DYSKUSJE
Debata radnych o zakazie handlu alkoholem. "Ma pan 1 minutę"
jeger
16.09.2018 11:56

...i MLODY menel z kontenerów socjalnych będzie musiał zsiadłe mleko spożywać:):):)

jeger
Konto zablokowane
wladt
16.09.2018 11:36

A czyja to sprawka te 500+ i inne dodatki? Czy wiesz, że to Ty płacisz? Wiesz, że z dnia na dzień będziesz płacił więcej bo ochlaptusom chce się pić bez względu na godzinę? Że władza Cię okrada? Wiesz, że będziesz pracował do końca swoich dni na emerytów i rencistów bo pieniądze z ich składek już dawno wydane? Wiesz, że na Twoją emeryturę pewnie już nikt nie będzie pracować bo te dzieci z 500+ wyjadą do pracy za granicę i nie będzie miał kto na nią łożyć, że na starość nie będzie miał się kto tobą zająć bo Polska będzie krajem emerytów i rencistów?  Tego chcesz?

Komuna została obalona bo ludzie mieli dość. Teraz znów się to dzieje i nie chodzi tylko o godziny otwarcia sklepów ale sprawdzają społeczeństwo na ile sobie mogą pozwolić.

Ja też jestem nie zrzeszony ale jak sobie raz damy na głowę wejść to już nie zejdą. Przyzwolenie na małe ograniczenia rodzi coraz większe. Jeśli naród będzie ustępliwy to będziesz pracował za jedzenie i to nie do syta. A czy życie polega tylko na tym, żeby przetrwać? Żeby zapiepszać na wszystkich a potem cieszyć się głodową emeryturą - bo na lekarstwa nie ma jak zjesz czy na ogrzewanie ci zabraknie?

Dlaczego w Anglii, Niemczech, Francji, Holandii czy innej Danii można żyć, zarabiać, odłożyć pieniądze, wyjeżdżać na wakacje za granicę całymi rodzinami bez problemów finansowych bez 500+, bez pożyczek a w Polsce nie? Tam rząd dogaduje się z obywatelami dlaczego u nas się nie da? To tam będzie żyć nasza młodzież! Tam będą płacić podatki i składki. Jak mamy nie protestować i nie chodzi mi o tą bzdurną uchwałę o alkoholu ale o całokształt życia w Polsce. Na starość zostaniesz sam, bez grosza, bez pomocy a wtedy sobie mnie przypomnisz i powiesz: "ten wladt to jaki prorok był czy co?" 

Jak nie będzie co jeść to wiesz co będzie znaczyć słowo PATRIOTYZM???

wladt
Konto zablokowane
Endrju89
16.09.2018 10:56

Ale ja dalej nie wiem co, ma mnie spotkać. Nie wiem, mają mnie zabić za to, że nie kupiła mnie żadna partia, Że mam swoje poglądy jak każdy człowiek na świecie ? Że nie wiem nie mam "fejsbuka" czy innego instagrama ? Bo nie mam bluzy, koszulki, czapeczki, chorągiewki czy innej pierdółki patriotycznej, ze znakiem wolnej polski ? Bo nie chodzę na stadion drzeć ryja i rozwalać wszystko, co spotkam na drodze ? Bo nie chodzę na jakieś spędy polityczne ? Dalej nie rozumiem, do czego Pan pijesz ?!Czyli Panie Waldt miałem rację, Fakty TVN & Wyborcza i wszystko jasne. Tak w ogóle co mi z tych filmików ? Że synuś prokuratora unika kary ?(bo to jeden ? A co wcześniej nikt nie unikał ? ), ale co to ma do rzeczy ? Co to ma wspólnego z tematem ? Chłopie jak sam mówisz, że żyłeś i wychowałeś się w Polsce ludowej, no to chyba powinieneś też pamiętać, że takie rzeczy były codziennością, nieprawdaż ? i co ? Wtedy też rządził PiS ? W ogóle co za różnica kto będzie rządził ? PiS, PO, KOD czy inny srod tak było, jest i będzie, niewygodni ludzie będą karani, zabijani i tego nie zmienisz, bo tak jest na caluśkim świecie, ale jak widać Ty i tobie podobna świta nie możecie tego pojąć. Już raz Ci kiedyś powiedziałem, gdybyś sam miał możliwość jakiejś tam władzy, nieważne czy to w gminie, urzędzie miasta czy tym bardziej w sejmie robiłbyś dokładnie TAK SAMO! Każdy człowiek robiłby to! Niestety ludziom odbija szajba jak się dorwą do władzy, a nie raz wystarczy zostać tylko brygadzistą czy kierownikiem w zakładzie. Swoją drogą, tak psioczysz na PiS, że Ci zamyka sklepy w niedzielę, że Ci chce zakazać sprzedaży alkoholu po 22 itd. to Cię denerwuję tak ? a wiesz co mnie denerwuję ? to, że byle gnida, byle patologia, byle ochlaptusy społeczne, które nie dadzą od siebie ani złotówki, mało tego nigdy nie będą pracować, mają lepiej ode mnie! Wystarczy być alkoholikiem z papierem i już masz ręcine, przy okazji zrobić ze trzy bachory i już masz 1 500+, mieszkanie dostanie socjalne, gdzie płaci za to grosze, MOPS da mu zjeść, no żyć nie umierać! A ja ? Muszę zapieprzać świątek piątek czy niedziela i mnie nikt nic nie da! A jeszcze mi zabiorą, bo muszę utrzymywać tych darmozjadów, na wynajem mieszkania i rachunki muszę stracić prawie 1 600 zł ( nie, nie mieszkam w Krośnie ) a gdzie jeszcze jedzenie ? a gdzie inne rzeczy ? Tak się mówi i co ? Mam mieć za to żal do całego świata ? Do PiS ? a za PO tak nie było ? a PSL, a SLD, a AWS ? Przecież wszystko jedno i to samo dziadostwo rządzi! Tylko zamieniają się stołkami, a jak ktoś się zacznie wychylać, no to wiadomo co się później stanie. Tak na marginesie: Michał Boni, Jerzy Buzek, Danuta Hubner, Danuta Jazłowiecka, Barbara Kudrycka, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Jan Olbrycht, Julia Pitera, Marek Plura, Dariusz Rosati, Adam Szejnfeld, Róża Thun Und Hohenstein, Jarosław Wałęsa, Bogdan Wenta, Bogdan Zdrojewski, Tadeusz Zwiefka ( jakże polskie nazwiska mają co poniektórzy ) wiesz co łączy tych ludzi ? Oprócz tego, że wszyscy są z Platformy Obywatelskiej ? Tak, to oni głosowali za cenzurą w internecie oj, jak że mi przykro, że to nie ten zły i wredny PiS ( dla ścisłości nie popieram żadnej partii, wręcz przeciwnie, mam ich daleko w otworze, który kończący mój układ pokarmowy, a o czarnych w sukienkach to już nawet się nie wypowiadam, aby kogoś przypadkiem nie urazić ) Tak, że chcesz mi coś jeszcze powiedzieć ? Chętnie podyskutuje jako człowiek niezrzeszony, nielubujący się w absolutnie żadnej partii politycznej. Na sam koniec powiem Ci jeszcze jedno, popatrz co taka głupota, jak ustawa zakazująca sprzedaży alkoholu robi z ludźmi, jak ich dzieli ? Myślisz, że po co to jest ? Czy nie wydaje Ci się, że jest to po to, aby podzielić i skłócić naród ? ( nie tylko to i nie tylko obecna władza tak robi ) Ogłupione społeczeństwo jest łatwiejsze w manipulowaniu, nieprawdaż ? Twoja ukochana komuna i polska ludowa to doskonały przykład ponad 40-letniego rycia beretu ludziom! i teraz widzisz, do czego to doprowadziło. Starym komuchom się nudzi, więc zajmują się głupotami, zamiast czymś pożytecznym, myślisz, że jak wejdzie inna władza, to będzie inaczej ? Następcy już są odpowiednio przygotowywani.

Endrju89
na forum od listopada 2017
marecky07
16.09.2018 09:25

Żal mi cię Panie Adrianie... Nie udzieli głosu to trzeba się poskarżyć ...

marecky07
na forum od lipca 2018
mlody
16.09.2018 09:08

Demokracja wedlug PO MA PAN 1 MINUTE HEHEHEH

mlody
Konto zablokowane
wladt
15.09.2018 23:49

Endrju89

Zobacz co Cię może spotkać i czego możesz zakosztować już dziś skoro zapytałeś. Takie mamy Prawo i taką mamy Sprawiedliwość. Nie protestój w małych rzeczach, bądź sobie jak leming ale pamiętaj, że Cię ostrzegałem.

https://www.youtube.com/watch?v=ghaY82ho1mM

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/coraz-wie(...)

Igor Stachowiak, który zmarł na komisariacie przy ulicy Trzemeskiej we Wrocławiu nie był pierwszą osobą, jaka nie przeżyła policyjnej interwencji. Wcześniej, w ciągu zaledwie dwóch lat, w podobnych okolicznościach zmarło w Polsce aż szesnaście osób.https://gazetawroclawska.pl/smierc-na-komisariacie(...)

Tak kończy się przyzwalanie na wszystko już dziś. Co będzie jutro? Czas pokarze!

wladt
Konto zablokowane
Niki_Manifesto
15.09.2018 22:13

Jeżeli ktokolwiek ma dowody na poparcie tezy, jakoby zakaz sprzedaży alkoholu miał wpłynąć pozytywnie na socjetę, która nagle przestanie pić, rozpijać się, upijać młodzież, niech je przedstawi... tu publicznie, badania, wykresy, twarde dane, dokumentację papierową i filmową również... niech je przedstawi, albo zamilknie na wieki.

W którym kraju nie spożywa się alkoholu? W którym nie konsumuje się nadmiernie pomimo zakazów nocnych i dziennych? Może w Rosji? Tam z pewnością wszyscy trzeźwi od samego rana, a statystyki pękają z dumy.

Alkoholoza, czy też alkoholizm to przykre i mroczne zjawisko. Jednak nie mają na nie wpływu flaszki legalnie rozpychające się na półkach. Bowiem, zaprawdę... nie każdy kto na nie raz spojrzy ma pełno w ustach, nie każdemu zalewa mózg. Dzieci i młodzież patrzące na owe szkło na półkach i zawianych zionących ognistą wodą, też mają swój mózg. A jeśli małolat zapyta, nie zasłaniaj mu oczu, nie udawaj, że nie słyszysz, nie nabieraj wody w usta, nie kłam - rozmawiaj z nim.

A tych sfrustrowanych mieszkańców Krosna, w podejrzanie bezwzględny sposób zapalonych do karania wszystkiego, co się rusza, którzy wypowadają się tu w nadętym tonie, należy poinformować - gdyż pewnie marnymi czytelnikami są i lubią naciągać fakty, co by uciszyć własne sumienie - że oto "niedzielne" strajki szczęśliwie odbyły się, w całej Polsce. A jakże, protestowano do upadłego, a ręce gotowe były podpisywać jeszcze długo... ile by się dało. Ile można. Ale w tym kraju podpis tylko jednego zabawnego jegomościa ma znaczenie. Niebagatelne dla życia w małych i większych społecznościach, jednakowo.

Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
Endrju89
15.09.2018 22:03

A co mam niby zakosztować ? 

Endrju89
na forum od listopada 2017
wladt
15.09.2018 21:55

Endrju89

Masz rację jestem fanatykiem wolności nie cierpię zakazów, nakazów i ograniczeń bo miałem już to za PZPR w PRL-u a teraz zaczyna się od nowa Polska Ludowa. Może i Ty tego zakosztujesz już niebawem?

wladt
Konto zablokowane
jeger
15.09.2018 21:51

ot pisopachołek poniżej błysnął "yntylygencjom":) ty endrju możesz z powodzeniem pisać paski to kurwizji tvp:) idź miernoto spać bo jutro będziesz przed zbokiem beczał "młoja wina" jak na bożego barana przystało:)

jeger
Konto zablokowane
/7
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA