DYSKUSJE
Krośnianka leci po koty do Afryki. Tam je uratowała
carynska
16.03.2018 10:40

W Molme, Goeteborgu  i nie tylko w tych europejskich miastach,do 4 rano często włóczyliśmy się po ulicach. I jakoś cali jesteśmy?Poza tym ortografia się kłania: włÓczęgostwo i pseUdo się kłaniają niziutko.

Pozdrowionka.

carynska
na forum od listopada 2017
reaktywator24
16.03.2018 10:38

Artykuł na poziomie portalu krosno24.

Może mamy wesprzeć tą patologię szczodrym groszek ?

reaktywator24
na forum od lutego 2018
kerim
16.03.2018 10:34
wyróżnione przez moderatora

Jaka cudowna dziewczyna; wielkie DZIEKUJE za to, że jesteś jaka jesteś, że masz moc, radość, siłe.....Powodzenia, radości, spokoju, spełnienia.... wracajcie szczęśliwie..... WSZYSCY

kerim
na forum od listopada 2017
bolo2017
16.03.2018 09:21

A może  by tak polatać po Polsce . Narazie jest ok. 70 zamrożonych tylko tej zimy.

bolo2017
Konto zablokowane
MarcoPolo
16.03.2018 08:57

To nie ma nic z pozytywnego zakręcenia raczej z głupotą, fakt jest taki że 24 lata zobowiązują do pewnej stabilizacji rodzinnej zawodowej a nie włuczęgostwa , dawniej takie osoby ścigano i goniono do pracy nazywając "niebieskimi ptakami" a dzisiaj te ludki myślą jak dotrwa do emeryturki kiedy ich koledzy już są na emeryturze.

MarcoPolo
Konto zablokowane
carynska
16.03.2018 08:50

Pozytywnie zakręcona Yuska. Brawo za odwagę i pokazanie pseudodyskutantom, że ważne jest to co się samemu myśli i robi. Bicie piany , to dla nich tych tych pseudogadaczy.

Marco Polo...Muzułmanin muzułmaninowi nierówny. Ci z Gambii(wróciłem stamtąd 29 stycznia)są bardzo pokojowo nastawieni i ekumeniczni ( w odróżnieniu do naszych rodzimych kato, albo pseudokatolików). A może Malik, to katolik? Kościół katolicki jest w Banjul( miałaem okazję być), który wizytował J.PawełII. Pozdrawiam...

carynska
na forum od listopada 2017
herman616
16.03.2018 08:43

niektórzy to ewidentnie mają w życiu za dużo czasu bądź pieniędzy...

herman616
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
16.03.2018 08:17

Koty , ktami myślę że to jedynie pretekst a naprawdę to pewnikiem do chłopa imieniem Malik z kt. tyle kilasów przewędrowała. Szkoda bo kolejna naiwna dość se ładna Polka kt. chce życie zmarnić z muzułmaninem lub poligamistą , no ale to jej sprawa. Zająć się dziećmi w domach dziecka, kot zawsze chodzi swoimi drogami i mysz dorwie na śniadanie w przeciwieństwie do dziecka głodnego.

MarcoPolo
Konto zablokowane
reaktywator
16.03.2018 07:42

Yuska wierzy, że cała akcja zakończy się powodzeniem. W przyszłości czeka ją jeszcze inne, równie trudne zadanie. Chce na stałe do Polski "ściągnąć" Malika, jej przyjaciela Gambijczyka.

Płaszczak z Prudzińskim  pewnie na koty pozwolą, ale  na  Gambijczyka?!

Więc o to tu biega...

reaktywator
na forum od listopada 2017
trw_krosno
16.03.2018 07:42

Bardzo mi zaimponowałaś . Życzę Ci powodzenia. Będziesz miała  problemy na lotnisku w Warszawie. Ja rok temu to przerabiałam. Córka przywiozła zwierzątko/ prezent urodzinowy/  z Emiratów. Wierzę, że sobie poradzisz. Szkoda, że takich "pozytywnie zakręconych " jest u nas tak mało. Pozdrawiam i życzę szczęśliwej podróży.       KD

trw_krosno
na forum od stycznia 2018
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA