DYSKUSJE
"Proszę nie krzywdzić naszych dzieci". List krośnianki do prezydenta Polski [+WYWIAD Z BIEDRONIEM]
jasonprit91
29.04.2022 18:37
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: nielegalne treści
jasonprit91
na forum od kwietnia 2022
krowa
18.06.2020 18:25

Zboczeńców spiotykałem w swoim życiu nie raz. Zaczęło się w latach 62/63 ub.w. W pociągu dostał kolanem w nos to o mało drzwi nie wywalił w superatce. Innym razem próbował sięgać do moich spodni. Tych ludzi trzeba oddzielić od społeczeństwa tak jak pedofili. A może to wstęp do pedofili? Matki oopamiętania. Gdzie byłyście kiedy dzieci dorastałyi dojrzewły. Edukacja seksualna to sprawa rodziców a nie szkół. O tym trzeba pamiętać.

krowa
na forum od listopada 2017
sebsonxxx
18.06.2020 05:14

Jak Duda nie wygra to będziecie chodzić na Bosak-ach albo trzaskać jak ta nieporadna łajza Trzaskowski

sebsonxxx
na forum od listopada 2017
adam1985
17.06.2020 21:34

>Mieszkająca w Krośnie Helena Biedroń, matka polityka Lewicy, przemawiała w poniedziałek (15.06) przed Pałacem Prezydenckim.

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno, co ma matka polityka do powiedzenia (z całym szacunkiem dla niej). Niech każdy sam myśli i zagłosuje jak podpowiada mu sumienie, a nie potrzebuje pseudo autorytetów, żeby mu mówiły jak żyć.

adam1985
na forum od listopada 2017
krasnal24
17.06.2020 18:40

Chciałbym jedynie zaznaczyć, że krośnieński homoseksualista nie liczy się już w walce o fotel prezydenta RP

krasnal24
Konto zablokowane
reaktywator
17.06.2020 10:29

Chcesz wcisnąć pod breteki PiS_Dudy, że to on wywołał temat, problem LGBT, z którego zresztą się już tłumaczy na międzynarodowych stronach i z tematu schodzi, co może mieć związek z tym, że głównodoradzający Trampowi jest zdeklarowanym gejem i to on podpowiada w sprawie wycofania wojsk NATO z Niemiec?!

Z tym nawiązaniem do jak "niezależnimy się od Rosji" też bym uważał, bo jaki mają wpływ na politykę międzynarową i Rosji widać dokładnie choćby w sprawie Nord Stream, czy wraku Tupolewa i coś mi się wydaje, że rzutem na taśmę trzeba będzie wrócić do wybuchów Gmyz_trotylu i innych Antka prawd objawionych...

reaktywator
na forum od listopada 2017
reaktywator
17.06.2020 10:27

cd. wpisu poniżej z17.06.2020 10:13 , który mi ucięło...

...Pozostali kandydacji nie mają niestety pojęcia o sprawowaniu tej odpowiedzialenj

reaktywator
na forum od listopada 2017
reaktywator
17.06.2020 10:13

@ rosnianin_PiSze, że -

-"Dla Trzaskowskiego jedynym problemem dzisiejszej Polski nie jest sytuacja kreyzysowa spowodowana Covidem ale LGBT, jakby od tego zależała potęga społeczno-gospodarcza naszej Ojczyzny. Nie potrafi dobrze zarządzać Warszawą, więc jak może kierować Polską.

Na zablokowaniu przekopu mierzei wiślanej zależy tylko Rosjanom i Trzaskowskiemu. Co może być złego w tym, że bardziej niezależnimy się od Rosji w żegludze po Bałtyku a sporo osób skorzysta z ożywienia gospodarczego połnocno-wschodzniego wybrzeża Polski.

Pozostali kandydacji nie mają niestety pojęcia o sprawowaniu tej odpowiedzialenj

reaktywator
na forum od listopada 2017
black_crow
17.06.2020 10:09

KAŻDY ma prawo do swojego zdania, jest wolność wiary, możemy wyznawać różne poglądy i mieć różne preferencje seksualne. Ale to wszystko do momentu gdy nie krzywdzimy tym innych osób. Tak jak pan Biedroń ma prawo do kochania pana Śmiszka tak ja mam prawo do wyznawania konserwatywnych poglądów i swojej wiary. I wypraszam sobie nazywanie mnie "zaściankowcem" bo to taki sam hejt jak nazywanie homoseksualistów "zbokami". Mam prawo do swojej wiary i parodiowanie jej jest dla mnie obraźliwe. Uważam że podstawową jednostką życia społecznego jest rodzina a według mnie rodzina to kobieta i mężczyzna oraz dzieci ponieważ JEDYNĄ naturalną metodą płodzenia dzieci jest seks kobiety i mężczyzny. Dlaczego społeczność LGBT odbiera mi prawo do posiadania takich poglądów i zmusza mnie do akceptacji ich ideologii? Dlaczego społeczność LGBT wchodzi do szkół i chce "edukować" dzieci o swojej ideologii? Dzieci które są małe i mają jeszcze dużo czasu na takie sprawy? Pani Biedroń apeluje by nie krzywdzić ich dzieci. A ja apeluję do Pani Biedroń i innych osób wspierających społeczność LGBT - Proszę nie krzywdzić NASZYCH dzieci, proszę szanować zasady współżycia połecznego i szanować NASZE poglądy.

black_crow
na forum od kwietnia 2019
zima1984
17.06.2020 08:55

Haha, niech opowie jak ją syn pobił i wylądowała w szpitalu. Kabaret. A najlepsze te mumie za nią. Kpina i tyle. Kobieto nie masz wstydu.

zima1984
na forum od marca 2020
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA