Z kroniki policyjnej: kolizja na skrzyżowaniu, potrącenie na przejściu

• 41-letni mężczyzna trafił do szpitala po kolizji, do której doszło w czwartek rano (24.11) na skrzyżowaniu ul. Podkarpackiej i Krakowskiej. • W piątek (25.11) na przejściu dla pieszych przy ul. Lwowskiej (koło sklepu sieci Lidl) potrącony został pieszy.
Zignorowanie sygnalizacji świetlnej to prawdopodobna przyczyna kolizji na skrzyżowaniu ul. Podkarpackiej i Krakowskiej

Do zdarzenia doszło przed godz. 9.00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 41-letni kierowca skody skręcając z ul. Krakowskiej w lewo, w kierunku Miejsca Piastowego, zignorował sygnalizację świetlną i doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo ul. Podkarpacką w kierunku Jasła 43-letnim kierowcą citroena.

- W kolizji ucierpiał kierowca skody, który trafił do szpitala z ogólnymi potłuczeniami – informuje KMP w Krośnie.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Za spowodowanie kolizji 41-latek został ukarany mandatem karnym.


Policja ustala szczegóły potrącenia na przejściu dla pieszych na ul. Lwowskiej

Wbiegnięcie na przejście dla pieszych to prawdopodobna przyczyna potrącenia, do którego doszło w piątek (25.11) przed godz. 11.00, na pasach obok sklepu Lidl przy ul. Lwowskiej. - Taką wersję wydarzeń przedstawia kierowca samochodu renault, mieszkaniec Krosna, który uczestniczył w zdarzeniu. Mężczyzna skręcał z ul. Lwowskiej w prawo - informuje KMP w Krośnie.

Policja nie potwierdza jeszcze, czy faktycznie doszło do wtargnięcia na przejście, ponieważ nie przesłuchała jeszcze potrąconego 25-letniego mieszkańca powiatu krośnieńskiego. Mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami głowy.

Kierowca renault był trzeźwy.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward