DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Strajk nauczycieli - dzień 3. Trwają egzaminy gimnazjalne

Ja proponuję też tak zrobić jak przedmówcy. Ciekawe ile będzie chętnych za te pieniądze uczyć. Tylko potem nie narzekajcie, że jest jedynie 50% potrzebnych nauczycieli i nie ma kto uczyć tych "tęgich głów" co to rolnikom na krowy dają a nauczycielom nie. Może i sobie zasłużyli bo nauczali wszystkich tych głąbów co teraz rządzą w Polsce... ciekawe dlaczego nie nauczyli ich szacunku do osób pracujących dla nich w szkołach. W Polsce i tak jest ciemnota, bo kto miał coś w głowie już wyjechał za granicę a została sama miernota, nieuki, osoby chore i stare. No i niech już tak zostanie.

Mnie to tam powiewa, bo dzieci nie mam więc osobiście mnie to nie dotyczy... ale nauczyciele uczyli lekarzy, prawników no i oczywiście naszych polityków teraz ci ostatni biorą kasę za nic "bo te pieniądze im się po prostu należą" a nauczycielom pokazują "gest Kozakiewicza".

A ty "kami" ciekawe ile zapłacisz za edukację dzieci jeśli szkoły będą w rękach prywatnych ale to już inna bajka.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA