DYSKUSJE
"Próbujemy wrócić do normalności". Nowy rok szkolny w czasach epidemii
Endrju89
03.09.2020 17:11

@Iker - Wystarczy zobaczyć sobie statystyki. Zresztą nawet ministerstwo zdrowia podało że faktycznie na covid umarło 296 osob! Na 38 mln kraj!!! No ale ja jestem tylko tumanem. Spokojnie, już niedługo covidianie sami przejrzą na oczy i w końcu się połapią że cała ta pandemia to mistyfikacja i przykrywka grubszej sprawy. https://youtu.be/Y5WzfgA_s38 posłuchajcie sobie, bo to się już zaczyna.

Endrju89
na forum od listopada 2017
ULWIG
03.09.2020 17:05

Uczą dzieci jak postępować w czasie pandemii - ale sami dorośli nie umią odpowiednio dostosować sie do tego. Na szybie wejscie klasy 1-3 wyraznie pisze- zasłaniać usta i nos , to dlaczego tego Pana to nie dotyczy. Fajnie że to pakazujecie wszystkim. Może najpierw nauczyć tego postępowania dorosłych bo mało kto zasłania nos w miejscach publicznych.

ULWIG
na forum od listopada 2017
Iker
03.09.2020 16:50

Wypowiem się jako człowiek który wyszedł wczoraj po miesiącu siedzenia bo złapałem pod koniec lipca, objawy? Ból mięśni, głowy, temp. 37,5 , lekki kaszel czas choroby? 3-4 dni, co było najgorsze? Miesiąc przyjezdzala policja na kontrolę czy nie ucieklem, nikt mi nic nie przepisał, zazywalem leki bez recepty, cztery wymazy + , potem wymaz + ,potem - i - , na początku fajnie po miesiącu totalne wkurw.... , co o tym sądzę po tej hmm chorobie, może mi się udało nie wiem, ale wiem jedno nie wierze ze to wszystko co się dzieje z tym korona wirusem jest normalne, pewnie Endrju masz trochę racji, wiem ze żyjemy w czasach gdzie nie ma sensu wojna bo po co, steruja nami jak pokornymi barankami , acha dane portalu z sanepidu to trochę pić na wodę

Iker
na forum od listopada 2017
stokrotek
03.09.2020 15:42

, i biedy. Całe szczęście, że takie tumany nas opuszczają.

stokrotek
na forum od września 2019
Endrju89
03.09.2020 12:26
wyróżnione przez moderatora

Ciekawe jak do tej pory tzn. przed tym całym koronaświrusem funkcjonowały szkoły ? Czy ktoś się wtedy przejmował czystością rąk ? Nie bo nawet w toaletach nie było mydła a o ciepłej wodzie czy ręcznikach już nie wspomnę, nawet papieru toaletoweo nie było a kible były całe pokryte w zasadzie wszystkim od moczu przez kał na popiele z petów kończąc. Nie raz lekcje WF były na początku dnia gdzie człowiek był później cały dzień "rozgrzany", spocony i nie raz BRUDNY! jak się wytytlał na nigdy nieczyszczonych czy dezynfekowanych materacach albo o zgrozo na podwórku i jakoś nikt nie narzekał! Wietrzenie klas ? tylko byś spróbował otworzyć okno! Zaraz zyeba od nauczycielki, że ma chore migdałki i nie może się zaziębić. Tak się zastanawiam czy Ci co wymyślili te bzdurne restrykcje chodzili w ogóle do szkoły ?! Dobra już się nie odzywam bo za chwilę znajdzie się pewnie jakiś covidianin który będzie mi tu wciskał swoje racje, że jestem nieodpowiedzialny itp. itd.

Endrju89
na forum od listopada 2017
jb
03.09.2020 12:25

Cóż to wyrabiają z tymi uczniami. Wygląda to na bardzo niskich lotów żart. Szok. Czy uczniowie naprawdę wierzą, że takie niewiarygodne rzeczy należy wyprawiać? Czy przed tą tzw pandemią nie wietrzono klas? Sugeruja, że nie.

jb
na forum od listopada 2017
Endrju89
03.09.2020 12:06

Druga blokada to jawne wypowiedzenie wojny wszystkim Europejczykom, ich dobrobytowi, zdrowiu i przyszłości. Hiszpańskojęzyczna gazeta Euro Weekly News pisze, że kraj ten i większość innych krajów Europy Zachodniej ponownie przejdą do ścisłej blokady z powodu koronawirusa. Potwierdza to również audycja niemiecko-syryjskiego dziennikarza Hamudi Ebalza, który ostrzegł na swoim kanale YouTube, że do 30 września cała Europa Zachodnia zostanie pogrążona w sześciomiesięcznym zamknięciu, które zostanie wymuszone przez wojsko. Celem jest przyspieszenie planowanego zniszczenia gospodarki i zmuszenie wszystkich ludzi do przebadania się na koronawirusa, a następnie zaszczepienia. Dwóch hiszpańskich polityków ujawniło w sobotę Euro Weekly, że odbyły się już rozmowy z premierami innych krajów na temat planowanej drugiej blokady, w tym brytyjskim premierem Borisem Johnsonem.To jeden z powodów, dla których firmy odwołują wakacyjne loty i podróże we wrześniu. Zostali o tym z góry ostrzeżeni ”- wyjaśnił jeden z ministrów. Każdy powinien zostać przebadany i zaszczepiony. Zamykanie gospodarki i społeczeństwa na wiele miesięcy powinno mieć na celu „ochronę ludności”, ale coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że realizowany jest zupełnie inny program, a wręcz przeciwny ochronie ludności. Gospodarka jest celowo niszczona, ludność celowo popychana do granic możliwości i przerażona oszustwem związanym z pandemią koronawirusową „drugiej fali”, co skłania wszystkich do poddania się testom i szczepieniom.

Jeśli ta decyzja europejskich szefów rządów zostanie faktycznie wdrożona, będzie to po prostu jawne wypowiedzenie wojny wszystkim Europejczykom, ich dobrobytowi, zdrowiu i przyszłości. Drugą blokadą będzie zatem państwo okupacyjne, jakiego nigdy wcześniej nie mieliśmy, z zamiarem umieszczenia nas pod stałą dyktaturą komunistyczną, w której wszystkie nasze wolności i prawa, a nawet kontrola nad naszymi ciałami, będą na stałe zabrane. Nawet gdyby nie wrzesień, ale październik, listopad czy styczeń 2021 r. był tym dniem w którym wejdzie blokada, Jako narody europejskie wciąż mamy bardzo mało czasu aby zatrzymać dokończenie tego ostatecznego zamachu stanu przeciwko wolności i życiu, jakie znaliśmy do tej pory. Według amerykańskiego ekonomisty Martina Armstronga rządy wielu krajów zachodnich już zdecydowały, że nastąpi druga blokada. Koronawirus pozostanie fałszywym pretekstem z prawdziwego powodu, a mianowicie powrotu kryzysu bankowego i zadłużenia państwowego, któremu towarzyszyć będzie bezprecedensowe załamanie gospodarcze od września w wyniku działań dystansowania społecznego i blokowania.

Endrju89
na forum od listopada 2017
zbych
03.09.2020 11:55

Ja sie nie boje koronawirusa.Boję sie, że zginiemy w tym całym bałganie niekompetencjii i braku porzadku w papierach, wykazach , archiwach i urzedach- oraz, braku wytycznych. !!

zbych
na forum od listopada 2017
BajoB86
03.09.2020 11:23

Od kiedy wyjechałeś nie ma syfu :)))

BajoB86
na forum od listopada 2017
czlowiek_jeden
03.09.2020 10:21

JUŻ KILKANAŚCIE LAT MIESZKAM ZA GRANICĄ I ZARABIAM W GRUBEJ WALUCIE HAJSY. DAWNO NIE CZUŁEM TEJ BIEDY I STĄD MAM PYTANIE TAKIE, CO SŁYCHAĆ W KROŚNIE? DALEJ TAKA BIEDA I SYF?

czlowiek_jeden
na forum od stycznia 2018
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA