DYSKUSJE
Krosno Glass sprzedane. Paweł Szymański nowym właścicielem huty
bartus01
16.02.2019 23:50

Teraz to aby pić z takich kieliszków to trzeba mieć takie dłonie jak pan projektant - na bank i w tym lakierze pomalowane paznokcie i pierścień na palcu.... Świat oszalał. Cos mi się zdaje że dziaisj pewne sa tylko zmiany więc stabilizacja huty i przeszłość.

bartus01
na forum od listopada 2017
umberto
15.02.2019 17:06

trzeba być niezle zdesperowanym żeby robić w hucie,6dni w tygodniu i za 2250 bruttu.

umberto
na forum od listopada 2017
voytas42
15.02.2019 17:04

Hm Wszystko pięknie i ładnie... Ale te szczerupy klejone na zimno projektu tego faceta z pomalowanymi paznokciami nie sprzedadzą się chyba za więcej niż czapka gruszek... A co z tymi gostkami którzy "przytulili" ok. 10 lat temu ok. 95 mln złotych...? Czy ktoś coś wie...?

voytas42
na forum od listopada 2017
voytas42
15.02.2019 16:58

Hmm Wszystko pięknie, ładnie... ale te szczerupy klejone na zimno projektu tego z pomalowanymi paznokciami chyba się nie sprzedadzą za więcej niż czapkę gruszek.  A co z tymi gostkami którzy ok. 10 lat temu przytulili ok. 95 mln złotych...?? Czy komuś spadł choć jeden włos z głowy? ;-) Może ktoś coś wie ...

voytas42
na forum od listopada 2017
azazello
15.02.2019 13:32

to ja jestem z pasją, bo pracuję w hucie już czterdzieści roków...!

azazello
na forum od czerwca 2018
Endrju89
14.02.2019 18:39

buczo85 - przecież już napisałem - najniższa krajowa! ile to tam jest teraz ? a przynajmniej było jeszcze w Październiku 2018 r - 1530 zł netto ? - jako pracownik fizyczny czyt. "Pakowacz wyrobów gotowych" - przy okazji nie masz szans na przerwę w pracy!, na zjedzenie nawet kanapki bo linia cały czas idzie więc odejść od stanowiska nie możesz!, chyba że, masz jakiegoś funfla znajomego który za Ciebie stanie na linii i będzie pakował za Ciebie to tak, inaczej nie ma mowy - lejesz w portki i chodzisz głodny przez 8h sześć dni w tygodniu - takie są realia KHS a przynajmniej były do Grudnia 2018. Starzy wyjadacze który pracują tam po naście lat Ci nie powiedzą ile zarabiaja a nowi pracownicy się boją lub nawet wstydza się przyznać. Nie nie wyssałem sobie tego z palca tylko mam tą wiedzę od na szczęscie BYŁEGO już pracownika tego przybytku. Jeżeli szukasz pracy to w Tropicanie możesz dostać nawet ponad 20 zł/h - na sortowni warzyw i owoców oczywiście najniższa a w Eurocaschu jako "wózkowy" zarobisz na rękę ze 2 400 - 2 500 zł jeżeli weźmiesz nadgodziny i krzyżyk na drogę to trójka z przodu będzie. 

Endrju89
na forum od listopada 2017
look7
14.02.2019 18:16
wyróżnione przez moderatora

Nawet może okoliczni artyści niekoniecznie z Polski, ale skoro Polska Huta to i polskie wzornictwo, które sprzeda się na innych rynkach. Te jego pracę temu jakby od cyrkla i linijki, beznadzieja. Może łatwe w wykonaniu, się takie to może zrobić każdy. Chociaż hutnikiem nie jestem, się tak mi się wydaje.

look7
na forum od listopada 2017
look7
14.02.2019 18:13
wyróżnione przez moderatora

Liczy się wizja. Huta piękna sprawa. Teraz znaleźć ludzi z pasją.

look7
na forum od listopada 2017
look7
14.02.2019 18:11
wyróżnione przez moderatora

Moim zdaniem powinni jakiegoś polskiego artystę wziąść, grafika. Mało u nas artystów. Ogłosić konkurs i wybrać najlepsze prace, nawet wśród rzeźbiarzy czy okolicznych artystów. No i ktoś z wizją i wyczuciem estetyki powinien to oceniać. Te jego prace nie podobają mi się. Takie sztuczne. Nie sprzeda się to. Co do rozwiązań technicznych inżynierowie powinni to dopracować, wraz z hutnikami. Liczy się pomysł i ładny projekt.

look7
na forum od listopada 2017
buczo85
14.02.2019 17:32

Czy ktoś może zdradzić ile w hucie zarabia pracownik fizyczny nie będący hutnikiem?

buczo85
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA