DYSKUSJE
Zachęcali do pomocy migrantom. Przegonił ich ksiądz, sprawdziła policja
dariuszek
02.12.2021 11:29

Czemu nie upominacie się o więzionych opozycjonistach na Białorusi. Polacy jak jechali na zachód to pracować.

dariuszek
na forum od listopada 2017
reaktywator
02.12.2021 07:01

Podczas sesji suwalskiej rady miejskiej radny Wojciech Pająk postanowił uczulić radę na los ofiar kryzysu migracyjnego. Radni pracowali nad uchwałą „murem za mundurem”, więc rozdał im ulotki Grupy Granica. Dopatrzyli się w nich treści antypaństwowych i „ataku na państwo”.

oko.press/radny-pajak-rozdal-w-suwalskiej-radzie-m(...)

reaktywator
na forum od listopada 2017
reaktywator
02.12.2021 06:57

@gauss, twój wpis jest odpowiedzią na twoje pytanie, ulotki rozdaje się zazwy7czaj w celu po/do_informowania, uświadomienia itp. , ale jak widać po twoim wpisie, z marnym skutkiem. Odnośnie łamania polskich i unijnych przepisów więcej wiarygodnych wiadomości płynie od Łukaszenki, który min. pozwolił międzynarodowym organizacjom i dziennikarzom na śledzenie i ich pobyt w mijscach zdarzeń, niż nasz, niestety, rząd który nałożył embargo i sobie udzielił wyłącznego prawa na przekazywanie jedynie słusznych inormacji kierowanych do takich jak ty!

@krzys16, ja widzę że osoby te o których piszesz nie stoją na placu kościelnym za ogrodzenie lecz na ulicy, która chyba jeszcze nie jest własnością kościoła?!

reaktywator
na forum od listopada 2017
gauss
02.12.2021 00:06

Czemu nie rozdawali ulotek pod urzędem miasta ? jak tacy wrażliwi to niech pojadą bezpośrednio na białoruś i tam pomagają,

szkoda że nie bronili naszych żołnierzy i policjantów, którzy doznali urazów przez kamienie rzucane przez imigrantów łamiących polskie i unijne przepisy - KONSTYTUCJA !

a ten co płynął 6 dni to już gdzieś dopłynął czy dalej płynie ?

gauss
na forum od listopada 2017
igarashi
01.12.2021 21:43

Brawa dla księdza, przegonił sekciarzy, ewangelię głoszą, ulotki rozdają, czy to świadkowie ewangelii?

igarashi
na forum od grudnia 2020
wed
01.12.2021 19:28

Dzisiaj w Sejmie o całkowitym zakazie aborcji. Ciekawe czy lekarzy i kobiety będą palić na stosie czy tylko rozstrzeliwać ? Podobno już nie tylko zygoty ale nawet komórki jajowe mają być rejestrowane. Żart ? Już parę żartów okazywało się prawdą. Czarnek chce nas zbawić, Glapiński twierdzi, że wysypują mi się pieniądze z kieszeni tyle ich od niego dostałam, Kaczyński ogłosił III wojnę światową , po czym zasnął, Kamiński opowiada o najeżdzie na Polskę kanibali czy innych zoofilów. Jak długo ta szopka jeszcze potrwa ? Ludzie ogarnijcie się i przestańcie głosować na kretynów (cytuję za Terleckim, proszę nie traktować tego jak wulgaryzm tylko jako określenie poziomu intelektualnego naszych obecnych przywódców narodu).

wed
na forum od listopada 2017
siostra_Nalewka
01.12.2021 15:06
wyróżnione przez moderatora

Zawsze powtarzam że chrześcijaństwo nie ma nic wspólnego z katolicyzmem szczególnie polskim.

siostra_Nalewka
na forum od listopada 2017
salvator_mundi
01.12.2021 15:02
salvator_mundi
na forum od września 2021
Grzes2
01.12.2021 14:14

ciemoś widzę, widzę ciemność ......

Grzes2
na forum od listopada 2017
krzys16
01.12.2021 11:16

A czy ci państwo nie wiedzą, że plac przed kościołem należy do kościoła, chcąc tak kwestować czy coś innego to trzeba mieć zgodę proboszcza. Jak by poszli pod drzwi urzędu miasta też by wezwano policję i poproszono o opuszczenie tego miejsca. A swoją drogą, ta akcja była wymierzona aby udzerzyć w kościół, katolików a nie pomoc migrantom. Jest wiele sposobów, aby pomagać ubogim i potrzebujący, wiem bo sam bardzo chętnie pomagam.

krzys16
na forum od listopada 2017
/7
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA