DYSKUSJE
Na Rynku pojawiła się makieta starego Krosna. Jest największa w Polsce
lechu
30.11.2019 16:51

Ot odezwał się franek, wiejski filozof co wszystko wie.

Fima jest ogomna a systemem sterował komputer nieuku :)

lechu
na forum od kwietnia 2019
franek
26.11.2019 20:19
wyróżnione przez moderatora

Kurnachata - dobrze, że nie jesteś prezydentem. Co do przedmiotu dyskusji - jak napisałem, także mam mieszane odczucia co do pomieszania na makiecie "czasoprzestrzeni". Makieta to makieta - czegoś, co istniało, istnieje albo ma być zrealizowane. Ale w jednym czasie wszystko. A co do Rzeszowa i rozbudową dróg i inwestycji - Krosno raczej mu nie dorówna poziomem wydatków w tej materii. Choćby z racji tego, że diametralnie inne budżety są w obu miastach. Natomiast nie jest tak, że u nas nie ma inwestycji w infrastrukturę. To tyko niedouczony hejter może tak twierdzić.

franek
na forum od listopada 2017
franek
26.11.2019 20:07

Lechu - w firmie, w której pracujesz, powinni takich jak Ty wysłać na dokształcanie z języka ojczystego. Nic dziwnego, że ta firma prawie zbankrutowała, skoro nowoczesny system obsługują nieuki. Mam także mieszane uczucia co do makiety "pokoleń". Ale jak zwykle są dwie szkoły. Jednym odpowiada jedna innym druga. Dla Ciebie jest wyjątkowo trzecia - podstawowa.

franek
na forum od listopada 2017
hal
26.11.2019 09:37

Osobiście mam trochę mieszane uczucia. Z jednej strony pokazany jest typowy gród obronny w czasach swojej świetności a z drugiej w jego murach umieszcza się synagogę, której tam wtedy nie było. Wiem, że chciano pokazać miasto na przestrzeni dziejów, ale to poplątanie epok wychodzi trochę dziwnie i budzi mój niesmak.

hal
na forum od listopada 2017
filip1971
25.11.2019 14:31
wyróżnione przez moderatora

...Uważam - dobrze wydane miejskie pieniądze... przynajmniej oglądajacy coś się wiecej dowie o historii, nie jak w przypadku abstrakcyjnych rzeźb za 90 tysiecy zł...

filip1971
na forum od maja 2019
ULWIG
25.11.2019 11:02
wyróżnione przez moderatora

Rzeszów jako miasto wojewódzkie może pochwalić sie rozbudową nowych dróg i osiedli , a my widokiem ze średniowiecza.

ULWIG
na forum od listopada 2017
piksel
25.11.2019 07:01
wyróżnione przez moderatora

Krosno odwiedza wielu turystów także osób niewidomych więc to świetny promocyjny pomysł

piksel
na forum od listopada 2017
Burn
25.11.2019 05:58
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: wpis nie ma nic wspólnego z tematem dyskusji
Burn
Konto zablokowane
husaria5
25.11.2019 02:09
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: obraźliwe sformułowania
husaria5
Konto zablokowane
husaria5
25.11.2019 02:05

Jedno jest ważne, to miasto z brązu nie zostanie zbombardowane przez latające "obsrańce"

husaria5
Konto zablokowane
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA