DYSKUSJE
Strajk nauczycieli - dzień 3. Trwają egzaminy gimnazjalne
reaktywator
12.04.2019 22:20

Korepetycje to w większości moda, szpan i lenistwo.

reaktywator
na forum od listopada 2017
arnoldzik741
12.04.2019 17:08

A może by tak się postarać się lepiej dotrzeć do uczni na lekcji i lepiej przekazać wiedzę na lekcji to nie trzeba by było tych korków . No ale kasa za korki by przepadła. Proponuję więcej wycieczek , wyjsc do RCKP czy Kina , Dzień Słodkości , Dzień Pierniczka , dzień Misia i można dostać w domu fisia ,siedząc z dzieć mi nad zadaniami w domu. 

arnoldzik741
na forum od listopada 2017
wed
11.04.2019 17:56

Trochę nie nadążam. To jak to jest z tymi nauczycielami ? Piszecie że nic nie uczą więc trzeba chodzić na korepetycje. A kto niby te korepetycje daje ? Zielone ludziki ? hydraulicy czy kasjerka z Biedronki ? Rozmawiałam kiedyś ze znajomym nauczycielem i mówił, że uczy na korkach to samo co w szkole. Nawet podaje te same przykłady bo niby nagle skąd ma wziąć inne. Oświeciło go w domu czy jak ? Może po prostu wystarczyłoby słuchać na lekcji i coś powtórzyć w domu a nie siedzieć cały dzień na internecie. ostatnie badania podają, że średnio uczniowie siedzą 6 godzin więc może tu jest problem, a nie w nauczycielach ?

wed
na forum od listopada 2017
shadow1965
11.04.2019 15:57

cia_pa_ty

Do tych nielicznych którym jeszcze zależy na godnym życiu w Polsce a poza tym większość jest już stara i czeka do emerytury i nie wierzę, że są zdrowi, bo zachorowali na ciężką, nieuleczalną chorobę, która zwie się patriotyzm. Poza tym praca z dzisiejszymi dziećmi i młodzieżą wykańcza szybciej jak rak czy aids.

shadow1965
na forum od listopada 2018
cia_pa_ty
11.04.2019 15:46

shadow

nie zmieniaj tematu i odpowiedz na pytanie:

wg Ciebie w Polsce zostały same nieuki, nieroby , starzy i chorzy.

Do której grupy zaliczasz nauczycieli???

to Ty pomyśl 100 razy zanim coś napiszesz!

cia_pa_ty
Konto zablokowane
shadow1965
11.04.2019 12:26

cia_pa_ty

Jeśli by była płaca zbliżona do poziomu europejskiego to ci fachowcy wyuczeni przez naszych nauczycieli by zostali w Polsce... a tak to jest jak jest i nie jest to zależne od nauczycieli że jest tak duża emigracja ekonomiczna w Polsce. Teraz to już wogóle nie trzeba się będzie uczyć bo po co? Dopłaty do krów, 500+, do ziemi, do płodów rolnych, do paliw, KRUZ dla rolników pomimo, że prowadzą również działalności gospodarcze nie związane z rolnictwem, itp. Porozdawać tak pieniądze to zostaniemy krajem pastuchów + dzieciorobów. Po co nam fachowcy, po co nam lekarze... sprowadzimy ich z Ukrainy a chłopki roztropki skoncentrują się na wypasie krów, uprawie ziemi i dziecioróbstwie. Po co dawać nauczycielom zarabiać? A ci lepsi co się pomimo wszystko jakoś wyuczą i państwo do nich dokłada po 500 PLN miesięcznie i tak wyjadą za granicę bo nie będą mogli na to patrzeć. Ciapaty pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz!!!

P.S.

Dobrze, że chociaż się przyznajesz kim jesteś.

shadow1965
na forum od listopada 2018
ratunku1981
11.04.2019 12:24

Wszyscy którzy tak atakują nauczycieli, że nie potrafią uczyć i nic nie robią mają teraz okazję wykazać się jacy to wspaniali są. Nauczyciele strajkują więc drodzy rodzice macie możliwość zobaczyć jak to jest organizować i uczyć Wasze potomstwo.  Wkurza Was to, że te parę dni będziecie musieli poświęcić cały swój czas żeby zająć się dziećmi. Boli Was najbardziej to, że nie będzie można odprowadzić dzieciaka do szkoły i mieć święty spokój.

Dzisiaj wyzywacie i opluwacie  nauczycieli, a za tydzień czy dwa jak będziecie mieli problem ze swoim dzieciakiem to pobiegniecie do tego nauczyciela żeby Wam pomógł bo nie wiecie co robić.

Popieram ten strajk bo to jedyna możliwość żeby coś wywalczyć.  Mam nadzieję, że inne grupy zawodowe też będą strajkować bo ludzie powinni godnie zarabiać.

ratunku1981
na forum od marca 2019
cia_pa_ty
11.04.2019 11:33

Shadow - już ja wiem za co Zus daje renty- przykładów w necie i z życia jest mnóstwo

a ja jestem starym, miernym nieukiem - wnuczek za mnie pisze komentarze.

patrząc na to co napisałeś - nauczyciele z której są grupy i dlaczego wg Ciebie należy im się podwyżka? jak tylko tacy ludzie są w Polsce - sam nie wiesz co piszesz

cia_pa_ty
Konto zablokowane
shadow1965
11.04.2019 05:05

cia_pa_ty

No to zdziwił byś się bo jestem na rencie ZUS od 15 lat a jak wiesz za ładne oczy renty ZUS nie daje... gdybym miał zdrowie to dawno by już mnie tu nie było.... a Ty do której grupy należysz? bo jak pisałem "kto miał coś w głowie już wyjechał za granicę a została sama miernota, nieuki, osoby chore i stare".

kami

Tak to prawda że lekarze "działają na działalnościach" ale jak zapłacisz za godzinę nauki dziecka tyle co za prywatną wizytę u lrkarza będziesz zadowolony? Oczywiście otrzymasz fakturę VAT.

shadow1965
na forum od listopada 2018
kami
10.04.2019 22:57

shadow1965...

ciężko jest mi to opisać czy ja bym dał.. jakbym miał dzieci pewnie tak. 

Natomiast lekarze proszę zauważ działają na działalnościach proponuje aby nauczyciele również tak robili a przede wszystkim wystawiali fv za korepetycje (szara strefą).

Osobiście ze szkoły wyniosłem type, że nie jest ona nic warta.  Przygotowanie do życia temat dyskusyjny, a całka i jej pochodna nie przydały mi się od czasów ostatniego egzakiminu 8 lat temu :)

kami
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA