DYSKUSJE
Nowe baseny. Wasze opinie miesiąc po otwarciu. Zobacz panoramę 360
paragraf1
08.08.2018 12:39

Bronek Baran i Piotruś P. co z waszym planem plaży na Wisłokiem ?

Teraz to już nie ma uzasadnienia ekonomicznego, barany.

https://krosno24.pl/informacje/bedzie-plaza-nad-wi(...)

https://krosno24.pl/informacje/unia-sfinansuje-bud(...)

paragraf1
Konto zablokowane
jacek_ddd
08.08.2018 11:28

ta ludzie nie przesadzajcie stac godzine w kolejce żeby wejśc a potem nie ma gdzie nawet wleśc do wody tyle ludzi.wole podjechac do frysztaka i jak człowiek popływac i rozłorzyć się blisko basenu.

jacek_ddd
Konto zablokowane
defx
07.08.2018 23:34
wyróżnione przez moderatora

Do minusów dodałbym jeszcze brak mat antypoślizgowych w korytarzu wc/przebieralnia... strasznie mokro i ślisko...

defx
na forum od listopada 2017
nobody997
07.08.2018 23:06
wyróżnione przez moderatora

Baseny jako kompleks są  fantastyczne,nowoczesne,duzo miejsca,bardzo dobrze pomyślane.Mysle,ze ceny są ok.Karta mieszkańca to dobry pomysł ,mozna skorzystać ze zniżek.Wreszcie w Krośnie mamy baseny z prawdziwego zdarzenia.Prawdziwa frajda dla dzieci.Faktycznie do poprawy gastronomia.

nobody997
na forum od listopada 2017
kurnachata
07.08.2018 20:31

Każdy mieszkaniec Krosna zapłacił po 685 złotych za ten kompleks.

kurnachata
na forum od listopada 2017
kurnachata
07.08.2018 20:23

To bardzo źle się stało że w taki sposób powstały te baseny MEGA Skandal. Zapłacił za to najbiedniejszy podatnik a korzysta z nich i zarabia na nich tylko wąska grupa. Na szczęście wchodzą teraz sprawiedliwe zbiórki typu "crowdfunding" gdzie płaci się dobrowolnie składkę na budowę czegoś.

kurnachata
na forum od listopada 2017
sloneczko89
07.08.2018 19:59
wyróżnione przez moderatora

Mój syn jest zachwycony, ja również same pozytywy. Jedzenie bierzemy ze sobą. Na miejscu kupujemy tylko lody. Takie miejsce było potrzebne w naszym mieście. Dla mnie duży plus  :-)

sloneczko89
na forum od kwietnia 2018
Endrju89
07.08.2018 19:44

@bolo2017 - Jeżeli nie zarabiasz STO POLSKICH ZŁOTYCH dziennie no to ja Ci szczerze współczuję bo tyle to można było zarobić 10 lat temu i nie, nie na ciepłym urzędniczym stołeczku a w zwykłej fizycznej pracy. Dla Twojej zakichanej świadomości, ja żyje z tego co sam zarobię włanymi "ręcyma"  bo mnie nikt nie da! Tak to już jest w tej szarej zasranej rzeczywistości. Ktoś, kto ciężko zarabia, płaci podatki, jest uczciwy to nie ma nic i nic nie dostanie, bo Ci powiedzą: Ciebie STAĆ! weź "se" kredyt!, kup "SE" bo CIEBIE KURNA STAĆ ale da darmozjadów robiących po pięć bękartów to na nich są pieniądze, Alkocholik, narkoman i czy inna patologia z której i tak nie ma żadnego pożytku dostanie mieszkanie socjalne, zapomogę, opiekę medyczną i jeszcze zeżreć dostanie z  MOPSU a człowiek musi rypać dzień i noc, świątek, piatek, sobota, niedziela aby mieć z czego żyć i to jest sprawiedliwośc ? 

Tu masz piękny przykład tego o czym mówię, nawet pracownicy pomocy społecznej mają GORZEJ od darmozjadów którzy się będa mnożyć jak szczury po czym wyrośnie kolejne pokolenia burdla, dziadostwa i złodziejstwa https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul(...)

Endrju89
na forum od listopada 2017
Niki_Manifesto
07.08.2018 19:12
wyróżnione przez moderatora

O ile nie lubię czekania w kolejkach, to widok wyluzowanych letników w kolejce do wejścia jakoś mnie rozczula, czuć powiew popularnych polskich, słowackich i węgierskich małych kurortów wypoczynkowych nad wodą. Letnik wyletniony z zasady powinien być wyluzowany, to jednak ci z kolejki chyba nie wszyscy. Zawsze znajdzie się jakaś dziura, którą trzeba drążyć zapewne z powodu obciążeń genetycznych.

- Jest za wcześnie na konkretne decyzje, ale na pewno przydałaby się dodatkowa zjeżdżalnia i kolejny brodzik dla najmłodszych – mówi Antoni Dębiec.

A więc Aqua Park :D a co! Mini Aqua Park? Jak rozbudowywać to na całego, na poważnie i profesjonalnie. Z całą pewnością takie wyposażenie nie stałoby puste, nie zostałoby zmarnowane. I nawet Świdnik - tu efekt Vivo! na każdym kroku w galerii słychać słowacki, a oni bardzo lubią tu jeździć, dorośli i dzieci uczą się nawet polskiego, kupują słowniki i rozmówki - częściej by gościł nurzając się w błękicie.

Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
danek7902
07.08.2018 18:39

Jakoś nie widzę żeby ceny dla osób bez karty KKM odstraszały. Wystarczy zobaczyć na rejestracje aut, większość  z poza Krosna.

danek7902
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA