DYSKUSJE
Trąbka na wieży farnej. Bartek gra pieśni maryjne
wawrzu
23.05.2018 13:51

redaktorze adrianie, wiem, że tam jesteś.

Popraw tekst zgodnie z obowiązującymi zasadami pisowni języka polskiego.

wawrzu
na forum od lutego 2018
MarcoPolo
23.05.2018 07:52
wyróżnione przez moderatora

Ludy nie mam nic przeciw pieśniom maryjnym w maju i takim miejscu ale proszę o poszerzenie repertuaru o coś świeckiego nawet z klasyki , turyści są multikulti i nie każdemu pasuje gustem 100% parafiada-może jakaś synkopa muzyczna itd coś regionalnego co by z Krosnem i regionem . Za pomysł BRAWO i tak trzymać a chłopakowi wszystkiego dobrego.

MarcoPolo
Konto zablokowane
monaliza
23.05.2018 07:13

Brawo Bartek. Bardzo miło sie słucha.

monaliza
na forum od listopada 2017
Shemhamforash89
23.05.2018 02:29
wyróżnione przez moderatora

Ja piernicze ale obciach.  Młody chłopak,  ma talent to zamiast grać np znane piosenki w aranżacji na trąbke, to on gra piosenki maryjne.  Zamiast próbować pokazywać Krosno jako europejskie, nowoczesne miasto to pokazujemy Europie,  że jesteśmy zasciankiem w którym młodzi ludzie zamiast np zrobić spontaniczny rave na rynku to grają maryjne piosenki na trąbce. Naprawdę ręce opadają.  Co będzie następne?  Marsz młodych krośnienskich "patriotów"? Nic dziwnego , że Krosno ma perspektywy wykudnienia i zapaści gospodarczej. 

Shemhamforash89
na forum od listopada 2017
wawrzu
23.05.2018 00:30

jb, Przyjacielu, powtórzyłem za artykułem szanownego pana redaktora, a moja wypowiedź skupiała się na właściwej pisowni nazwy osobowej jako takiej. Wiem, że polska język trudna język, ale mieniąc się redaktorem wypada znać zasady pisowni. W tym konkretnym przypadku odsyłam do ustaleń zatwierdzonych na posiedzeniu plenarnym 7 maja 2004 roku przez Radę Języka Polskiego przy Prezydium Polskiej Akademii Nauk. Pozdrawiam gorąco tych, którzy z pobudek antyklerykalnych nawet zasady pisowni chętnie złamią.

Kocurze, zgłoś "przestępczą i zbrodniczą" organizację do organów ścigania, niech tropią jej członków i stawiają przed wymiarem sprawiedliwości.

niki_manifesto, baśniowy i natchniony świat Słowian, okrzyknięty byłby w dzisiejszych czasach kolejnym ciemnogrodem, tuż obok Kościoła Katolickiego.

Plujcie, plujcie, obyście nie musieli zaraz bić pokłonów w stronę Al-Kaby.

wawrzu
na forum od lutego 2018
Niki_Manifesto
22.05.2018 22:19

A co to jest tradycja? I dlaczego nie można na nią pluć? to tylko umowna kwestia, jedne tradycje zanikają, inne się rodzą, nic trwałego i np. za ileś lat znowu ktoś ludziom narzuci nową tradycję wyznawania jakiejś ideologii czy religii jak to się stało z siłą wyrżniętym natchnionym baśniowym światem Słowian na rzecz nachalnego chrześcijaństwa. Sympatycy i wyznawcy wiodącej dziś partii plują na historię, na konstytucję, taka tradycja...

Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
marcek
22.05.2018 21:07

Gdyby tak w kraju arabskim napisać imię Allacha z małej litery, to byłby raban. Ale co tam, my możemy pluć na swoją historię i tradycję, to przecież takie modne i nowoczesne...

marcek
na forum od listopada 2017
kocur
22.05.2018 19:49

Jak chce grac piesni zwiazane z przestepcza i zbrodnicza organizacja jaka jest kk jego sprawa ,skoro jego sumienie czuje sie czyste bedac owieczka koropracji krzyza ,która zabiła wiecej ludzi niz nazisci, mordowała wszystkich, jej kapłani gwałca dzieci,chroni sie takich okradaja Polske i ludzi z majatku od wieków, kosciol ktory wyciera sobie dekalogiem tył  od wieków.

kocur
na forum od listopada 2017
kurnachata
22.05.2018 18:54

Tak, niestety Krosno to gmina wyznaniowa. Uzurpuje sobie kościół powszechny katolicki naszego Boga,

kurnachata
na forum od listopada 2017
krosnal
22.05.2018 16:34

Osobiście uważam, że granie na trąbce przeszkadza mieszkańcom tak samo jak jeżdżące motocykle, więc Panie Prezydencie, proszę wprowadzić zakaz grania na trąbce i dzwonienia z wieży farnej, bo uszy bolą,  szczególnie rano gdy jestem przy bankomacie. Tak jak wprowadziłeś zakaz wjazdu motocyklom, bzykom, zakaż grania na trąbkach, dzwonach i innych ....stwach.

krosnal
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA