DYSKUSJE
Wójt listy pisze. Nie zawsze zgodnie z prawdą
Gitman
28.02.2019 19:21

Jakie to wszystko niestety polskie ...

Czytam artykuł, czytam komentarze i czuję się zażenowany jako krośnianin z dziada pradziada. Ja rozumiem, że to jest prywatny portal zorientowany pro krośnieńsko bo taki powinien być. Rozumiem przesłanki jakimi kieruje się właściciel, ale artykuł i tezy w nim zawarte są naprawdę tendencyjny. Nasze miasto naprawdę weszło w ten konflikt zupełnie niepotrzebnie. A moderacja komentarzy to już naprawdę jest wielki wstyd.

Odnośnie Pani Wójt z Miejsca Piastowego - nie znam kobiety, ale zajęło mi 30 sekund żeby wpisać w Google imię i nazwisko po to żeby sprawdzić jej ścieżkę kariery. No i tutaj powiem szczerze jestem lekko zaskoczony. Naprawdę nie ma się czego kobieta wstydzić. Komentarzy typu "nauczycielka angielskiego" też jakoś nie mogę przełknąć.  To jakieś pejoratywne określenie ? Nie rozumiem co złego jest w tym, że naście lat temu ktoś uczył angielskiego w szkole. A dyrektor departamentu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie też jest faux pas ?

Słabo to wszystko wyszło i niepotrzebne to skłócanie całkiem nieźle koegzystujących społeczności.

Gitman
na forum od listopada 2017
vieh
28.02.2019 00:11

belzebub - dodam jeszcze do wyremontowania "Zetkę", dworzec kolejowy - bo straszy, dworzec autobusowy, parkingi przy szpitalu. A inwestowanie w krośnieński rynek to powinien być priorytet. Tam to już nawet psa z kulawą nogą trudno spotkać. Zadbajmy o to co mamy i co jest rdzennie nasze, żeby wstydu przyjezdnym i turystom nie przynosić!!!

vieh
na forum od listopada 2017
belzebub
27.02.2019 23:25

A ja bym wolał by ta kasa, którą trzeba zapłacić za tereny lotniska przeznaczyć na dokończenie zgodnie z planem remontowanej ul. Bieszczadzkiej (np. ekrany dźwiękochłonne, bezpieczne przejścia dla pieszych), załatanie dziur na ulicach Krosna i wylotowych z miasta. Po co nam dodatkowe tereny skoro na tych, które posiadamy jest wiele do zrobienia i inwestowania. Jeszcze skłócimy się z ościennymi miejscowościami.

belzebub
na forum od października 2018
rynienka
27.02.2019 19:33

@clx2160

To jest już skandal, co piszesz. Ok, odłączmy Polankę od Krosna, zaorajmy bloki i wpuśćmy tam traktory. Aha, asfalt też zrywamy, odcinamy MKS, odcinamy prąd i kanalizację, przecież to wszystko daje "okupant". 

Prawda jest taka, że Polanka byłaby dalej wioską na obrzeżach miasta, gdyby nie miejska huta, mało kto by tam mieszkał. 

rynienka
na forum od grudnia 2017
clx2160
27.02.2019 19:13

Brawo dla pani Wójt! Kolejny Lebensraum? Sam mieszkam na terenach okupowanych (Polanka), więc wiem jakie to ważne dla autochtonów.

clx2160
na forum od listopada 2017
franek
27.02.2019 16:26

Rozdziobią was wójtowie kruki i wrony. A okolica wróci do Polski C. Do bycia włodarzem nie wystarczy umieć się przeżegnać. Nie mieszajmy wiary z gospodarką. Pani wójt - Prezydent NIE WYZNACZYŁ terminów. On je ZAPROPONOWAŁ. Przy negocjacjach ważny jest rozum - butę należy zostawiać w domu. To taka dygresja, bo może ja się na tym nie znam.

franek
na forum od listopada 2017
davidov
27.02.2019 14:41
wyróżnione przez moderatora

Macie przy obi 2 lokale puste do dzis nie zagospodarowane, miało tam być 5000m2 ,jest ca 3000m2 i to jest wykładnik możliwości GMP

davidov
na forum od listopada 2017
RavNieruchomosci
27.02.2019 11:58

@rynienka

rozumiem twoje podejście i obronę ale nazwał bym to pismo po imieniu, jako wezwanie do wstawiennictwa w wyznaczonych terminach z pominięciem wszelkich materiałów Pani Wójt Gminy w momencie niestawienia się. Gdzie jest pismo lub materiał wskazujący na jej wypowiedź co do nie otrzymania zaproszenia. Jak już wspomniałem wcześniej też zareagował w podobny sposób na takie zaproszenie w takiej formie bez przygotowania.

RavNieruchomosci
na forum od listopada 2017
Lukii
27.02.2019 11:30

@kurnachata jak mozna zauwazyc w krośnieńskim strefie kolo lotniska powstaja Polskie firmy. Już w 90 % wykupiony obszar. Nie przesadzajmy z tezą budowania dla Ameryki.

@Pav jestes tepy jak but.

Władze Krosna mają wiele bardzo dobrych projektów które ucina rząd PiS.To jest właśnie problem zahamowania.

Wysokoplatne miejsca pracy to nie najniższa krajowa. W Splascie na strefie koło lotniska zarabia się np od ok 2,5 do 5 tyś zł. netto.

Lukii
na forum od listopada 2017
Hetfield
27.02.2019 08:46

do @pav_ .

Pav-iu, jak czytam Twoje wypociny, to mam ochotę na Pavia....Wy pisowska kłże-elita właśnie nie wiecie, co to inwestycja. Wy umiecie tylko przejadać pieniądze...  Lotnisko i tereny przyległe też bykły łysym polem jak piszesz ciemnoto....  A dlaczego inwestycje niby stanęły?? Bo pisowska łże-elita  nie chce dawać pieniędzy niepisowskim prezydentom...

Hetfield
na forum od listopada 2017
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA