DYSKUSJE
Nowe baseny. Wasze opinie miesiąc po otwarciu. Zobacz panoramę 360
prawdziwek
07.08.2018 18:36
wyróżnione przez moderatora

Ceny biletów dla powiatowców jest okej...Nie płacą podatków w mieście to czemu mieli by płacić tyle samo?zresztą jak wpadną czasami co niektórzy na basen to jak dzicz! Jeżeli chodzi o bufety to nie wiem czemu nie domyślili się organizatorzy ze to nie bedzie wystarczalne przecież to logiczne !!!Food tracki by zrobiły robote bo i tak prawdopodobnie będą podawać syf w tych punktach gastronomicznych od najemcy.

prawdziwek
Konto zablokowane
bolo2017
07.08.2018 18:13

do Endrju89........... nie wiem z czego żyjesz ale ja chciałbym 100 dziennie zarabiać na etacie z urzędu pracy

bolo2017
Konto zablokowane
Xtreme
07.08.2018 18:03
wyróżnione przez moderatora

 Kompleks wyglada bardzo ladnie,  czysto wszedzie, miejsca dla dzieci bomba, gastro fatalne(słabe zarządzanie) i mały wybór nie wspominając o 30 minutach kolejki minimum... na frytki.  Co do KKM uważam że jeśli płacę podatki w mieście to i zniżki na atrakcje w Krośnie zachęcają do tego aby tutaj je odprowadzać. Miasto ma korzyść ~ większe dochody z podatków. W innych miastach w PL jak i zagranicą są podobne atrakcje dla mieszkańców. 

Podsumowując dla rodzin z dziećmi miejsce warte odwiedzenia. Szkoda że tak późno to wszystko... żałować można jeszcze jednego... zadaszenia przynajmniej części rekreacyjnej i basenu obok....

Xtreme
na forum od listopada 2017
Endrju89
07.08.2018 17:43
zbyt duża różnica w cenach biletów z KKM i bez KKM - "odstraszanie" mieszkańców powiatu

Mogę się założyć że najbardziej przeszkadza to tym którzy i tak muszą mieć wszystko od państwa bo IM SIĘ NALEŻY! No i przede wszystkim dla polskiego jaśnie pana Janusza II Cebulackiego 100 zł za cały dzień z rodziną to majątek! normalnie tyle harnasiów zmarnowanych no ale cóż Grażyna marudz, Dżesika z Brajankiem również więc cza się poświęcić - no panie prezydencie JAK ŻYĆ?! ... a może lepiej było by pojechoć do Szczypańcowy na jazz tak jak łociec dawnij ? wtedy to kurła było nie to co teroz, basen,zjeżdżalnia, lody i jeszcze za to płacić ?! GRAAAŻYNAAA!!!!!!!!! dawej no jedziemy do Szczypańcowy. 

Endrju89
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA