DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Wójt listy pisze. Nie zawsze zgodnie z prawdą

Jakie to wszystko niestety polskie ...

Czytam artykuł, czytam komentarze i czuję się zażenowany jako krośnianin z dziada pradziada. Ja rozumiem, że to jest prywatny portal zorientowany pro krośnieńsko bo taki powinien być. Rozumiem przesłanki jakimi kieruje się właściciel, ale artykuł i tezy w nim zawarte są naprawdę tendencyjny. Nasze miasto naprawdę weszło w ten konflikt zupełnie niepotrzebnie. A moderacja komentarzy to już naprawdę jest wielki wstyd.

Odnośnie Pani Wójt z Miejsca Piastowego - nie znam kobiety, ale zajęło mi 30 sekund żeby wpisać w Google imię i nazwisko po to żeby sprawdzić jej ścieżkę kariery. No i tutaj powiem szczerze jestem lekko zaskoczony. Naprawdę nie ma się czego kobieta wstydzić. Komentarzy typu "nauczycielka angielskiego" też jakoś nie mogę przełknąć.  To jakieś pejoratywne określenie ? Nie rozumiem co złego jest w tym, że naście lat temu ktoś uczył angielskiego w szkole. A dyrektor departamentu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie też jest faux pas ?

Słabo to wszystko wyszło i niepotrzebne to skłócanie całkiem nieźle koegzystujących społeczności.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA