DYSKUSJE
Dziki przewożone „na dziko” przez centrum miasta
jp75
21.04.2018 00:37

Ale afera, redaktor pod przykrywką artykułu  uprawia reklame, to dopiero żałosne, a dziki jak dziki - część krośnian miała okazje zobaczyć pierwszy raz .

jp75
na forum od listopada 2017
kurnachata
21.04.2018 00:35

On powinien dostać nagrodę wariata roku 2018. Wielu województwach wydaje się miliony złotych na ogrodzenia siatkowe i walkę  z Afrykańskim Pomorem Świń a on to rozsiewa.

kurnachata
na forum od listopada 2017
misiek111
20.04.2018 23:31

jest wiosna , pewnie biedaczki byly ciezarne ;(     mysliwy.... jak dla mnie powinni im robic dodatkowe badania psychologiczne, potrafia sie zachowywac jak krolowie dzungli,  wszysto ich wszytko zatluc, nawet czasem komus psa, bo podobny do sarny.  nie pochwalam, najchetniej bym zlikiwowal to srodowisko, a o ewentualne usuwanie chorych zwierzat, czy jakis bardzo potrzeby odstrzal powinny dbac odpowiednie sluzby

misiek111
na forum od kwietnia 2018
run_forest_run
20.04.2018 22:25

A wogle, to loszki ( nie mają chrekterystycznych dla samców tego gatunku, dolnych kłów)  bardzo przydatne kulinarnie.  

run_forest_run
Konto zablokowane
run_forest_run
20.04.2018 21:48

Dziki nie mają futra.

  - Szczecinę, ewentualne sierść.  

I tak podróżują lepiej niż żywiec wieprzowy, przynajmniej mają zapięte pasy. 

run_forest_run
Konto zablokowane
Golonko
20.04.2018 20:44

Endrju89 - Gdybym to ja był moderatorem to wyróżniłbym Twój post za NORMALNE podejście do sprawy. Faktycznie. Tragedia sie stalą bo dwa martwe dziki jechały. 

Golonko
Konto zablokowane
AG
20.04.2018 20:18

A te bilbordy z płodami ?!?! Mój 18-letni syn nie może na to patrzeć, a co dopiero dzieci !!!!!!!

AG
na forum od listopada 2017
Darmodziej
20.04.2018 18:35

Chciał się Jaślak popisać przed Krośniakami i to wszystko.

Darmodziej
na forum od listopada 2017
Endrju89
20.04.2018 18:30

Poziom zidiocenia narodu z każdym rokiem zwiększa się w zatrważająco szybkim tempie. Za chwilę będą artykuły o rozdeptanej gliździe na ul. Tkackiej... Chryste panie, dzieci jeszcze z przed ery inteligentnych telefonów czy w ogóle internetu może nie koniecznie wszystkie z miasta ale w większości ze wsi nie takie rzeczy widziały - chodzi mi głównie o kurkę bez głowy w sobotnie popołudnie, puchaty króliczek rozpłatany i wytworzony z niego pasztet tudzież potrawka, czy o zgrozo ŚWINIOBICIE! - popatrzcie się! że też wtedy nikt się nie gorszył na taki widok! normalnie SZOK! Owe dzieci które widziały te "trofea" zapewne nie takie rzeczy już widziały w internecie i jakoś żyją! ... a no właśnie a bilbordy z martwymy płodami to niby nikogo nie gorszą ? w dupskach się już poprzewracało. 

Endrju89
na forum od listopada 2017
Burn
20.04.2018 18:06

A te billboardy na Krakowskiej to nie gorszą dzieciaków?

Burn
Konto zablokowane
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA