FORUM
Dzikuska na dwóch kółkach. Motocyklowe wyczyny krośnianki
person StopCenzurze
26.05.2019 20:41

15-20 lat temu psiarnia wyłapywała fiaty 126 z głośniejszymi wydechami a teraz co? G***o, motocykliści mogą, psiarnia ich nie dogoni. Głośny wydech dla bezpieczeństwa? Kto podbija przeglądy motocykli z takimi wydechami?

Może wszyscy obetną szlifierką kątową wydech w połowie i nie będzie wypadków?

Co jest niezwykłego w jeździe na motocyklu, żeby promować konkretnie jedną osobę? Znajoma? Promocja sklepiku internetowego?

Co trzeba mieć w baniaku, żeby publicznie chwalić się nieprzestrzeganiem przepisów?

Drażni mnie wpychanie się motocyklistów na mój pas. Jeden pas = jeden pojazd na szerokość. Gdy któryś odbije się od boku mojego auta, czyja będzie to wina?

"Motocykliści są wszędzie" - so what? "Puszkarzy" jest więcej.

person
StopCenzurze
na forum od listopada 2017
person MP5
23.05.2019 01:56

ja pier@#$#@ co za pustak.... nie jadę przepisowo .... mocno zbudowana sama publicznie przyznaje się do tego, a wy piszecie, że cebulaki to ci , co opisują to jako idiotyzm??? polaczku - pochwała takich zachowań robi z ciebie cebulaka 

person
MP5
person headhunters
22.05.2019 23:44

ścigocz i disco polo. to jest to co u nos we wsi lubiomy

person
headhunters
person headhunters
22.05.2019 23:10

ścigocz i disco polo. to jest to co u nos we wsi lubiomy

person
headhunters
person triador
22.05.2019 13:58

Oddam jej całe serce i połowę willi...

person
triador
star
person ciekawykrosnianin
22.05.2019 12:17

Ciekawe, jaka jest średnia wieku piszących pochwalne komentarze? Co wspólnego z "jajami" i pasją ma przyznawanie się publicznie do łamania przepisów i narażania życia i zdrowia swojego (mniejsza strata) i innych? Mi też imponowała szybkość i głupota - było to jakieś 20 lat temu, jak miałem kilkanaście lat. Z wiekiem zmądrzałem. Może nie wszyscy dorastają i nabierają wyobraźni?

person
ciekawykrosnianin
person slawpex
22.05.2019 08:28

Młoda ,zgrabna,ładna i z wielką pasją tak trzymać

person
slawpex
person Lukii
22.05.2019 07:45

@andrew2425 To nie wina Krosna. Niestety Polacy mają taką naturę zawiści i  zazdrości. K24 przegląda miliony osob rowniez z wiosek z Sanoka i Jasła. Nie dziw się że będą takie zawistne komentarze.

Dziewczyna ma "Jaja" nie jeden zrobil by w gacie.

person
Lukii
starstar
person magicco
22.05.2019 00:16

tomkw Masz racje .motocyklista ryzykuje . Ja jade swoim pasem to dlaczego mam uciekać do rowu?   Może jednak ON powinien ? jak za główny cel swojego  życia poza dobrą pracą nie za bardzo wymagajacą osobistego zaagażowania można realizowąc swoje marzenia ? No można ale , .. czy warto?.Pewnie tak , ale jak długo?

person
magicco
person andrew2425
21.05.2019 23:29

Krosno... miasto cebulaków,  Ludzie którzy w d byli i g widzieli  piszą aby powiększyć swoje ego i swoja Ja....Jak czytam niektóre komentarze to wydaje mi się że  większość ludzi nic nie osiągnęła w życiu i na  pewno już nie osiągnie to wyżywają się po ludziach którzy mają pasję, potriafią coś w życiu zrobić i się z tego cieszyć. Reszta narzeka że to że tamto że sramto. Spadajcie na księżyc i nie uprzykrzajcie życia innym weselszym ludziom, tym którym się chce i mają na siebie pomysł. Szkoda mi was buraki cebulaki.....

person
andrew2425
FORUM TWOJE KONTO
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
phone 13 493 44 44
REKLAMA
equalizer Reklamę wyświetlono 6205 razy