DYSKUSJE
Pożar autobusów na terenie zajezdni. Kursy Barbary bez zmian
darful
02.10.2019 23:50

Może jakaś konkurencja dała o sobie znać?

darful
na forum od listopada 2017
Shemhamforash89
02.10.2019 23:30

Nie dziwi mnie wcale, że ludzie nagrywali telefonami pożar, skoro robią to samo gdy wydarzy się jakiś wypadek lub tragedia. Zamiast pomóc drugiemu człowiekowi to lepiej nagrywać. Lajki się muszą zgadzać. :/ Polacy - taki wielki i mądry naród...

Shemhamforash89
na forum od listopada 2017
goatman
02.10.2019 17:11

@andref

Niedaleko mojego domu kilkanaście lat temu był pożar stodoły. Cała okolica zablokowana, kilkadziesiąt samochodów wciśniętych w każdy kawałek ulicy. Mało tego, pojawiło się też kilku amatorów cudzej własności którzy, wykorzystując zamieszanie, robili spacery po okolicznych posesjach. To było tak dawno temu a ludzie nadal chcą krwi, igrzysk i łez sąsiada :/ Z resztą tak samo nie rozumiem zwyczaju robienia wycieczek na zalane przez powódź tereny.

Mam tylko nadzieję, że źródło pożaru zostanie zidentyfikowane, a odszkodowanie pokryje wszystkie szkody.

goatman
na forum od listopada 2017
jurii
02.10.2019 14:36

andref bo z Polakami już tak jest. Dla przykładu jak ktoś w metrze krzyknie Bomba!! Wszyscy cudzoziemca zaczną uciekać a Polak zapyta? Gdzie?

jurii
na forum od października 2019
andref
02.10.2019 12:25
wyróżnione przez moderatora

Ważne, że nikomu nic się nie stało i skończyło się na stratach materialnych, które pokryje ubezpieczenie.

Natomiast nigdy wcześniej nie miałem pojęcia, że w okolicach jest tyle imbecyli, którzy zrobili sobie widowisko z poażaru. Samochody gapiów zaparkowane wzdłuż ulicy 1000-lecia, w bramach huty, na chodnikach - i co najważniejsze - blokujące dojazd służb ratowniczych. Ludzie czy wy jesteście normalni?

andref
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA