DYSKUSJE
Właściciele myjni ofiarami złodziei. Czy ktoś ich rozpoznaje?
abajurek33
03.05.2019 17:25

Zatrzymanie sprawców to kwestia czasu. Na takie włamania doświadczony złodziej nie idzie. A skoro wziął ze sobą dziewuchę, która wcześniej czy później komuś wychlasta i policja zatrzyma sprawców.   

abajurek33
Konto zablokowane
johnyb
30.04.2019 20:14

Ja zaproponuję jeszcze policji kontakt z operatorami BTSów w okolicach myjni, raczej nietrudno namierzą komóreczki tych wandali.

johnyb
na forum od listopada 2017
ewkarogala
30.04.2019 18:43

mam nadzieje że ich złapią :(

ewkarogala
na forum od kwietnia 2019
shadow1965
30.04.2019 18:24

zbych

Fakt jesteś starym funkcjonariuszem MILICJI !!! bo wiesz z doświadczenia, że tak jak za milicji jest i za POLICJI. Tak było jest i będzie. Społeczeństwo ma donosić, a jeszcze lepiej przyprowadzać przestępców na komisariat a poszkodowany płacić za wskazanie przestępcy bo wy nie macie czasu na czynności operacyjno - śledcze...

Jaja sobie robisz? To za co bierzecie pieniądze? To tam już was wszystkich porypało czy tylko ty tak masz?

shadow1965
na forum od listopada 2018
zbych
30.04.2019 08:30
wyróżnione przez moderatora

Ja jako  stary funkcjonariusz milicjii-powiem tak  złapanie złodzieja  wymaga  wspólpracy  społeczenstwa, kontaktów  z  bandziorkami  (ktorzy  duzo  wiedzą), duzo  wolnego czasu  operacyjno-sledczego, Póki co mam rade  dla  włascicieli-nie zostawiac  na noc  pieniedzy  w  automacie, zainwestowac  w kamery  o lepszej  rozdzielczości-  i w końcu zaoferowac  jakieś pieniadze  za  wskazanie  sprawcy-nic tak jak  kasa  nie rozbija  jednosci  bandziorków!

zbych
na forum od listopada 2017
mscgs24
30.04.2019 07:31

...i będzie nowy serial "Komisarz Rogol" :D

A poważnie, Panie Grześku, lepsze kamery Pan załóż, bo na tych to nic się nie zobaczy oprócz dwóch postaci...

mscgs24
na forum od listopada 2017
betek60
30.04.2019 00:58
wyróżnione przez moderatora

Po co łapać złodziei. Lepiej sprzedać parę mandatów za przechodzenie poz a przejściem do apteki słoneczna lub pod kwadraciakiem za parkowanie przy żywopłocie i to jest wynik. Kasa do budżetu płynie a za wykrycie sprawców włamania co budżet ma. Właściciele myjni i tak kosztów strat nigdy nie odzyskają. Dzisiaj Policję się rozlicza tylko za mandaty i wpływy do budżetu.

betek60
na forum od listopada 2017
shadow1965
29.04.2019 20:46

Ja nie wiem po co zgłaszać takie sprawy policji. Sprawców i tak nie złapią a ty człowieku się nachodzisz, naczekasz, zeznania będziesz składał ze 3 razy, potem 5 uzupełniających, na rozpoznanie nieznanych sprawców też, niewinnych świadków będą ciągać, nikogo nie złapią bo nawet k... w burdelu nie znajdą nasze orły. Masz na to czas jeden z drugim? Trzeba mieć zdrowie i być nieświadomym konsekwencji jak się coś zgłasza do naszych "geniuszy". Nawet jak ich połapiecie i przyprowazicie na komendę to i tak musicie im udowodnić a jak już udowodnicie to umorzą sprawę albo dostaną wyroki w zawieszeniu. Z reguły to tacy ludzie nie pracują i nie mają swojej własności to nawet jak dostaną komornika to się będą śmiać. Ludzie nie szkoda wam nerwów i zdrowia? chyba że ktoś lubi stres i ma dużo czasu.

shadow1965
na forum od listopada 2018
adam1985
29.04.2019 20:11

>Czy ktoś ich rozpoznaje?

No z twarzy podobni zupełnie tak do nikogo. JAJA sobie robicie? Przecież na nagraniu nic nie widać.

adam1985
na forum od listopada 2017
Hris24lp
29.04.2019 19:57
wyróżnione przez moderatora

Polskiej policji to najlepiej idzie łapanie żuli pod sklepami za picie piwa a takich złodzieji to w życiu nie złapią :)

Hris24lp
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA