, ale może ma szczęście. Do tych co piszą, że zajdzie w ciążę. Wróci do Polski dostanie 500+ i inne benefity. Może ma bogatych rodziców. Nie wiem. Majętniejszych. Jest ryzyko jest zabawa. Ma 20 lat, jest pelnoletnia.

look7
na forum od listopada 2017
look7
09.12.2022 05:14

Gratulacje i powodzenia.

look7
na forum od listopada 2017
mikser
07.12.2022 08:25

No jasne wed że jej zazdroszczę, może młodego wieku i życia w słodkiej nieodpowiedzialności za własną przyszłość. Mam gdzieś te jej "przygody" mieszkania w szałasach i jaskiniach. Zwiedzanie świata może odbywać się w cywilizowany sposób. Zdziwiłabyś się gdzie ja byłem i co widziałem, ale nie latam z tym po internetach, to moja sprawa. Tobie pewnie z racji młodego wieku to imponuje, że ona nic nie ma, mnie nie musi. Przyda się i tobie trochę pokory, ale może przyjdzie sama jak życie kopnie w tyłek. Powodzenia.

mikser
na forum od listopada 2017
adam1985
04.12.2022 22:39

> praktykuje też freeganizm. To idea, która polega na wykorzystywaniu jedzenia, które wyrzucają m.in. supermarkety, czyli przeterminowanych produktów lub mniej świeżych warzyw, owoców, czy pieczywa.

Znaczy się, grzebie po śmietniku?

adam1985
na forum od listopada 2017
rydzol
04.12.2022 14:14

jaworek

Nie trzeba jechać na Teneryfę. Odchody, śmieci, zużyte prezerwatywy widziałem po przejściu pielgrzymki na ciemną górę:)

rydzol
Konto zablokowane
morcin800
04.12.2022 14:10

Następny artykuł poproszę.

morcin800
na forum od marca 2020
wed
04.12.2022 14:05

Sądząc po wypocinach miksera czy Jaworka strasznie zazdroszczą dziewczynie przygody. Niepotrzebnie się martwicie koledzy, jak zechce to zdąży i zalożyć rodzine i zarobić na nią. Póki co bawi się dobrze, zwiedza świat, nabiera doświadczenia. Co do syfu to raczej nie należy do tej grupy ludzi co ten syf robi. W każdym razie ma małe szanse wywalić opony czy lodówkę do rowu jak to u nas jest w normie, bo ich po prostu nie ma. Tak , że to nie ten adres panie Tomku.

wed
na forum od listopada 2017
Tomek Jaworek
04.12.2022 13:45

Napatrzyłem się na takich hipisów na Teneryfie... Syf i śmieci które po sobie pozostawiali był zatrważający. Odchody, śmieci, strzykawki walały się wszędzie. Byłem na wybrzeżu jak zaczynała się pandemia i policja przepędzała ich z obozowisk, czego nie mogli wziąć, zostawiali albo wrzucali w morze. Nigdy nie zapomnę ile tego syfu pływało w wodzie gdy nurkowałem wzdłuż wybrzeża... Tam żyje się łatwiej, bo można zebrać na ulicy czy wyjadać że śmietnika. Życzę powodzenia w podróży i bezpieczeństwa. Gratuluję też rodziny, bo świadomość, że ma się gdzie wrócić gdy podwinie się noga, albo spotka nas choroba jest bardzo ważna.

Tomek Jaworek
na forum od grudnia 2022
Iker
04.12.2022 12:23

Wed jest kobietą więc chyba wie co pisze, a tak na marginesie piękna sprawa pieprznąć tym wszystkim, sprzedać i wyprowadzić się z tego kraju, zostawić ta cała patopolityke, nawet na Słowacji czy w Czechach jest lepiej niż w tym polskim ciemnogrodzie gdzie rząd wszystko wszystkim daje a 30% to łyka, i nic do nich nie dociera

Iker
na forum od listopada 2017
mikser
04.12.2022 10:18

Sam sobie wed kup tabletkę najlepiej "dzień przed", zanim zaczniesz pisać te swoje bzdety o jakimś ordo iuris czy czyś tam. Widać po twoich wypocinach, że zielony jeszcze jesteś jak szczypiorek na wiosnę i pojęcia nie masz na czym życie i odpowiedzialność polega. Ale to twój problem.

mikser
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA