DYSKUSJE
Poseł Piotr Babinetz z PiS miał wypadek. Zjechał na przeciwległy pas ruchu
pesaro
30.10.2018 19:13

Czy dobrze zrozumiałem , że pobranie krwi do badania  stanowiło zagrożenie dla życia posła PiS ?

pesaro
na forum od listopada 2017
reaktywator
30.10.2018 17:54

Nie ma sprawy...

Prokuratura prawomocnie umorzyła sprawę potrącenia chłopca przez kolumnę prezydenta. - Zażalenie nie zostało złożone; nic do prokuratury nie wpłynęło. Postanowienie się uprawomocniło – powiedział dziś zastępca prokuratora rejonowego w Oświęcimiu Mariusz Słomka.

https://krakow.onet.pl/umorzenie-sprawy-potracenia(...)

reaktywator
na forum od listopada 2017
reaktywator
30.10.2018 17:49

I tak to oto już drugi poseł z Krosna doczekał się rozgłosu ogólnopolskiego ....

 z sieci...

 W każdej partii, szczególnie tak dużej, jest cała szara masa posłów, o których dowiadujemy się dopiero gdy, jak poseł Babinetz, spowodują wypadek samochodowy lub - jak w przypadku posłanki Arent - przyjrzymy się ich aktywności.

Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,24(...)

reaktywator
na forum od listopada 2017
Partyzant
30.10.2018 16:28

Mateusz to przynajmniej bezpiecznie jeździ na motorze. Jak oczywiście nazbiera na paliwo wśród chojnych SB-eków z Komiternu Obrony Demokracyji.

Partyzant
Konto zablokowane
Paulula
30.10.2018 14:51

Zgadzam się z wszystkimi przedmówcami, którzy są zażenowani artykułem. Każdy ocenia  całą sytuację wyłącznie przez pryzmat własnych poglądów politycznych. Należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę, że zdarzenie jest tragedią zarówno dla posła jak i dla chłopców i ich rodzin a nie wszczynać polityczną dyskusję.

Paulula
na forum od listopada 2017
wiesiek098
30.10.2018 13:25

Wśród policji, ani lekarzy w szpitalu, nie pojawiło się "przypuszczenie", że mężczyzna może być nietrzeźwy.....Z ustaleń policjantów wynika, że chłopcy prowadzili rowery, które były oświetlone, a ponadto jeden z nich miał w ręku latarkę....Z naprzeciwka idzie trzech nastolatków – podążają oni w kierunku Brzozowa. 15-latek i dwóch 16-latków prowadzą rowery. Idą poboczem, po prawej, nieprawidłowej stronie drogi....

Mam tu parę uwag.Skąd jest "PRZYPUSZCZENIE" że poseł byłtrzeżwy..A może po "WCZORAJSZYM" ?..Po drugie - chłopcy byli oświetlenie w jakimś stopniu..Po trzecie to każdy kto ma prawo jazdy wie,albo powinien wiedzieć że jak siadam za kierownicę do i jadę to muszę uważać na wszystko i wszystkich.Pijanych nietrzeżwych idących żle itd..itp..Nie jestem pewny czy redakcja ma "UPRAWNIENIA" do oceny prawidłowości,jak kto szedł....Od tego są odpowiednie organy,czy osoby uprawnione..

wiesiek098
na forum od listopada 2017
robson_kks
30.10.2018 12:52

Co to za tytuł, poseł babinetz miał wypadek? To ci trzej  piesi mieli wypadek, a poseł babinetz był jego sprawcą. Czyż nie? I powinien chyba odpowiadać karnie? Bo może się mylę??? Może to tych trzech chłopaków potrąciło samochód babinetza??? 

robson_kks
na forum od listopada 2017
apator
30.10.2018 12:42

NIE  MA  PROBLEMU  .  ZBYSZEK  ZIOBRO  TO  KOLEŚ  ,  WYCIĄGNIE  GO  Z  KŁOPOTÓW .  BYŁ  TRZEŻWY  JAK  SOPEL  LODU  .

apator
na forum od sierpnia 2018
abajurek33
30.10.2018 12:40

Proszę nie szkalować dobrego imienia pana posła Babinetza. Takie wypadki na naszych drogach zdarzają się niemal codziennie. A że przydarzyło się posłowi i to w dodatku z PiS-u. To sensacja i dodatkowe paliwo dla totalniaków nienawidzących PiS-iorów. Że to nikt nie wylewa wiadra pomyj na kobiety,  które ostatnio rozwaliły auta. Jedna w sobotę (20.10) na ul. Tysiąclecia bachła w dwa drzewa, druga i trzecia we czwartek (25.10) w Korczynie i Krościenku. Na szczęście nie było tam rowerzystów i innych uczestników.  Naprawdę K-24 długo uważałem za obiektywny portal od ubiegłego roku zmieniłem zdanie.  

abajurek33
Konto zablokowane
rafal3427
30.10.2018 10:35

Krosno24 pisze, ze pacjentowi ze wzgledu na ciezki stan nie pobrano krwi bo wazniejsza byla operacja niz badanie trzezwosci (ciekawe czy tak samo by stwierdzili/pisali jakby to nie byl posel..) A to wlasnie przed operacja pierwsze co to sie krew pobiera aby zrobic podstawowe badania, ustalic grupe krwi itd.. Wiec skoro juz ta krew byla pobrana i ja badali to dlaczego nie na zawartosc alkoholu..? Odpowiedzcie sobie sami..

Ktos tu tez pisal na forum dlaczego nie jechal normalnymi drogami tylko skrutami..? przytocze moze cytat z kabaretu: " Na bocznych nie stoja.."

Nie mamy oczywiscie pewnosci, ze ten pan byl pod wplywem ale po tak skonstruowanym artykule tylko jedna mysl sie nasuwa..

rafal3427
na forum od listopada 2017
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA