DYSKUSJE
Pierwsza niedziela z zakazem handlu. Sprawdzamy, które sklepy są czynne
wladt
12.03.2018 15:59

Reasumując można wyłączyć prąd w niedzielę wtedy naprawdę rodzina będzie bliżej a dzietność w Polsce wzrośnie :)

wladt
Konto zablokowane
mufin123
12.03.2018 15:44

Kto bywał min. w Austrii ten wie,że zakaz handlu w niedzielę  w tym kraju trwa od bardzo dawna. Kraj daleki od rządów sterowanych przez Kościół, wielokulturowy...ale większość obywateli akceptuję ten zapis w prawie. W dobie konsupcjonizmu przynajmniej ten dzień ludzie poświęcają rodzinie,dla  siebie i dla prawdziwego umysłowego relaksu w czasach" wyścigu szczurów ". Te Panie za kasa tez maja prawo odpoczac i byc z cala rodziną jeden dzień w tygodniu. 

P.S. Nie jestem zwolennikiem tego rządu ale w tej sprawie popieram !!!

mufin123
na forum od listopada 2017
Joasiek
12.03.2018 15:40

Można pojeździć na rolkach pod kauflandem.  Mają tam świetny, gładki asfalt  :)

Joasiek
na forum od listopada 2017
agnes1
12.03.2018 15:05

Pani Elżbieto, ja bym jeszcze dodała skrócenie godzin handlu w tygodniu, maksymalnie do godz. 18, czyż nie tak dawniej było? Dlaczego Ci biedni pracownicy mieliby pracować do późna, jak można wszystko pozamykać i popołudniami odpoczywać z rodziną.

agnes1
na forum od listopada 2017
agnes1
12.03.2018 14:56

Ja jestem za całkowitym wyłączeniem telewizji w niedzielę, rząd powinien pomyśleć nad tym rozwiązaniem i zakazać emitować jakiekolwiek programy tv w niedzielę - rodzina powinna spędzać ten dzień razem np. na spacerze w parku, a nie mąż przed telewizorem, żona w kuchni, a dzieci przed komputerem.

agnes1
na forum od listopada 2017
wladt
12.03.2018 13:39

elżbieta

Zapomniałaś dodać żebyśmy przyjęli uchodźców

"Tak jak we Francji,  Niemczech i innych rozwiniętych krajach. Idziemy przecież do Europy."

- co skwapliwie pozwalam sobie nadmienić i sprostować że Polska nie idzie tylko jest w Europie!!!

wladt
Konto zablokowane
wladt
12.03.2018 13:32

ryba1331

"Żal bo zdaje się, iż ciągle jest wielu, których poziom intelektualnay nie pozwala na zorganizowanie czasu sobie oraz często bliskim"

Kim Pan jesteś Panie "ryba1331" że wiesz lepiej i chcesz organizować czas wolny innym ludziom na swój obraz i podobieństwo? BOGIEM? Jakie ty masz kwalifikacje Panie "ryba1331" że uważasz że Twój poziom intelektualny jest wyższy niż innych Polaków?

Chcesz przerabiać "Zombi Galerianów i Galerianki" na zombie katolików i katoliczki? Nie wiem którzy są lepsi - bo jak się zapytasz przeciętnego katolika to tak naprawdę nie wie w co wierzy, biblii nigdy nie czytał a jak już to po łebkach i uważa, że największym jego obowiązkiem względem Boga jest świętowanie niedzieli najlepiej tak, żeby go sąsiedzi widzieli.

wladt
Konto zablokowane
elzbieta1955
12.03.2018 13:31

aa  popowce się mszczą nie wiedzą już za co !! Brawo nareszcie prawdziwa niedziela ! Tak jak we Francji,  Niemczech i innych rozwiniętych krajach. Idziemy przecież do Europy. Należy jeszcze ograniczyć handel  w sobotę - wystarczy tylko do południa ! Tak jak w Europie!

elzbieta1955
na forum od grudnia 2017
pesaro
12.03.2018 12:48

daliśmy małpie brzytwę to nas teraz goli.

pesaro
na forum od listopada 2017
mmi
12.03.2018 11:59

I jeszcze podsumowując - wszyscy przeżyli, były jakieś straty w ludziach, ktoś umarł z głodu czy chodził nagi? Nawet jest plus zakazu handlu. Kasa w kieszeni zostaje itd.

mmi
na forum od listopada 2017
/6
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA