DYSKUSJE
Strajk nauczycieli - dzień 3. Trwają egzaminy gimnazjalne
cia_pa_ty
10.04.2019 21:03

shadow 1965

a do której grupy ty należysz:

"W Polsce i tak jest ciemnota, bo kto miał coś w głowie już wyjechał za granicę a została sama miernota, nieuki, osoby chore i stare".

po nicku patrząc do ostatniej nie należysz :)

sam się podsumowałeś :)

cia_pa_ty
Konto zablokowane
kurnachata
10.04.2019 20:41

Nie jest dobre szkolnictwo ani odrobine. Należy się podpierać liczbą naukowych publikacji i nagród naukowych m.in Nobla zdobytych przez uczniów szkół.

kurnachata
na forum od listopada 2017
wed
10.04.2019 19:26

W sumie jestem ciekawy jak by tak naprawdę doszlo do prywatyzacji szkolnictwa. W dobrych szkołach prywatnych nauczyciele spokojnie wyciągaliby na rękę ok. 10-12 tysięcy bez łaski, ok. 10-15% ludzi byłoby stać dobrze płacić swoim dzieciom za edukację, natomiast pozostałe ok. 80% dzieci m. in. tych klepiących bezmyślnie w klawiaturę i hejtujących nauczycieli uczyłoby się w państwowych szkołach gdzie nauczyciele byliby z przypadku i przychodzili tylko po to by przesiedzieć 45 minut w poszukiwaniu innej pracy. Chciałbym zobaczyć wtedy miny tych ujadających. Cieszcie się że póki co są jeszcze bardzo dobre szkoły państwowe gdzie jeszcze te dzieci są jako tako wychowywane na ludzi (piszę jako tako bo strat wynikłych z "chowu" domowego nie zawsze można nadrobić).

wed
na forum od listopada 2017
shadow1965
10.04.2019 19:13

Ja proponuję też tak zrobić jak przedmówcy. Ciekawe ile będzie chętnych za te pieniądze uczyć. Tylko potem nie narzekajcie, że jest jedynie 50% potrzebnych nauczycieli i nie ma kto uczyć tych "tęgich głów" co to rolnikom na krowy dają a nauczycielom nie. Może i sobie zasłużyli bo nauczali wszystkich tych głąbów co teraz rządzą w Polsce... ciekawe dlaczego nie nauczyli ich szacunku do osób pracujących dla nich w szkołach. W Polsce i tak jest ciemnota, bo kto miał coś w głowie już wyjechał za granicę a została sama miernota, nieuki, osoby chore i stare. No i niech już tak zostanie.

Mnie to tam powiewa, bo dzieci nie mam więc osobiście mnie to nie dotyczy... ale nauczyciele uczyli lekarzy, prawników no i oczywiście naszych polityków teraz ci ostatni biorą kasę za nic "bo te pieniądze im się po prostu należą" a nauczycielom pokazują "gest Kozakiewicza".

A ty "kami" ciekawe ile zapłacisz za edukację dzieci jeśli szkoły będą w rękach prywatnych ale to już inna bajka.

shadow1965
na forum od listopada 2018
kami
10.04.2019 17:46

Prywatyzacja szkół, nauczyciele na działalności gospodarcze i jazda! :)

Dlaczego macie mieć jakieś przywyleje? Ja nie mam.

Szkoły niech robią konkursy ofert pracy i wygrywa ten nauczyciel, który da najlepszą stawkę. Budżet szkoły niech ustala Państwo - reszta należy do dyrektorów, jak zagospodarują te budżety.... A i urlop oczywiscie bezpłatny ;)

kami
na forum od listopada 2017
dariuszek
10.04.2019 17:29

cia_pa_ty masz 100% racji. Jaki to strajk posiedzą 2- 3 godziny w szkole wypiją kawę i do domu. Włączyć im wszystkie przywileję i za 40 godzin tygodniowo w szkole niech zarabiają godnie. A jak tam korypetycje są czy też strajkują. A może by ZUS skontrolował im chorobowe? 

dariuszek
na forum od listopada 2017
Johny11palcow
10.04.2019 17:25

Pierwsza kwestia to rozwiązać wszelkie związki zawodowe... 

Johny11palcow
na forum od listopada 2017
cia_pa_ty
10.04.2019 17:11

strajk nauczycieli - jestem na NIE!!!

likwidacja karty nauczyciela - starego komunistycznego tworu z 1981roku - jestem na TAK!!!

tyle mają przywilejów i tak im mało!!!  roczne urlopy na podratowanie zdrowia!!!,  święta soboty ferie wakacje itp.. 18 godzin tygodniowo po 45minut!!! i cała inna masa dodatków o których nie mówią,

biadolą nad pensją zasadniczą - niech pokażą PIT-y roczne ile zarabiają!!!

cia_pa_ty
Konto zablokowane
cia_pa_ty
10.04.2019 17:08

w Krośnie i okolicach jest ogrom ludzi z wykształceniem pedagogicznym, którzy nie dostali się do pracy w szkole bo nie mieli znajomości.

pogonić strajkujących - niech idą do pracy  do fabryki jak im tak źle w szkolnictwie - to nie niewolnictwo nikt im nie każe pracować w szkołach do emerytury!!!

zatrudnić młodych ludzi- na pewno znajdzie się ich wystarczająca ilość!!!

cia_pa_ty
Konto zablokowane
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA