DYSKUSJE
Dziki przewożone „na dziko” przez centrum miasta
reaktywator
22.04.2018 14:50

darekon, a do lodóweczki tego "myśliwego" masz dostęp?

"W walce z ASF każde potencjalne źródło rozprzestrzeniania się wirusa jest bardzo groźne. Na jedno z nich, którego zresztą nikt by się nie spodziewał, zwrócił na posiedzeniu sejmowej komisji rolnictwa Marcin Bustowski, szef Związku Zawodowego Rolników Rzeczpospolitej "Solidarni".

Chodzi o chłodnie na tusze martwych dzików, z których pobiera się próbki do badań laboratoryjnych. - Osobiście na Podlasiu otworzyłem dwie chłodnie, bo nie są zabezpieczone przez myśliwych. Można wejść i pootwierać lodówki bo klucze leżą wszędzie. Mam na to dowody, bo zrobiłem dokumentację zdjęciową. Można wziąć ASF ze skrzynki - przekazywał.

Jak zapewniał problem dotyczy całego kraju. - Weźmy panią minister od ochrony środowiska i przejedźmy się po Polsce. Mogę wam pokazać lodóweczki, które można pootwierać. Jak wożone są dziki, gdzie leje się krew i rozlewa się po ulicach - mówił działacz."

https://www.agropolska.pl/produkcja-zwierzeca/trzo(...)

reaktywator
na forum od listopada 2017
bohun07
22.04.2018 11:03

do tej samej szkoły gdzie azi451 :)

bohun07
Konto zablokowane
misiek111
22.04.2018 11:01

a to chyba jedna osoba napisala kilka komentarzy lub te kilka osob chodzilo to tej samej szkoly, wlasnie tej ktora mnie interesuje !  wspaniala poszczyzna. I tak dziki wchodza w pszenice czy buraki- nie maja prawa do zycia, wyltuczmy wszystko co sie rusza, och co za filozofia

misiek111
na forum od kwietnia 2018
misiek111
22.04.2018 10:58

darekon, gdzie ty do szkoly chodziles, ??? tak mi sie spodobala Twoja polszczyzna ze chcialbym dzieci tam  wyslac

misiek111
na forum od kwietnia 2018
ortodoks
22.04.2018 10:09
wyróżnione przez moderatora

Absurdalne i karygodne, ale pewność siebie myśliwych zostałą ukrócona - polecam swój artykuł z Dzikiego Życia

http://dzikiezycie.pl/archiwum/2018/kwiecien-2018/myslistwo-cywilizujemy-juz-30-lat

A przy okazji 

https://www.agropolska.pl/aktualnosci/polska/mniej-dzikow-to-wiecej-kleszczy-przybywa-przypadkow-boreliozy,5229.html

czyli te dziki jednak potrzebne.Grzegorz Bożek, redaktor naczelny Miesięcznika Dzikie Życie

ortodoks
na forum od listopada 2017
darekon
21.04.2018 21:28

znam tego myśliwego  i naprawdę wiele ludziom pomógł i nie nieosadzającego za to że pomaga wam zachować uprawy   bo to jest naprawdę wielkie poswiencenie  a jak nie wierzycie to jaślanie wam go  też w dobrym świetle postawią  ale teraz jest afera  kto mu teraz pomorze wyjść z kłopotów

darekon
na forum od kwietnia 2018
krosnal
21.04.2018 14:32

Następnym razem, widok tego myśliwego na tym stelażu byłby dla mnie bezcenny.

krosnal
na forum od listopada 2017
pinia33
21.04.2018 12:13

Czy jest prawo zabraniające przewozu upolowanej zwierzyny? Zanim ten ''redaktor'' od siedmiu boleści coś napisze, powinien kilka razy zastanowić się nad sensem swoich ''artykułów''. Żeby wypowiedzieć się na jakiś temat potrzebna jest przynajmniej jakakolwiek wiedza. Lepiej pomyśleć ile dodatkowych szkód powstałoby gdyby nie myśliwi. Doceńcie to, ile czasu poświęcają, żeby dzikie zwierzęta nie zniszczyły pszenicy czy innych plonów. :)

pinia33
na forum od kwietnia 2018
sissi
21.04.2018 10:02

hahaha normalnie się uśmiałam:) jakie państwo z krosna się zrobiło...brzydzi widok dzika:) ale jak już do restauracji na dzika pójdzie to już nie myśli się jak to zostało upolowane:) i dobrze dwa darmozjady mniej...może więcej ziemniaków i pszenicy ktoś będzie w tym roku miał..bo na pewno nie ja:) i koszt zwrócenia za zniszczenie uprawy  40 zł...kpina..niech zabijają mi to na rękę i napewno nie jednemu rolnikowi:) 

sissi
na forum od listopada 2017
piotr_2100
21.04.2018 08:38

PRZYNAJMNIEJ KILKA DZIKÓW MNIEJ...

piotr_2100
Konto zablokowane
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA