DYSKUSJE
"Nie ma rzeczy niemożliwych". Porady dla młodych przedsiębiorców
darful
02.12.2019 02:51

W dzisiejszych czasach bez dobrego CRM ani rusz!

Firma musi mieć dobrą bazę klientów i ją wykorzystywać...

Zachęcam do przyjrzenia się tej ofercie http://bs4.pl/

darful
na forum od listopada 2017
hmmm
30.11.2019 19:01
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: wpis wykracza poza tematykę publicznego forum, opublikowano informacje, które mogą obarczać innych niesprawdzonymi zarzutami (pomówienia)
hmmm
na forum od listopada 2017
zbych
30.11.2019 09:26
wyróżnione przez moderatora

Dobre rady -od tego żaden biznes nie podskoczył. Dobre prawo- to juz co innego.Czasy sa jakie sa - trudne , rynek zawalony produktami ,konkurencja miedzynarodowa i rodzima podkłada nogi-ciezko znalęśc nisze, aby czyms zaskoczyc rynek! Najgorsze co może społeczeństwo pogrązyc to nadopiekuńczośc panstwa wobec leniwych-i brak zrozumienia szacunku dla tych ,którzy coś robia.Socjalizm i kaptalizm to kiepski mariaż!

zbych
na forum od listopada 2017
rogol
29.11.2019 15:45

No dobrze takich jest kilkunastu czy mawet kilkudziesieciu ktorym,wyszlo.

Tysiace sa ktorzym tez potrzeba pieniedzu do zyciaale tych nawet kilkuset nie da pracy tym tysiacom.

Ja wiem ze: teraz jest A CO MNIE INNI OBCHODZA.KAZDY ORZE JAK MOZE.

Dlatego bogaty nie zauwaza biednego chociaz sa oni sobie rowni.

Prywatna inicjatywa jest napewno potrzebna ale panstwo powinno zadbac o wszystkich obywateli.Panstwo a nie prywatne firmy.

To ta rzesza najubozszych utrzymuje tych na stolkach.Ci na stolkach nic nie produkuja co by mozna bylo spieniezyc.Oni produkuja przepisy ja tu najwiece wyciagnac tych pieniedzy od tych pracujacych.

rogol
Konto zablokowane
kurnachata
29.11.2019 11:10

Szemrane towarzystwo, szkoda poświęcać im mikrofon i miejsca na stronie Krosno24.

kurnachata
na forum od listopada 2017
k2101
29.11.2019 09:37
wyróżnione przez moderatora

Osobiście podziwiam każdego przedsiębiorcę. W kraju, gdzie od dawien dawna obciążenia podatkowe są coraz większe, prowadzenie biznesu jest wielkim ryzykiem.

Poza tym nasze miasto bardzo dobrze wygląda pod względem przedsiębiorstw.

k2101
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA