DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Krosno Glass sprzedane. Paweł Szymański nowym właścicielem huty

buczo85 - przecież już napisałem - najniższa krajowa! ile to tam jest teraz ? a przynajmniej było jeszcze w Październiku 2018 r - 1530 zł netto ? - jako pracownik fizyczny czyt. "Pakowacz wyrobów gotowych" - przy okazji nie masz szans na przerwę w pracy!, na zjedzenie nawet kanapki bo linia cały czas idzie więc odejść od stanowiska nie możesz!, chyba że, masz jakiegoś funfla znajomego który za Ciebie stanie na linii i będzie pakował za Ciebie to tak, inaczej nie ma mowy - lejesz w portki i chodzisz głodny przez 8h sześć dni w tygodniu - takie są realia KHS a przynajmniej były do Grudnia 2018. Starzy wyjadacze który pracują tam po naście lat Ci nie powiedzą ile zarabiaja a nowi pracownicy się boją lub nawet wstydza się przyznać. Nie nie wyssałem sobie tego z palca tylko mam tą wiedzę od na szczęscie BYŁEGO już pracownika tego przybytku. Jeżeli szukasz pracy to w Tropicanie możesz dostać nawet ponad 20 zł/h - na sortowni warzyw i owoców oczywiście najniższa a w Eurocaschu jako "wózkowy" zarobisz na rękę ze 2 400 - 2 500 zł jeżeli weźmiesz nadgodziny i krzyżyk na drogę to trójka z przodu będzie. 

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA