DYSKUSJE
Skoki ze śmigłowca. Wojsko na dłużej zagościło w Krośnie
Mark9
28.06.2019 08:26

jazz33

Zaczęły się wakacje czyli masz dużo czasu http://wolnego.Wykorzystajten czas na naukę gramatyki,ortografii i poprawnej polszczyzny. Normalnym ludziom nie przeszkadza dźwięk silników samolotów lub śmigłowca-jest to odgłos jak najbardziej normalny dla miasta w którym jest lotnisko. Normalnym ludziom przeszkadzają wrzaski pijanej bandy małolatów wydzierających się pod oknami w środku nocy.

Mark9
na forum od listopada 2017
rogol
27.06.2019 17:44

Kiedys za tek zwanego prze ciolkow komunizmu mozna bylo na krosnienskim lotnisku poskakac za darmo,ale teraz za wolnosci tylko za pieniadze.

rogol
Konto zablokowane
jazz33
26.06.2019 10:41

czy te darmozjady nie mają  jakis poligonow zeby nie zakucać spokoju w centrum miasta ????? lata ten smiglowiec 200metruw nad domami ...a mamy być sczesliwi????????? 

jazz33
na forum od października 2018
marcink777
25.06.2019 13:58

Jestem w szoku, że redakcja tego portalu zdecydowała się na ten artykuł/wpis przecież wojsko jest podległe rządowi, a takie dobrze zorganizowane skoki i ogólnie ćwiczenia kłócą się przecież z "linią" tego portaliku gdzie PIS ma być przedstawiany jako całe zło tego świata (a może i według niektórych galaktyki).

marcink777
na forum od listopada 2017
panSebastian
25.06.2019 08:00
wyróżnione przez moderatora

Świetny news! 6 brygada skakała w Krośnie ( Targowiskach i chyba też Moderówce) w latach osiemdziesiątych, lata później chciałem do nich dołączyć ale na komisji po serii żartów  ze spadajacym parawanem sierżant orzekł, że na skoczka jestem za wysoki. No cóż poszedłem na studia, zostałem inżynierem :) 

P.S. Wydaje mi się, że skacze się ze spadochronem a nie na spadochronie ale to szczegół ( kolejny to taki, że mówi się skoczek a nie spadochroniarz).

panSebastian
na forum od listopada 2017
nick12
24.06.2019 21:14

A jak tam wyniki spółki Lotnisko Krosno ?

Panowie Redaktorzy !

opublikujcie wyniki wszystkich miejskich spółek bo na stronie Miasta Krosna jakoś zabrakło miejsca na te informacje.

Wiem, wiem że Wy też  czytacie te komentarze. 

nick12
na forum od listopada 2017
Franek64
24.06.2019 21:04
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: Wpis nie ma nic wspólnego z tematem dyskusji, prywatne polemiki użytkowników
Franek64
na forum od listopada 2017
Gitman
24.06.2019 19:54
wyróżnione przez moderatora

Super, że chłopaki podnoszą swoje umiejętności.  Mam nadzieję, że częściej nasze lotnisko będzie wykorzystywane w tak potrzebny sposób. Oby był to stały powrót do tradycji bo przecież zorientowani wiedzą jaka jest historia naszego lotniska.

Gitman
na forum od listopada 2017
polmos
24.06.2019 18:18
wyróżnione przez moderatora

Szkoda że nieskończono budowy, a obecnie zlikwidowano "lotnisko Iwonicz" w Targowiskach. Tam mieliby idealne warunki i nikomu nie wadzili. To było z resztą planowane jako obiekt szkoleniowy dla wojska. Ale z drugiej strony, komu właściwie przeszkadzają "letadła" na krośnieńskim niebie? Przecież to frajda dla dzieci. Budzą w nich ambitne marzenia, które napędzają potem piękne lotnicze kariery, albo pasje "trzymające" się ich przez całe życie. Każdy rodowity krośnianin od małego zdążył przywyknąć do dźwięku silnika lotniczego i z sympatią patrzy w niebo - "o, dziś znowu latają". Niestety nie mamy już własnej floty samolotów - nawet "Antków". To był dopiero piękny "gulgot" ;-) podobnie jak "latającego traktorka" CSS-13. A gdzie się podziały 4 nowiutkie szybowce i 2 motoszybowce, własność Technikum mechanicznego? Nie widzę ich od 2 sezonów.

polmos
na forum od listopada 2017
kurnachata
24.06.2019 17:05
wyróżnione przez moderatora

Krosno Miasto skoków na spadochronie. Kiedyś skoki w Krośnie to była codzienność i tak bardzo częsta że nawet wydarzały się tragiczne wypadki z nieotwartym spadochornem.

kurnachata
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA