DYSKUSJE
Cenzura w I LO? Władze szkoły przeciwne publikacji ankiety
kajabiedron84
17.06.2018 13:44

Dawno się tak nie uśmiałam. Widzę, że Szanowny Pan Józefczyk jest dokładnie takim samym dzbanem jakim był 15 lat temu, kiedy kończyłam tę szkołę. Wszystkim dzieciom znajomych w wieku gimnazjalnym od lat odradzam "Kopernika" i odnoszę ma tym polu sukcesy. Dzieci, nie idźcie tą drogą. Nie dość, że negatywne komentarze z ankiety są w 100 % prawdziwe, to jeszcze będziecie mieć dyrektora-cenzora. 

kajabiedron84
na forum od czerwca 2018
dariuszek
17.06.2018 13:15

Rankingi Kopernika idą w dół obecnie jest około 70 miejsca w kraju, a 5 lat temu było około 40 więc nie ma się co podniecać wynikami matur.  Elektryk jest 6 w Polsce więc  bez komentarza

dariuszek
na forum od listopada 2017
kurnachata
17.06.2018 11:42

To niestety prawda. Polska utkwiła na poziomie rozwoju XIX wieku jak ta szkoła produkując nic.

kurnachata
na forum od listopada 2017
polmos
17.06.2018 10:51

Akcja-reakcja. Jestem spokojny o wolność słowa i demokrację w Polsce ;-)

polmos
na forum od listopada 2017
sandor
17.06.2018 09:17

Korwinista - rozumiem, że sam pseudonim wskazuje na chęć zainfekowania dyskusji.  Traktowałbym to jako trolling.

Niemniej jednak dwa wątki:

1)przerażające, że w te dyskusję nie włącza się nikt z nauczycieli, ale nie dziwię się, bo w szkole albo się milczy albo jest wypłata, więc rozumiem, że każdy dba o rodzinę i nie broni fundamentalnej prawdy jaką jest wolność słowa i poczucie humoru,

2)zainfekowanie, wszystko im wolno, zwracanie się dużą czcionką do jakiegoś wroga - rozumiem, że język ten wskazuje na wychowywanie się w paranoidalnym środowisku. To się leczy.

Myślę, że zarekwirowanie gazetki jakoś wiązałbym z 20 sierpnia 1940, kiedy to w swojej willi zamordowany został Lew Trocki, rzekomo podczas pisania biografii Stalina. Uderzenie w tył głowy.

Taka metafora, pokazująca, jak niszczy się niewygodne sprawy.

sandor
na forum od listopada 2017
kaskaq
17.06.2018 01:26
wyróżnione przez moderatora

Wstyd!Porażka!Hanba! Czytam...i uwierzyć nie moge!Kilkanascie lat temu chodzilam do tej szkoły, ale nigdy nie bylo problemu z CENZURA!!!Pisaliśmy do gazetki o wszytkim !! Z  poczuciem humoru i dystansem do siebie, szkoly i otaczającego nas świata nigdy nie bylo problemu...To chyba jakis Żart..??? To ta sama szkola???Nie wiem chciała uzyskać dyrekcja..(???), ale ...w gratisie otrzymała niezłą reklamę. Współczuję braku poczucia humoru... Proponuje nauczycielom przejść szkolenie z zakresu " Dystansu do siebie i swojej pracy". BRAWO DLA DZIENNIKAREK I NAUCZYCIELI, KTORZY POTRAFIĄ PODCHODZIĆ DO ŻYCIA Z NUTĄ RADOŚCI I UŚMIECHU NA TWARZY!!!współczuję reszcie...

kaskaq
na forum od czerwca 2018
Grwazy
17.06.2018 01:03

Teraz zaskoczyłem... Zmęczenie dniem.  Propozycja Korwinisty o "sprawdzeniu zainfekowania kadry" toż narracja "zdradzieckich mord" i ZSRR np. w 1937 roku... Gratuluje pojemnosci umysłu i wrazliwości chrzescijańskiej... DRAMAT MIASTA SZKŁA.

Grwazy
na forum od listopada 2017
toto3
17.06.2018 00:56

No, w końcu padł argument niekwestionoway:PIENIĄDZE!Drogi Korwinisto,  nie wszystko można kupić!Szantaż finansowy wskazuje tylko na brak logicznych argumentów.A co do głupoty, to jak do tej pory, to raczej dorośli się nią popisali!Groźbami powiało!

toto3
na forum od czerwca 2018
Grwazy
17.06.2018 00:55

Jeszcze nie śpię i tak sobie myślę, że komentarz KORWINISTY to albo nauczyciela z Kopernika, albo kogoś mu bliskiego...:) Bo sprawa żałosna, a najcelniej skomentowali  Sandor i  toto3. Osoby myślące w przeciweiństwie do Korwinisty, który sobie przypomniał ( a może odżył???, bo nowe czasy) szczęśliwie minione hasło Giertycha, byłego ministra ciemnoty publicznej: ZERO TOLERANCJi.

Grwazy
na forum od listopada 2017
toto3
17.06.2018 00:45

Słuszna ta uwaga o ,,dostawaniu stanów".Takie nazywanie dolegliwości, a może po prostu wrażliwości, niewiele ma wspólnego z etyką pedagogiczną.

toto3
na forum od czerwca 2018
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA