DYSKUSJE
Ulica schodków i barierek. Czy ścieżka dla pieszych na Kopalnianej jest praktyczna?
reniaS
04.05.2021 12:38
wyróżnione przez moderatora

Nie wiem kto projektował schody, ale sa na stopę dziecka a nie dorosłej osoby.

Można sobie zrobić na nich krzywdę- jedna kostka za mało. Tragedia

reniaS
na forum od listopada 2017
LoloBolo
04.05.2021 08:25
wyróżnione przez moderatora

To dlaczego na Piłsudskiego, Zjazdowej, Grodzkiej (po cudownym remoncie) i jeszcze wielu innych ulicach nie ma tych debilnych "schodków z barierkami"? Przecież one są znacznie bardziej strome niż Kopalniana.

LoloBolo
na forum od listopada 2017
reaktywator
04.05.2021 06:06

Jakiś lekarz komuś jest jednak potrzebny, bo ja nijak i nigdzie w artyklule nie znajduję słowa "Powinny"...

reaktywator
na forum od listopada 2017
profWiktorTraktor
02.05.2021 18:38

Te .... reaktywator-w art. jest tak napisane. Poczytaj dokładnie jak tłumaczy się miasto

profWiktorTraktor
na forum od listopada 2017
foks9
02.05.2021 09:18

Normalnie, po pisowsku czyli rozpieprzanie publicznych pieniędzy

foks9
na forum od listopada 2017
reaktywator
01.05.2021 12:39

Te d..a_profWiktorTraktor- skąd ten twój cytat(?) - >Przepis-"Powinny być barierki..." zdaje sie że to nie to samo co -muszą być barierki< -

- ja widzę taki cytat przepisów dot. dróg publicznych:

„Przy pochyleniu podłużnym przekraczającym 6% należy stosować pochylnie lub schody i pochylnie.”

"NALEŻY"!

reaktywator
na forum od listopada 2017
Lotnik180
01.05.2021 10:11

Czytam te komentarze i.....jeden wniosek sie nasuwa "ludzim nie dogodzisz". Zrobili barierki i schody to źle, gdyby nie zrobili to też by narzekali. Nie jestem zwolennikiem krośnieńskiego magistratu ale moim zdaniem wyremontowali tę ulicę naprawdę dobrze, zapomnieliście jak było wcześniej? A co do śmieci, to proponuję krośnieńskim włodarzom przejść się wałami wzdłuż Lubatówki od poczty głównej do wiaduktu kolejowego i następnie do wiaduktu na Grodzkiej. Jedno wielkie śmietnisko w centrum miasta. Nikt tego nie sprząta, czekają jak zarośnie trawą i do zimy będzie problem z głowy.

Lotnik180
na forum od listopada 2017
profWiktorTraktor
01.05.2021 09:35

Przepis-"Powinny być barierki..." zdaje sie że to nie to samo co -muszą być barierki. Do rozbiórki ten koszmar.

profWiktorTraktor
na forum od listopada 2017
yeti60
01.05.2021 06:47

Przeczytałem wszystkie komentarze, te na Twitter też. Fajnie się narzeka, że szwagier ma firmę od słupków, że ktoś tan wziął, że zrobił sobie PR. No dobrze, a nie pomyślał nikt, że jak któryś z tych co piszą te komentarze się przewróci , dozna obrażeń i poleży w szpitalu 8 dni, to temu co się podpisał pod równym chodnikiem o zbyt dużym spadku prokurator postawi zarzut. Prosty przykład czy mając we krwi 0,21 promila alkocholu jest się bardziej pijanym niż 0,19. Nie, ale przepis. Dziwicie się że tem co o tym decyduje nie chce się podkładać i dba o swoją rodzinę, za tą marną pensję. Ja się nie dziwię. To przepisy są takie, a nie czyjaś głupota. ale z drugiej strony przepisy uwzględniają że wśród nas jest mnóstwo młodych łamagów i także ludzi starszych. A może ci krytykańci zmienią przepisy lub sami się pod tym podpiszą. Nie muszą się znać, wystarczy tylko podpis.

yeti60
na forum od maja 2021
antrykotcielecy
01.05.2021 01:11

w przedsięwzięcu tym, na pewno, jaleś lobby ortopedów maczało kłykcie

antrykotcielecy
na forum od grudnia 2019
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA