DYSKUSJE
Ważne zmiany na ulicach. Do likwidacji rondo i dwa przejścia dla pieszych
Adi
17.12.2019 15:55

Nie trzeba było być prorokiem , aby przewidzieć skutki likwidacji tego rondka .

Jakie było takie było ale jednak regulowało i usprawniało ruch na tym skrzyżowaniu. W godzinach rannych tędy wyjeżdżało dziesiątki samochodów odwożących dzieci do szkół i przedszkoli na Guzikówce , o atobusach nie wspominając . A teraz ul Jagiellońska stała się ulicą bez żadnego prawa wyjazdu . Desperaci robią ,,myk" przez Merkurego ale niebawem zostanie to ukrócone ...

Proponuję wysłać autora -autorów tego rozwiązania na tygodniowe osobiste testowanie wjazdów / wyjazów

Adi
na forum od listopada 2017
robus
16.12.2019 00:28

Jak ja lubiałem to rondo na ręcznym pokonać, od Pużaka jadąc w lewo. Kierką w lewo myk, ręczny trochę cyk, w prawo kierka dyg, już za rondem pyk. Szybko, sprawnie, bez blokowania ruchu. A ile razy widziałem na tym i innych rondach jak ludzie stoją, czekają i nie wiedzą czy już mogą wjeżdżać, czy jeszcze mają czekać... .

robus
na forum od listopada 2017
jezabelle90
15.12.2019 20:06

A JA MAM ROZWIĄZANIE SYTUACJI... Jestem mieszkanką ulicy Pużaka i wiem jak bardzo obciążyło to "rozwiązanie" sytuację.

A czy został zauważony przez Kogokolwiek ten stary opuszczony dom obok?

Sugeruję aby miasto go odkupiło i zrobilo piękne duże rondo dla nas wszystkich

jezabelle90
na forum od listopada 2017
abajurek33
15.12.2019 14:07

Na ulicach Pużaka i Kletówki łączących się z Z-tką, chłopy z RBDM bardzo niestarannie położyli nowy asfalt. Teraz kolej na malowanie znaków poziomych, które potrwa przynajmniej do lipca przyszłego roku. Ludzie przyjeżdżający na egzaminy z odległych miejscowości klną, bo nie wiedzą jak się mają ustawić na tej łamigłówce komunikacyjnej. Brak oznakowania przejść dla pieszych, zagraża bezpieczeństwu chodzącej tędy młodzieży ze Szczepanika. Do roboty!

abajurek33
Konto zablokowane
foks9
14.12.2019 11:54

zapraszam jednego z oszołomów, który wydał tą decyzję, do kierowania ruchem na skrzyżowniu Czajkowskiego z Jagielońską i Pużaka. To co wczoraj się działo, czyli korki aż po "zetkę", to tragedia.

foks9
na forum od listopada 2017
BlondaS
14.12.2019 00:49
wyróżnione przez moderatora

Nie ma czym się podniecać. Rondo przy przejeżdzie kolejowym to porażka. PKP WIOSKOWAŁO O LIKWIDACJĘ!

Ps. równie dobrze od ul. Czajkowskiego można jechać w stronę ul. Podkaprackiej (obwodnicy) i na skrzyżowaniu ze światłami albo na wprost przez osiedle WSK rondo i nowa drogą albo w lewo obwodnicą i na węzeł Guzikówka. Samochodem może kilka minut dłużej bo światła. A tak to nie ma tragedni.

BlondaS
na forum od listopada 2017
doramafi
14.12.2019 00:43
wyróżnione przez moderatora

Witam,ciekawi mnie jaki jest koszt realizacji takiego ronada i likwidacja i kto za to płaci....

doramafi
na forum od listopada 2017
bulik
13.12.2019 23:49
wyróżnione przez moderatora

No to teraz przez parking Merkury market będzie kolejna nitka .Tylko idiota z magistratu mógł to wymyśleć.

bulik
na forum od listopada 2017
krosnohaha
13.12.2019 23:11

To po co było malować ten naleśnik, zlikwidujcie i pozostałe

krosnohaha
na forum od marca 2018
VIGI
13.12.2019 22:04
wyróżnione przez moderatora

Jedyne rozwiązanie ze skrętem na Jagiellońską jest takie, aby to właśnie Jagiellońska była drogą z pierwszeństwem przejazdu przez skrzyżowanie i skręcała przez przejazd kolejwy w kierunku ul. Grodzkiej, a Pużaka i pozostała część Czajkowskiego byłyby drogami podporządkowanymi. Jednak taka organizacja ruchu jest mało sensowna. Pozostaje po prostu ominąć skrzyżowanie i zawrócić na pierwszej lepszej bocznej uliczce i skręcić w prawo na Jagiellońską.

VIGI
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA