DYSKUSJE
Na starówce za darmo już nie zaparkujemy. Nowe ulice w płatnej strefie
zbych
03.09.2021 16:46

Drodzy mieszkańcy-"władza twierdzi od dawna , że auto to zbedny przedmiot luksusu-a jak wam wiadomo luksusy sa reglamentowane dla nielicznych. Oznaczone krzyzykami parkingi ogrodzone najlepsze i obstawione zakazami nakazami uprzywiliwanim wszelkjej maści zasłuzonych--dla władzy! Dziekujemy zaczekamy do....

zbych
na forum od listopada 2017
skynet
03.09.2021 15:10

Dyżurne kundelki szczekają że nie mają pieniędzy na parking, obwiniają Prezydenta , UM i wszystkich ale w niedzielę księdzu na tacę w zęba h niosą i pod sam kościółek chcą podjechać. NIECH PŁACĄ!

Całe życie z komunistycznymi aparatczykami:)

skynet
na forum od listopada 2017
tate
02.09.2021 23:09

Mieszkam od 45 lat na Kolejowej przy dworcu,płacę podatki,nie było do tej pory większych problemów z parkowaniem a teraz po decyzji naszych włodarzy co do płatnych parkingów w obrębie całego osiedla 1000 lecia muszę mieć sporo szczęścia aby znaleść miejsce pod moim blokiem.Nie jest to w porządku.Prezydent obiecał bezpłatny parking obok torów ale jakoś to "uschło".Czy dotrzyma słowa?Ja jestem przy następnych wyborach na "nie"!

tate
na forum od listopada 2017
skynet
01.09.2021 17:51

i prawidłowo! jest dla księdza, jest dla rydzyka to i na parking się znajdzie. A jak nie to na kaczorach...

skynet
na forum od listopada 2017
abajurek33
01.09.2021 16:47

Akurat często przejeżdżam obok płatnego parkingu przy dworcu na ul. Naftowej, albo na ul. Mielczarskiego na przeciwko Full Marketu. Są one praktycznie ciągle puste, natomiast na niepłatnych parkingach obok Sodoma - Gomora. Samochody stoją prawie jeden na drugim, obijając się drzwiami. W dodatku osiedlowe parkingi zapychają kierowcy przyjeżdżający do pracy z okolicznych miejscowości. Nie wiem czy władze miasta do końca przemyślały tę decyzję? Wpakowano grube tysiące w parkomaty i co? Każdy logicznie myślący kierowca wysadza pasażera i odjeżdża nie płacąc za parking - "tyle zysku co w pysku".

abajurek33
Konto zablokowane
Adrian Krzanowski
01.09.2021 12:49
wyróżnione przez moderatora

Głosy "za":
Anna Dubiel, Anna Galert, Grzegorz Rachwał, Marcin Niepokój, Piotr Grudysz, Robert Hanusek, Stanisław Czaja, Tomasz Biały, Zbigniew Kubit, Zbigniew Ungeheuer, Zdzisław Dudycz

Głosy "przeciw":
Adam Przybysz, Janusz Hejnar, Krzysztof Babinetz, Małgorzata Szeliga, Paulina Guzik, Paweł Krzanowski, Sławomir Bęben, Wojciech Byczyński

Wstrzymał się Kazimierz Mazur
Nie głosował Witold Skiba (najprawdopdoobniej miał problemy techniczne)

Adrian Krzanowski
na forum od października 2017
Voytec
01.09.2021 10:30
wyróżnione przez moderatora

Należy wyznaczyc miejsca do parkowania dla jednośladów. Samochód się tam nie zmieści, a jeśli takich miejsc będzie sporo, to będą zawsze dostępne i bezpłatne. Ludzie zaczną przyjeżdżać na starówkę jednośladami. Na miejscu dla samochodu zmieści się ze 3-4 skutery. Widziałem podobne rozwiązania w Dubrowniku. Sprawdzają się. A godzina parkowania samochodu na parkingu kosztuje 40 zł za godzinę. Parkingi są płatne do godziny 2:00.

Voytec
na forum od listopada 2017
black_crow
01.09.2021 10:17
wyróżnione przez moderatora

Starówka swoją drogą. Wg mnie największa tragedia jest na osiedlach gdzie przez ostatnią dekadę liczba samochodów wzrosła kilkukrotnie. Każdy parkuje jak chce i gdzie chce nie zważająć na innych, blokując inne samochody. Pod sklepami to samo, mam wrażenie że niektórzy jakby mogli wjeżdżaliby autami do sklepu

black_crow
na forum od kwietnia 2019
adam1985
01.09.2021 10:10
wyróżnione przez moderatora

@wed, żeby odwieźć kogoś na dworzec, nie potrzebujesz parkingu - podjeżdzasz, wysadzasz i odjeżdzasz. Nie wiem czemu chciałbyś na tysiąclecia parkować, jak tylko kogoś podwozisz.

Natomiast jak ktoś chce zostawić samochód i pojechać gdzieś komunikacją, to tego nie zrobi, bo się nie opłaca.

>W sumie wiecej plusów, a to że kasa miejska się wzbogaci no to chyba tragedii nie ma ?

Jak się kasa miejska wzbogaca, to znaczy, że ludzie biednieją - raczej minus.

adam1985
na forum od listopada 2017
Stefan_N
01.09.2021 10:07
wyróżnione przez moderatora

Może Portal poda którzy Radni byli za zwiększeniem opłat. Liczba głosów przeciw i wstrzymujących się zgadza się z ilością radnych PiS ale może się mylę.

Stefan_N
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA
Reklamę wyświetlono 4750 razy