DYSKUSJE
Rabat na budowę świątyni. Mieszkańcy protestują
reaktywator
29.04.2018 22:37

@ klotylda, o co ci biega -  o ciepło dla sprzedajacych na Targowicy co najważniejsze bo chcecie prowadzić działalność nadal-a bez klientów to  nie ma sensu, czy o wielkie halo wokół nowych miejsc pracy-szczególnie dla młodych ludzi (np.w ViVo)  "powodujące frustrację i brak sensu pracy na tutejszej Targowicy" - nijak nie kumam?!

reaktywator
na forum od listopada 2017
mscgs24
29.04.2018 21:54

Panie Przytocki, kiedy ktokolwiek mówił, że prezydent jest "nie dobry" to z łatwością znajdowałem argument, żeby odpowiedzieć inaczej, ale teraz to dałeś Pan tak ciała, jak mało kto, no może jak Kukiz, który oszukał wyborców, i ślizgiem bez wazeliny wszedł w tylną część ciała PiSowskim dyktatorom.

Za przeproszeniem, lizanie pośladków kościołowi, tym nierobom, czarnej mafii i pedofilom, to nie jest sposób na kampanię wyborczą!

Obudź się Pan z tego mętnego rozumowania, bo jak mówią i piszą moi poprzednicy, chcemy mieszkań, parków rozrywki, skwerów, alejek, placów do odpoczynku czy sportu, a nie kolejnego punktu mącenia rzeczywistości. Ile ludzi czeka na mieszkania? dostają stare (wyremontowane) poPRLowskie budynki, w miejscach bez placu na spacer czy rozrywkę, betonuje się rynek, brukuje się całe place, stawia się galerie, a gdzie są bloki, mieszkania? No kurza melodia, jeszcze domu bałwochwalców brakowało, bo nie mają gdzie pedalstwa, pedofilstwa, nieróbstwa i ku...twa uprawiać! Na Lipowice ich, koło kamieniołomu! 

mscgs24
na forum od listopada 2017
LoloBolo
29.04.2018 20:49

jorg13 a co ma byc takiego specjalnego po 80 latach? Czyżbyśmy mieli umrzeć? W czym problem i jaki to ma związek z budową kolejnego nie chcianego kościoła który hałasuje na całą okolicę. Dzwony, głośniki na zewnątrz, mieszkańcy okolicy kościołów się na to często skarżą, wzywają straż miejską. Po co budować kolejne miejsce skłócające okolicznych mieszkańców.

LoloBolo
na forum od listopada 2017
klotylda
29.04.2018 09:27

W miejsce kolejnego kościoła (którego mieszkańcy nie pragną-jak wynika z poniższych wypowiedzi) może Pan Prezydent zainteresował by się losem krośnieńskiej "Targowicy"-gdzie również jak w galerii ViVo ma pracę mnóstwo osób. Mieszkańscy Krosna i okolic mogą zaopatrywać się w towar nie mniej atrakcyjny jak w galeriach a i w atrakcyjnych też cenach. Przyszłość "Targowicy" jest niepewna, ponieważ kupujacych jest coraz mniej, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, wiec może by miasto przeznaczyło jakąś kwotę na "ucywilizowanie" "Targowicy"-w podobnym stylu co Tandeta w Krakowie. Tanim kosztem obudowana jest cześć handlowa-porobione boxy dla sprzedajacych i ciepło-co najważniejsze. My tutaj na Targowicy chcemy prowadzić działalność nadal-a bez klientów to  nie ma sensu. Brak dbałości o to co juz jakoś od lat funkcjonuje i wielkie halo wokół nowych miejsc pracy-szczególnie dla młodych ludzi (np.w ViVo)  powoduje frustrację i brak sensu pracy na tutejszej Targowicy.

klotylda
na forum od listopada 2017
jorg13
28.04.2018 22:26

Ciekawe, czy byłaby taka burza gdyby chciano wybudować na przykład meczet. Wstyd. Wszyscy światli państwo chyba zapomnieli skąd, między innymi, wzięły się prawa człowieka i tzw. kultura europejska i co będzie po +/- 80 latach życia.    

jorg13
na forum od kwietnia 2018
olszyna
28.04.2018 09:57

Proponuję sukienkowym sprzedać działkę  na lotnisku w Łężanach za 100% ceny rykowej i niech tam żebrają od naiwnych mieszkańów. Tereny za Urzędem Skarbowym przeznaczyć na tereny rekreacyjne - park.

olszyna
na forum od listopada 2017
Darmodziej
28.04.2018 08:55

foks9, jaki widzisz problem? Jak wygudują ten kościół, to wystarczy, że ludzie nie będą do niego chodzili i po sprawie.

Darmodziej
na forum od listopada 2017
foks9
28.04.2018 06:31

właśnie jest budowany kościół na granicy Długiego i Porąb. Niewiele osób z tych dwóch wiosek go chce, ale czarna sekta chce kolejnej skarbonki. Może lepiej od razu opodatkować wszystkich na kościół katolicki,  za tych rządów to całkiem możliwe. Wspierają Rydzyka w czym tylko sobie pomyśli, a na niepełnosprawne dzieci nie ma.

foks9
na forum od listopada 2017
wladt
27.04.2018 21:20
wyróżnione przez moderatora

Ja oczekuje na mieszkanie socjalne 13 lat... prawie 13 bo zostało mi przyznane w maju 2005 roku. Jestem osobą z rentą ZUS i grupą inwalidzką umiarkowaną. Jestem osobą samotną i dlatego nie bierze się mnie poważnie bo po co komu traktować poważnie inwalidę, który upomina się o mieszkanie tylko raz na jakiś czas. Ostatnio pani Małgorzata S. z lokalowego poinformowała mnie, że nie dostałem mieszkania jednego z tych mniejszych które zostały porozdawane nie wiadomo dlaczego osobom, które są w pełni sił i prawdopodobnie były za bardzo upierdliwe dla urzędu miasta i pewnie codziennie chodziły o nie walczyć. Kogo obchodzi człowiek, który ma trudności w poruszaniu się i do urzędu wpada raz na rok. Teraz teren pod zabudowę TBS trafii  do diecezji przemyskiej. Przysięgam, że jeśli tam stanie kościół to ja się w środku rozbije namiotem i tam zamieszkam. Skoro świat zwaryjował to ja też mam prawo do miejsca w szpitalu... przepraszam klinice w Jarosławiu.

wladt
Konto zablokowane
Mark9
27.04.2018 19:08

Czy ktoś kto był na sesji rady miastazja że poinformować jaka decyzja została podjęta przez radnych.

Mark9
na forum od listopada 2017
/8
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA