DYSKUSJE
Protesty przed sądami w całej Polsce. W obronie niezależności Sądu Najwyższego
jeger
12.06.2018 23:14

cieszy fakt że nie wszyscy są szmatami kupionymi za "pińcet"...

jeger
Konto zablokowane
andry1
12.06.2018 19:41

To jest to o co walczą takie media-to jest ich WOLNOŚĆ.

Wolno im pisać co chcą,wolno im niszczyć kogo chcą i wolno im popierać kogo chcą.A wy matoły zabijajcie się za tą ich wolność.

andry1
Konto zablokowane
marcink777
12.06.2018 18:52

To co redakcja wyprawia pod tym artykułem przekracza wszelkie normy wiekszość wpisów nieprzychylnych światopoglądowi autora (czyt. poparcie dla skorumpowanej "kasty" sedziowskiej) jest kasowana.  Z koleji najwet najbardziej chamskie i obrzydliwie nienawistne wpisy POwców są o zgrozo WYRÓŻNIANE przez moderatora tylko dlatego że są anty rządowe. Toż to metody rodem z Koreii Północnej !!

marcink777
na forum od listopada 2017
andry1
12.06.2018 17:50

Shem...-czyli wg Ciebie świadomość społeczną mieli tylko ci, co głosowali 10 lat temu na PO.Dopóki nie będzie kar bezwzględnego pozbawienia wolności i majątku dla nieuczciwych polityków, sędziów, prokuratorów itd.za te wszystkie przekręty,których się dopuszczają to usunięcie z partii czy z zawodu jako najdotkliwsza kara nic w tym kraju nie zmieni.A wracając do tematu to ktoś na ten PIS głosował i ja to szanuję ,więc musicie czekać do następnych wyborów i się wykazać co możecie dać tym nieświadomym społecznie.

Mnie i tak tam nie zobaczą.Chyba,że się coś zmieni i nie będą się tak cackać jedni z drugimi jak POLICJA z kibolami. Bo dalej będzie taki badziew jak jest.A jeśli chodzi o PIS to jak  nie zmądrzeją to czeka ich to samo co PO PSL i te inne twory.

Chyba,że faktycznie czegoś tu nie rozumię?

andry1
Konto zablokowane
piotrd290
12.06.2018 17:09

Aby skutecznie zreformować  sądownictwo, które ma aktualnie mało wspólnego ze sprawiedliwością - należy ZAORAĆ  skostniałe układy i korporacje  prawnicze!

PIS dość delikatnie postępuje w tej sprawie ...

piotrd290
na forum od grudnia 2017
Shemhamforash89
12.06.2018 16:33

Niestety protesty są zbyt małe by zmusić władzę do zaniechania niekonstytucyjnych działań.  Ludzie nie mają świadomości społecznej i bardziej ufają księdzu niż zdrowemu rozsądkowi. Na przykładzie Krosna widać to dobitnie. 

Shemhamforash89
na forum od listopada 2017
Twoj_Cien
12.06.2018 15:44

Czlenson: naprawdę oburza Cię sformułowanie "pisowska zaraza"?

A jak nazwać organizację polityczną, której liderzy szczują Polaków, cytuję: "gorszy sort", "zdradzieckie mordy", "komuniści i złodzieje"?

Jak nazwać organizację, która pozwala na faszystowskie przemarsze, a jej prezes używa wobec imigrantów faszystowskiej retoryki cyt. "Są nosicielami chorób"?

Jak nazwać organizację, która pozwala byłemu ministrowi obrony na kontakty z kremlowskimi agentami?

Jak nazwać organizację, która traktuje niepełnosprawnych w Sejmie gorzej jak zwierzęta - wyłącza windę, zamyka prysznice, zamyka okna?

Jak nazwać organizację, która ogranicza protesty, straszy wolne media, chce kontrolować organizacje pozarządowe itd.?

Jak nazwać organizację, która wyciągnęła z szafy komunistycznych oprawców typu Stanisław Piotrowicz?

jak nazwać organizację, która ośmiesza Polskę na świecie, np. pan Waszczykowski, który wymyślił kraj San Escobar?

Jak w końcu nazwać organizację, która niszczy podstawy prawa Rzeczpospolitej Polskiej?

Wszystko to jest faktem. Nie ma lepszej nazwy na tę organizację. To pisowska zaraza.

Twoj_Cien
na forum od listopada 2017
wed
12.06.2018 15:27
wyróżnione przez moderatora

Pozwolę sobie uzupełnić mój wpis jednym przykładem. Wystarczy poczytać jak zaszczuwany jest pewien krakowski lekarz przez Zbyszka Z. Sprawa dość głośna pokazuje jak można skończyć najlepszego człowieka uruchamiając całą totalitarną maszynerię. Jak się to czyta to Korea Pn. czy Białoruś wydają się krajami sprawiedliwości spolecznej.

wed
na forum od listopada 2017
wed
12.06.2018 15:22
wyróżnione przez moderatora

Dziwię się zwolennikom PiSu w sprawie sądów. To oczywiste, że jeżeli prokuratorzy i sędziowie będą siedzieć w kieszeni ministra i jego kontrolerów (a taki model buduje PiS) to taki system jest typowo totalitarny i sprawiedliwości w nim będzie tyle na ile masz dojście do ministra. Co to za sędzia co czeka na telefon z ministerstwa ? Co to ma wspólnego ze sprawiedliwością. Do tej pory wynik orzekania był jednak jakąś tam niewiadomą, wkrótce wyniki będą z góry znane ( i to czy na wyrok będę czekał 3 dni czy 3 lata nie będzie miało żadnego znaczenia). Tak jak kiedyś gdy o wszystkim decydował jakiś zakładowy  sekretarz z PZPR ( zwykle był to mało rozgarnięty facet po niepełnej podstawówce)a sądy były jedynie od wykonywania ich poleceń.

wed
na forum od listopada 2017
tatarak
12.06.2018 10:33

Będą napewno protestować ci którzy nie mieli do czynienia w tym sądzie. Ja tu walczyłem o sprawiedliwość  z N.Styl - 8 lat -  tak 8 lat - wygrałem ostatecznie  w Warszawie,  za co państwo zwruciło mi odszkodowanie, ale nikomu włos z głowy nie spadł

Wtedy przeciwko mnie byli sędziowie tut. sądu i były marszałek w Rzeszowie Karapyta -(przestępca jak się okazalo) a wcale nie Piotrowicz, bo pewnie jak by tu byl wtedy  to by się ta moja gechenna wcześniej  skończyla.

tatarak
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA