DYSKUSJE
Zawodzie się rozrasta. Powstaną kolejne mieszkania
man71
15.04.2021 17:02
wyróżnione przez moderatora

Będzie s19, jeszcze dobre miejsca pracy(strefa inwestycyjna połączona z uczelnią), bulwary i można by żyć..

man71
na forum od listopada 2017
solik666
15.04.2021 16:52

Ja rozumiem stawiać bloki no obrzeżach miasta "obrzeżach" a nie między domami...

solik666
na forum od listopada 2017
solik666
15.04.2021 16:50

Na łeb się niech walnie ten deweloper ludzie mają spokój ciszę i zielono za oknem a teraz będą mieć jeden wielki beton i zero prywatności. Jak dla mnie totalna paranoja stawiać bloki na stapińskiego bo sam mieszkam na tej ulicy i teraz za oknem będę miał coś czego tutaj nigdy nie potrzebowaliśmy....

solik666
na forum od listopada 2017
shadow1965
15.04.2021 15:33
wyróżnione przez moderatora

slawpex

Trzeba jeszcze się zastanowić kim są ludzie, którzy "na pniu" wykupują te mieszkania. Podejrzewam, że nie są to pracownicy "Biedronek". Krosno się wyludnia i to jest niezbity fakt. Nikt nie powiedział, że nabywcy są z Krosna. Fakty są faktami ilu krośnian stać na takie mieszkania? Na pewno nie zwykłego robola... nawet nie kierownika... od prezesa czy dyrektora wzwyż oczywiście politycy też. Ile młodzieży będzie stać na zakup takiego mieszkania żeby miasto się nie wyludniało? Odpowiedź otrzymamy z innego artykułu na portalu krosno24. Otóż będzie to maksymalnie 7% i będą to osoby z bogatych rodzin mające duże zaplecze finansowe i plecy żeby otrzymać bardzo dobrze płatne posady z pewnością od ręki zostaną właścicielami/współwłaścicielami dużych firm czy dyrektorami lub prezesami albo prawnikami albo ludzie partii rządzącej otrzymujący urząd z tzw. "powołania" na stanowisko. Tam mie zamieszka pan Kowalski obok pana Nowaka tylko Misiewicze.

shadow1965
na forum od listopada 2018
TLo
15.04.2021 15:18
wyróżnione przez moderatora

Urbanizacja Zawodzia postępuje. Dzielnica staje się sypialnią dla Krosna, które wciąż identyfikowane jest z lewym brzegiem Wisłoka. Może zatem w końcu powstanie na Zawodziu pierwszy bankomat? Może jakaś myjnia samochodowa? I koniecznie rondo na Korczyńskiej/Stapińskiego, które bardzo usprawniłoby ruch samochodowy w tym miejscu.

TLo
na forum od listopada 2017
flapjack
15.04.2021 14:57

A bloki dają ludziom domy

flapjack
na forum od listopada 2017
jsystem
15.04.2021 14:36
wyróżnione przez moderatora

Być może któryś z inewstorów będzie zainteresowany budową tych budynków w myśl zasad certyfikaji Zielony Dom? Jest to jedeny polski certyfikat, wyróżniający domy o wysokiej jakosci ekologicznej i jednocześnie efektywne energetycznie, tego typu budynki są budowane w myśł zrównoważonego rozwoju. Załączam linka z info dla deweloperów. Mogę również udzieliś informacje obiście. Sławomir Juryś konatkt do mnie na naszej stronie www.jsystem.pl

plgbc.org.pl/wp-content/uploads/2020/11/Certyfikat(...)

jsystem
na forum od stycznia 2020
slawpex
15.04.2021 14:25
wyróżnione przez moderatora

No i o co tu chodzi ,ludzie piszą ,że młodzież nie chce mieszkać w Krośnie że nie ma perspektyw że nie ma pracy ,że miasto się wyludnia, że zostają tylko emeryci a tu co rusz informacje, że nowe mieszkania idą jak woda i sprzedają się na pniu

slawpex
na forum od listopada 2017
_kondzio_
15.04.2021 13:59
wyróżnione przez moderatora

Rozumiem, że miasto się rozrasta, ale są miejsca na Zawodziu, gdzie można wybudować bloki (głównie chodzi mi o bloki na ul. Stapińskiego). Nie rozumiem po co wycinać drzewa. Później to nasze miasto będzie zalane tylko betonem. Drzewa dają zwierzętą dom. Po co je wycinać?

_kondzio_
na forum od lutego 2021
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA