DYSKUSJE
Trwa budowa trybuny na stadionie. Wiemy, jak będzie wyglądać
krossener
09.08.2022 09:43
wyróżnione przez moderatora

Moto Arena Łódź, koszt budowy około 50 mln zł, lata budowy 2016-2018. Jak tam to wygląda, a jak tu? Albo się robi coś konkretnego, nawet etapami, na dziesięciolecia, albo się nie marnuje środków na byle co.

krossener
na forum od lipca 2022
20mefik20
09.08.2022 00:35
wyróżnione przez moderatora

Jak może mieć firma w branży elektrycznej doświadczenie w wznoszeniu obiektów użyteczności publicznej? Poprostu firma agz jest jako wykonawca a pod wykonawcy budują... Widać, że beton i stal podrożała dość sporo skoro trybuna się składa z konstrukcji żelbetowej wartej 12 mln...

20mefik20
na forum od listopada 2017
krowa
08.08.2022 22:24

Budujemy trybuny, Czy ktoś pomyślał o kibicach . Skąd ich wziąć skoro miasto się wyludnia . Prawdziwy kibic przychodzi na zawody aby podziwiać zmagania zawodników, a nie kunszt gastronomi. Na żużel zacząłem chodzić bodajże w drugim roku istnienia sekcji żużlowej w Legi. Nazwiska tych zawodników cisnął się na usta same. Od trzech lat bodjże nie chodzę na żużel. Prawdziwy kibic widział wyniki ustawiane na zapleczu. Powiedziałem sobie dość.Czare goryczy dopełniają kibice, żądni rozrywki a nie zawodów, afisze pokazujące zawodników zajmujących się reklamą a nie rywalizacją, zawody nocą czy wieczorem, kiedy się śpi i ceny biletów niedostępne dla każdego kibica .to mam tego dość. Na pamiątkę zostało mi tylko świadectwo zdrowia dopuszczające do startów i miłe wspomnienia.Zwracam się do kibiców, bo działacze ignorują jak na razie jedynego samouka Krośnianina, który był w kadrze rezerowym Gąsiora Romana, przywróccie jego Memoriał. Pozdrawiam wszystkich a szczególnie tych, którzy startowali w pierwszym meczu, szczególnie żyjących braci Węklarów, nie wiem co z Niezgodami, a dla tych tych, którzy odrszli do Pana Boga proszę: Panie Boże daj im Niebo.

krowa
na forum od listopada 2017
BPK
08.08.2022 22:12
wyróżnione przez moderatora

Mam nadzieję, że w ramach tego przetargu zdemontują maszty szpecące Krośnieńską Starówkę :)

BPK
na forum od listopada 2017
LoloBolo
08.08.2022 21:51
wyróżnione przez moderatora

Rozpaczliwie wyglądające "maszty" oświetleniowe a teraz bieda trybuna.

Na kopaczy piłki nigdy nie pójdę, na żużel raczej też nie i tak robi większość mieszkańców, a miasto wydaje pieniądze podatników na budowę koszmarków architektonicznych (maszty), trybunę jak zbudują to się oceni/zobaczy.

LoloBolo
na forum od listopada 2017
awayman
08.08.2022 21:37

Nie budują - źle, budują - jeszcze gorzej.

awayman
na forum od sierpnia 2022
krosno24de
08.08.2022 21:15

wierzyć UM to jak wierzyć temu szmatławcowi Tuskowi i Rządowi...

krosno24de
na forum od maja 2021
Iker
08.08.2022 20:29
wyróżnione przez moderatora

W tym kraju przetarg wygrywa najtańszy, tak jest przeważnie, a doświadczenie masz dostarczyć na papierze, właśnie to, że wygrywa najtanszy zmusza później wykonawcę do zatrudniania najtańszych podwykonawców i stosowania najtańszych materiałów, nie liczy się solidność , wiedza i zaplecze techniczne, liczy się tylko papier. Nie wnikam jak się to ma do stadionu bo wolę żużel oglądać w tv, ale wiem co się dzieje na rynku budowlanym, roboty wygrywają jakieś firmy nie wiadomo skąd potem szukają miejscowych jeleni najlepiej za półdarmo, dobrze ze chociaż te dwie firmy są z Krosna

Iker
na forum od listopada 2017
obiektywne_krosno24
08.08.2022 18:23

@Iker

Wsłanie widać po jupiterach jakich fachowców z Jedicza "dobry manager" ściągnał do wykonannia PRL kratownicy, a po tej "fachowej" wizualzacji w powyższym artykule, też widadać że zespół porojektowy AGZ skille ma że mucha nie siada.

Narazie widać, że AGZ ma umiejetność wciskania kitu UM i to za nasze pieniądze tu faktycznie wiodą prym. Fatkycznie lepiej, aby ta kasa poszła na drogi np. remont Pużaka w dramatycznym stanie, niż na budowę prefabrykowanego potworka za 13 mlnów (z TOI TOI pod spodem no nawet toalety nie starczyło).

obiektywne_krosno24
na forum od sierpnia 2022
Iker
08.08.2022 18:16
wyróżnione przez moderatora

Co znaczy doświadczenie wykonawcy? Chodzi o doświadczenie kierownika budowy czy ekipy? Na Oczyszczalni Ścieków w Krośnie wykonawca był Mostostal Warszawa, pewnie każdy słyszał, a partactwo jakie odstawili to jest porażka, a teraz będą budować S19, może właściciel AGZ jest dobrym menadżerem i zatrudnia dobrych fachowców, sam nie musi się znać. Druga firma też nie istnieje 20 lat, tylko krócej

Iker
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA