DYSKUSJE
Piach na chodnikach Krosna. Kiedy go posprzątają?
LoloBolo
12.03.2018 20:13

POdatek od psa podnieść do 1000zł i będzie za co sprzątać po psach albo nie będzie psów.

LoloBolo
na forum od listopada 2017
run_forest_run
12.03.2018 19:26

Zwykle, ten termin zbiega się z otwarciem plaży na Rynku. Dziwię sie że redakcja K24, nie skojarzyła faktów.

run_forest_run
Konto zablokowane
Szwejk
12.03.2018 19:19

Nawet ścieżka rowerowa z Guzikówki na Żwirki cała w piasku i osrana !!!

Po co było tam piach sypać jak rowery w zimie nie jeżdżą ??

Szwejk
na forum od listopada 2017
trochewie
12.03.2018 19:08

Kiedyś jedna pinda wysr...a psa na chodnik przed blok, akurat to zauważyłem i poprosiłem o posprzątanie. Ta do mnie z buzia wiec telefon do straszaków wiejskich. Przyjechali i powiedzieli, ze nie mogą udowodnić ze to jej pies... Tyle w temacie tych darmozjadow 

trochewie
na forum od listopada 2017
poldek
12.03.2018 18:34

Tak macie racje podatek za pieska powinien wynosic 500 zl a za kazda kupke proponuje 100 zl .W parku na Piastowskiej nie ma gdzie stanac tak zasrane .Straz Miejska brac sie za gowniane sprawy

poldek
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
12.03.2018 17:25
wyróżnione przez moderatora

kolor

Ten cały "bajzel" nie ma nic z kimatem chyba raczej z kulturą osobistą i zaleciałościami postępowania z głębokiej komuny gdzie wszystko było nasze i wasze czyli ludu. Prawda jest taka że np . jak w Niemczech jest przez coś-impreza , tłum ludzi (gdzie nie zabezpieczono swobodnego dostępu do koszy)- nabałaganione to sł. miejskie w nocy "glancują wszystko" nie pytają czy to ulica , chodnik czy trawa, na następny dzień po "bajzlu" ani śladu . Jeśli schemat powtarza się to oni to samo.  Tam uczą od małego papierek do kosza a kupkę po psie do woreczka inaczej nawet sąsiad w imie prawa zrobi ci focie i obywatelską postwą zawiadomi odpowiednie organa. Tutaj sąsiad sąsiadowi - E TAM TO NIE MOJA BROSZKA albo ja także nas.am sąsiadowi. Nam do UE i normalności jak stad do nieba, potrafimy dużo gadać i doić fundusze UE wydając je na pierdu. pierdu i odchodzącą farbę z murów.

MarcoPolo
Konto zablokowane
kurnachata
12.03.2018 16:40

Czyli nie potrzebny jest obsyp ulicy piaskiem, należy zastosować sól która utrudnia powstanie lodu.

kurnachata
na forum od listopada 2017
krosnianin99
12.03.2018 16:35
wyróżnione przez moderatora

Należałoby podnieść mandaty za nieposprzątane odchody po pupilach, ale nie tylko. Miasto jest tragicznie zaśmiecone. Zastanawiam się , dlaczego Urząd Miasta, utrzymuje iż tylko pasy drogowe, chodniki będą sprzątane. A przepraszam bardzo, trwaniki, to co? Za co te 360 tysięcy? Już nawet jakby mieli podnieść koszta, to niech sprzątają też tereny zielone, ileż razy przechodze miastem to mnie na wymioty ciągnie, jak widzę zas*ane  albo zaj*bane śmieciami trawniki. No szlag mnie trafia. Tym się też UM Krosna powinien zająć  i to na poważnie.

krosnianin99
na forum od stycznia 2018
kolor
12.03.2018 16:27
wyróżnione przez moderatora

Ludzie,nie wariujcie,naprawdę taki mamy klimat.A nad takie Kanary to piasek sam z Sahary przylatuje i też muszą wytrzymać....

kolor
na forum od listopada 2017
wladt
12.03.2018 16:08

"zasrane ulice będą czekać na święta"

No co się dziwicie jakie miasto takie ulice

wladt
Konto zablokowane
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA