DYSKUSJE
Zawodzie się rozrasta. Powstaną kolejne mieszkania
michal2468
17.04.2021 10:58

Bardzo mnie to cieszy, że wszystko tak sybko sie rozwija.

michal2468
Konto zablokowane
Burn
17.04.2021 08:11

jaruzel1984

Z tego co pamiętam to w 2019 odbyła się na tych terenach wielka wycinka zadrzewienia (ciekawe czy legalnie). Piły słychać tam było przez tydzień (wiem od mieszkańca). Zdaje się, że już wtedy planowano tą inwestycję. Jak udało się właścicielce wycharatać teren z drzew i przekwalifikować na teren inwestycyjny to sprawa którą może powinien zbadać odpowiedni organ. No ale do tego potrzeba zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, nieprawdaż?

Burn
Konto zablokowane
buczo85
16.04.2021 23:46
wyróżnione przez moderatora

Szacun dla KPB za projekt. Stawiacie naprawdę na przyjemną dla oka architekturę :)

buczo85
na forum od listopada 2017
wokol_krosna
16.04.2021 21:11
wyróżnione przez moderatora

Warto od razu pomyśleć o przestrzeni zielonej wokół bloków. Niestety na wielu nowych osiedlach (także w Krośnie) tej zieleni nie ma wcale, jest tylko niewielki plac na zaparkowanie samochodu, odgrodzony siatką od kolejnego bloku. A powinno być miejsce, gdzie można usiąść na ławce i gdzie dzieci mogą się bezpiecznie bawić. - na starych osiedlach to był standard.

wokol_krosna
na forum od listopada 2017
biernas
16.04.2021 19:47
wyróżnione przez moderatora

jaruzel1984 - czyli idąc tym tokiem mam blokować obwodnicę ponieważ ma przebiegać przy moim domu?

biernas
na forum od listopada 2017
jaruzel1984
16.04.2021 17:55
wyróżnione przez moderatora

#biernas

Właśnie o tym pisałem, mieszkasz ulicę obok i budowa bloków nie będzie oddziaływać bezpośrednio na twoją posesję. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, nikt nie jest przeciwko inwestycjom i to dobrze, że w Krośnie budują się mieszkania.

Ja i wielu mieszkańców zawodzia uważamy, że dzielnica powinna zachować swój urbanistyczny charakter, czyli niską zabudowę jednorodzinną.

jaruzel1984
na forum od kwietnia 2021
biernas
16.04.2021 14:14
wyróżnione przez moderatora

jaruzel1984 - skoro mnie znasz to wiesz, że ulicę obok - czyli w okolicy. Idąc Twoim tokiem rozumowania mam zatrzymać obwodnicę, bo ma iść przy mojej posejsi ? Świat idzie jednak do przodu - nie wszystkich stać na zabudowę jednorodzinną. Nikt nikogo nie zmusza na zakup mieszkania - jeśli domy będą porównywalnie cenowo to i bloków będzie mniej. Zawsze jest problem z lokalizacją- jakiekolwiek miejsce by nie wybrać cześć mieszkańców będzie zadowolona a cześć nie- zawsze tak jest......

"W Krośnie jak najbardziej w cenie nowego mieszkania można postawić dom do 100 m2. " - nie wiem ile domów już takich wybudowałeś- i z działką oczywiście - poproszę o taki i płacę jak za mieszkanie w bloku z miejsca

biernas
na forum od listopada 2017
darful
16.04.2021 09:25

Mieszkanie w bloku ma oczywiście swoje uroki, ale teraz ludzie zastanawiaja się też na budową własnego domu...

Wiadomo, sama działka pod chatę to duży wydatek! Jednak nie ma to jak mieć swoje miejsce na ziemi, np. z ogródkiem w tych niepewnych czasach...

Także polecam spojrzeć na taki projekt domu www.mgprojekt.com.pl/sosenka-3 i się rozmarzyć ;)

darful
na forum od listopada 2017
jaruzel1984
16.04.2021 09:23
wyróżnione przez moderatora

#Burn

Okoliczni mieszkańcy, aż podskakują z radości. Planujemy powitać ekipy budowlane chlebem, solą i wódką. Może jeszcze jakieś występy artystyczne się zorganizuje.

jaruzel1984
na forum od kwietnia 2021
Voytec
16.04.2021 09:20
wyróżnione przez moderatora

Już teraz ulica koło starego kościółka Św. Wojciecha jest non stop zakorkowana. Podobnie skrzyżowanie z Niepodległości. Ta strona Krosna będzie dalej rozbudowywać w stronę Korczyny, bo to są najlepsze tereny mieszkaniowe w okolicy. Konieczny jest kolejny most na Wisłoku i droga, która trochę rozładuje ruch na Korczyńskiej.

Droga G od kotłowni na Łężańskiej przez Wisłok do Korczyńskiej już jest koniecznością...

Voytec
na forum od listopada 2017
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA