DYSKUSJE
Krośnianka leci po koty do Afryki. Tam je uratowała
MarcoPolo
16.03.2018 14:31

Szanowna redakcjo portalu zarzucacie mi szerzenie nienawiści, wpisy kasujecie .Jak to jest ? myślicie czy tylko udajecie zrozumienie dla tematu ? W jakim celu i po co wspominałem o ADOPCJI DUCHOWEJ SIEROT Z AFRYKI, to także nienawiść z mojej strony ? Tak na serio to wy już nie wiecie co kasować a co zostawić . Powodzenia w poszukiwaniu konkretniejszych tematów .

MarcoPolo
Konto zablokowane
KG
16.03.2018 14:13

psy_pavlowa. Brawo. Jeden z nielicznych rozumiejący skąd wzięli się afroamerykanie. Moim zdaniem ktoś powinien to dziewcze powstrzymać. Nie można zwierząt przewozić bez ich zgody z kontynentu na kontynent, tylko dlatego że komuś się wydaje, że je ratuje, a chodzi o nic innego jak chore ego.

KG
na forum od listopada 2017
KG
16.03.2018 14:00

Żadnych emigrantów z Afryki

KG
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
16.03.2018 13:26

Jak już tak naprawde chcecie altruistów udawać i robić dobrze to jest coś takiego jak ADOPCJA DUCHOWA SIEROT w AFRYCE gdzie realnie pomagacie na wykształcenie osoby wysyłacie określony datek do określonej organizacji tym zajmującej się, porozmawiać i zaczerpnąć info od o.Franciszkanów, o.Kapucynów na ten temat a nie lans i kocia propaganda. Pomagać realnie a nie coś tam pierdu pierdu.

MarcoPolo
Konto zablokowane
MarcoPolo
16.03.2018 13:13

reaktywator

Kto by pomyślał że ty taki wrażliwiec jesteś , to gdzie mogę te pampersy dla kotków przesłać ? Portal pisze o takich głupotkach a co z poważniejszymi tematami panie naczelny ukrywający się za nickiem reaktywator, czy ten portal musi tak na psy o przepraszam- koty dołować poniżej gleby ? Ludzie dziunia chce do Afryki niech leci, ja za rok będe miał nowy rower - zapraszam rydakcje na artykuł o nim.

MarcoPolo
Konto zablokowane
reaktywator
16.03.2018 13:05

teraz moda na koty wzorem prezesa Jarosłowa , ciekawa ta Polska .... Nie piszę dalej aby nie było politycznie........

Idę kota naczelnego ratować , może premie mi odpali ..........................

MarcoPolo

Jeśli już ci odpali to raczej nie za kota, lecz za skasowanjy wpis...

reaktywator
na forum od listopada 2017
kurnachata
16.03.2018 12:53

nie Burn ! ja społecznie zawsze fotografuje plakaty zaginionych kotów by mieć katalog gdy takiego spotkam. Adi źle opisał artykuł gdyż UWAGA ! To obywatel Gambii wyrzucił na śmietnik koty. W Krośnie koty są zadbane, są inspektorzy OtoZ.

kurnachata
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
16.03.2018 11:20

Tak, tak była moda na psy imieniem Saba teraz moda na koty wzorem prezesa Jarosłowa , ciekawa ta Polska .... Nie piszę dalej aby nie było politycznie........

MarcoPolo
Konto zablokowane
kinia321
16.03.2018 11:01
wyróżnione przez moderatora

Yuska jesteś wielka !! Powodzenia w misji ratunkowej !

Powodzenia :)

kinia321
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
16.03.2018 11:01

carynska

Tak tak , ów do mnie tak dalej , pytanie kiedy ? Jedź tam teraz , co do ortografii to mi to loto koło najmniejszego u nogi , jest tyle ona warta co j. polski na zachodzie czyli "O".  Zapytaj o coś po polsku kogoś w UE  poza Polakiem lub wschodniakiem a zobaczysz realną wartość j. polskiego. Wartość nie OCENIONA zostaniesz potraktowana jak kloszard.....

MarcoPolo
Konto zablokowane
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA