FORUM
Escape room w Krośnie tymczasowo nieczynny. Straż pożarna miała uwagi
person kaska846
23.05.2019 08:04

https://zorkout.com to najlepszy i bardzo bepzieczny escape room w Trójmieście.

person
kaska846
na forum od maja 2019
person impulsownia
11.01.2019 00:05

vivo to dopiero escape room strach tam spacerowac bo dach aż się trzesię w czasie odśniezania przez ekipę a sufity podwieszane mało sie nie zawalą

person
impulsownia
na forum od stycznia 2019
person balrog
10.01.2019 00:03

Dlatego, że w jednym lokalu w Polsce zawiniła butla z gazem, będą prewencyjnie zamykać inne lokale.  Bardzo przykra  sprawa, ale wypadki niestety się zdarzają i tego nie unikniemy, chyba że będziemy żyć w więzieniu. Już każdą dziedzinę życia chcą uregulować od A do Z. Można mieszkać i zapraszać gości do domu, ale jak tylko powiesisz szyld działalności gospodarczej, to trzeba milion zezwoleń "bo niebezpiecznie".  Udusimy się niedługo w tym totalitaryzmie. Od kołyski aż po grób pod "opieką" państwa.

person
balrog
na forum od listopada 2017
person jazz33
09.01.2019 11:22

co sie dzieje z komentarzami??

person
jazz33
na forum od października 2018
person jazz33
09.01.2019 11:21

jak by tych co chodzą do tych pokojów kilka razy rodzice zamkneli w pokoju "w celach wychowawczych"  to by chetnych na takie pierdoły nie było dzieciarnia ma zamało bata nad sobą!!!!

person
jazz33
na forum od października 2018
person Iker
08.01.2019 13:43
done wyróżnione przez moderatora

Taka sama sytuacja była po zawaleniu się hali w Katowicach , w następny dzień wszyscy odśnieżali dachy , potem coraz rzadziej , coraz mniej , a teraz sporadycznie . Może problem był z butlą z gazem , niedokręcona kluczem była nieszczelna , ale problem jest większy bo dlaczego butla z gazem ? dlatego ,że gaz ziemny w Polsce najdroższyw Europie , prąd w Polsce  najdroższy w Europie , więc każdy kombinuje , żeby ogrzać jak najtaniej , ponieść jak najmniejsze koszty . Grecy czy Hiszpanie nie wiedzą jacy są szczęsliwi jak w zimie maja po 15 stopni ciepła .

Kurnachata .Masz wkładki do zamków , z jednej strony na klucz a z drugiej jest normalne zamknięcie na przekręcanie , więc to nie nowość

person
Iker
na forum od listopada 2017
person kocur
08.01.2019 13:34

Chyba jak otworzyl escape room to musial dostac zgode podpisana przez urzednika panstwowego a ten wydal ja na podstawie wymaganych pozwolen a teraz wychodzi ,ze cos  nie tak wiec  winnym moze byc  urzednik ,w przypadku KOszalina coraz glosniej mowi sie ,ze urzednicy zaniedbali  robote,ogolnie tego typu przypadki pokazuja polska prowizorke, obawiam sie ze innych firm tez to dotyczy .

person
kocur
na forum od listopada 2017
person Niki_Manifesto
08.01.2019 13:28

kurnachata: człowiek dziwuje się, że młodzież w wieku dojrzewania często zamyka się na klucz w pokoju... Powoływanie się na amerykańskie filmy komediowe jest bezcenne.

person
Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
starstarstar
person kurnachata
08.01.2019 13:11

Dziwny ten ostatni wpis. Raczej nie zamykają sie we własnych pokojach na klucz. Nie chodzę po kolędzie żeby oglądać domy ale raczej rzadko w drzwiach wewnętrznych jest zamek z kluczem. Nawet w amerykańskich komediach filmach zawsze jest scena gdy dziecko przed rodzicem ukrywa kochanka to podstawia pod drzwi szafke czy opiera krzesło na klamce by rodzic nie wbił do pokoju.

person
kurnachata
na forum od listopada 2017
starstar
person Niki_Manifesto
08.01.2019 10:42
done wyróżnione przez moderatora

Jeżeli jest to pokój ucieczek, to siłą rzeczy musi być zamykany na klucz podczas trwania zabawy. Kimkolwiek są uczestnicy. Umownie ok. 15-tego r.ż. młodzież już jest dojrzała emocjonalnie, nie trzeba czekać do pełnoletniości, sami decydują, każdy we własnym odczuciu, czy chcą wziąć w takiej grze udział. We własnych pokojach również zamykają się na klucz. Czy rodzice na czas mogą zareagować, gdyby coś się stało? A to bez kamer i stałego nadzoru. W grze chcą tego minimum ryzyka, dreszczyku emocji, acz pod kontrolą. Uczestnicząc w grze godzimy się na to, wręcz liczymy na to, w końcu to gra. Jednak za drzwiami czeka pracownik z kluczem. I nic ponadto nie powinno mieć miejsca.

Zarządzono ogólnokrajowe kontrole, wiele lokali zamknięto, słusznie, skoro nie spełniały warunków bezpieczeństwa od skutków pożaru. Jednak wraz z tym na właścicieli tych sal zabaw trwa internetowo-telewizyjna nagonka, są pokazywani jak złoczyńcy - całe to środowisko, nie poszczególni - zalewa ich fala nienawistnych komentarzy, tworząc w społeczeństwie zafałszowaną wizję, jakby escape roomy były salami tortur z perwersyjną grą co najmniej w podduszanie i już ludzie się boją, że ich nastoletnie dzieci były wykorzystywane w brudnej grze. Akcpetowalny dreszczyk emocji przejął wyolbrzymiony strach o życie.

person
Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
starstarstar
FORUM TWOJE KONTO
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
phone 13 493 44 44
REKLAMA