DYSKUSJE
Rodzicielstwo bliskości w Krośnie. „Noszenie w chuście to styl życia”
wed
16.10.2018 22:25

Hmm. Nie widzę nic złego w tej modzie, ale zaręczam, że aby dziecko było ok (w sensie, grzeczne, mądre i kochające etc) to trzeba trochę więcej trudu włożyć w wychowanie, samo noszenie w chuście nie wystarczy. Ale naturalnie nie krytykuję, wręcz przeciwnie.

wed
na forum od listopada 2017
kocur
15.10.2018 16:54

Widac ,ze w Krosnie nowoczesne trendy bo mozna zauwazyc na fot młoda krośnianke z broda haha

kocur
na forum od listopada 2017
panSebastian
15.10.2018 12:21
wyróżnione przez moderatora

Byliśmy na warsztatach chustowania i polecamy.

panSebastian
na forum od listopada 2017
zajacowna
15.10.2018 12:02
wyróżnione przez moderatora

10 lat temu równierz nosiłam swoje maleństwo w chuscie.  Wtedy w Krosnie chustomamy można było policzyć na palcach jednej dłoni.Bardzo sie ciesze że nastała "moda" na noszenie w chustach dzieci. Bliskosc dziecko-mama,a dla mam wygoda i wolne 2 ręce ;)

zajacowna
na forum od listopada 2017
dzwonek
14.10.2018 20:21
wyróżnione przez moderatora

Kiedy ja byłam młodą mamą nie było takiej mody na noszenie dzieci, więc na rękach        ( przy piersi ) nosiłam córkę - prawie 3 lata. Tak, karmiłam piersią prawie 3 lata. Nosiłam w dzień i w nocy. Nie wiem co to butelka. Wiem, że to cudowne być tak blisko. Dziś zbieram tego owoce i jestem szczęśliwą mamą wspaniałej osiemnastolatki. Gdybym miała kiedyś jeszcze dziecko napewno też nosiłabym je choćby na rękach, jakkolwiek byle blisko mnie było. I nie prowadzi to do przyzwyczajenia tylko pogłębia więzi mama, tata-dziecko. Pozdrawiam Wszystkich Rodziców. 

dzwonek
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA