DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Nowe baseny. Wasze opinie miesiąc po otwarciu. Zobacz panoramę 360

@bolo2017 - Jeżeli nie zarabiasz STO POLSKICH ZŁOTYCH dziennie no to ja Ci szczerze współczuję bo tyle to można było zarobić 10 lat temu i nie, nie na ciepłym urzędniczym stołeczku a w zwykłej fizycznej pracy. Dla Twojej zakichanej świadomości, ja żyje z tego co sam zarobię włanymi "ręcyma"  bo mnie nikt nie da! Tak to już jest w tej szarej zasranej rzeczywistości. Ktoś, kto ciężko zarabia, płaci podatki, jest uczciwy to nie ma nic i nic nie dostanie, bo Ci powiedzą: Ciebie STAĆ! weź "se" kredyt!, kup "SE" bo CIEBIE KURNA STAĆ ale da darmozjadów robiących po pięć bękartów to na nich są pieniądze, Alkocholik, narkoman i czy inna patologia z której i tak nie ma żadnego pożytku dostanie mieszkanie socjalne, zapomogę, opiekę medyczną i jeszcze zeżreć dostanie z  MOPSU a człowiek musi rypać dzień i noc, świątek, piatek, sobota, niedziela aby mieć z czego żyć i to jest sprawiedliwośc ? 

Tu masz piękny przykład tego o czym mówię, nawet pracownicy pomocy społecznej mają GORZEJ od darmozjadów którzy się będa mnożyć jak szczury po czym wyrośnie kolejne pokolenia burdla, dziadostwa i złodziejstwa https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul(...)

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA