DYSKUSJE
Współpraca "Mechanika" i huty. Tym razem młodzi pokochają szkło?
azazello
04.10.2018 11:54

A ja pracuję w naszej hucie dopiero 41 lat, a już zarabiam 1610 zł.........

a teraz dostaniemy od pracodawcy, nowe śliczne uniformy robocze

a i o pdwyżkach coś... słychać, tak że zapraszamy chętnych ! Dołączcie do nas

a nie pożałujecie !

azazello
na forum od czerwca 2018
ewcia730710
04.10.2018 08:25

Mechanik i Krosno Glass sieją ferment ,bo chyba nie wiedzą...proponuje przeczytać w google ...bo już chyba zapomnieli..kto to jest hutnik !!! szkolenie w mechaniku hutników..to tak jak szkolenie policjantów w schronisku dla psów

ewcia730710
na forum od listopada 2017
ewcia730710
04.10.2018 08:23

Mechanik i Krosno Glass sieją ferment ,bo chyba nie wiedzą...proponuje przeczytać w google ...bo już chyba zapomnieli..kto to jest hutnik !!! szkolenie w mechaniku hutników..to tak jak szkolenie policjantów w schronisku dla psów

ewcia730710
na forum od listopada 2017
listonosz
04.10.2018 08:04

Produkcja mechaniczna to skansen,przyszłych pracownikow to trzeba szkolic w skansenie w Sanoku,a nie w  MECHANIKU

listonosz
na forum od listopada 2017
bugasz
04.10.2018 04:22

Mój ojciec przepracował tam całe życie i miłe wspomina ludzi którzy tam tak jak i On ciężko pracowali ale tylko z dawnych lat bo kiedy zmieniły się rządy to zaczęła się gonitwa za pieniądzem i co idzie za tym wyzysk pracownika i nie tylko Hutnika ale i pomoc tzw. dołową od której bardzo wiele zależało ( dla znających rzemiosło hutnicze nie trzeba tłumaczyć ) sam za namową ojca poszedłem w jego ślady przepracowałem tam 13 lat poznałem co to cieżka praca ktora wyrobiła mi poszanowanie dla ludzi  poznałem wielu bardzo wartościowych ludzi którym jak mi HUTA oszlifowała jak "diament" harakter i szacunek dla ludzi i ciężkiej pracy i waradości pieniądza ciężko zarobionego.Obecnie pracuje w najbardziej atrakcyjnej pod względem zarobków jak i warunków pracy firmie i obserwuje młodych często ambitnych ale także i nie jednokrotnie młodych którzy nigdy nie zaznaja ciężkiej pracy i wartosci ciężko zarobionych szeleszczacych banknotów którym przydałaby się taka krótka ale jak wartosciowa lekcja życia     pozdrawiam 

bugasz
na forum od listopada 2017
paragraf14
03.10.2018 22:40

Araby to mogą co najwyżej te śmierdzące kebaby lepić, nigdy nie wezmę tego do ust.

Mam nadzieję, że ktoś wkrótce przejmie ten rynek gastronomiczny, a te kiczowate lokale zaczną upadać jeden za drugim.

paragraf14
Konto zablokowane
gozdzik13
03.10.2018 22:33

Nie za późno ? tylko w arabach nadzieja, pracownicy z Ukrainy zarabiają w naszym kraju  (w niektórych zawodach) więcej od Polaków. 

gozdzik13
Konto zablokowane
gelog
03.10.2018 21:06

wladt

W moich komentarzach chciałem wykazać pewną nierzetelność dziennikarską i pozytyw samego działania huty. Nie wiem czego tam nie zrozumiałeś?  

1. Artykuł jest słaby, bo firma szuka speców do obsługi maszyn i urządzeń na linii zautomatyzowanej, a nie hutników.  2. Niskie pensje to problem nie tylko huty - to fakt, a nie akceptacja takiego stanu rzeczy. 3. Młodzi znają wartość pieniądza i na pewno będzie tak jak piszesz, chyba że coś pęknie ... Po prostu nie o tym chciałem pisać. 

Pozdro i bez urazy :) 

gelog
na forum od listopada 2017
wladt
03.10.2018 20:34

gelog

"taki mamy klimat."

Jeśli z tym klimatem nic nie zrobimy to pewnie "samosieniezrobi"... a młodzi chętnie sobie klimat zmienią. Ciekawe jak w Polsce będzie średnia wieku 60-65 lat kto będzie "starym koniom grzywy plótł" i płacił emerytury, renty, zasiłki, dodatki. Nie mówię już o innych świadczeniach 500+?

wladt
Konto zablokowane
raxon
03.10.2018 20:30

Szkoda życia na takie kierunki. Praca ciężka, świątek piątek i niedziela za śmieszne pieniądze. Teraz takie czasy że lepiej iść na magazyn, albo skończyć burse i na sprzedawce. Kasa lepsza, w nocy się spi i ogólnie warunki lepsze. Kuriozum takie że w zakładach gdzie potrzeba fachowców, gdzie praca jest ciężka, brudna, 4 brygadówka to tam są najniższe zarobki.

raxon
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA