Wystaw się w Krośnie. Weź udział w konkursie fotograficznym

Twoją pasją jest fotografowanie? Lubisz uwieczniać na zdjęciach otaczającą cię rzeczywistość? Weź udział w konkursie „Wystaw się w Krośnie” organizowanym w ramach 12. Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 lipca.
Konkurs cieszy się zainteresowaniem nie tylko profesjonalistów, ale również amatorów
archiwum organizatora

Konkurs jest skierowany do wszystkich miłośników fotografowania – amatorów oraz profesjonalistów. Aby wziąć udział w akcji, należy wysłać zgłoszenie zawierające opis proponowanej wystawy oraz pliki graficzne ze zdjęciami, które miałyby ją tworzyć (minimum 10).

Tematyka nadesłanych projektów powinna bezpośrednio lub pośrednio odwoływać się do słów Stanisława Moniuszki, które brzmią: Ja nic nowego nie tworzę, wędruję…

Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wyłonione 3 zwycięskie projekty. Każdy z nich otrzyma grant w wysokości 1000 zł. Dodatkowo, wszystkie wybrane wystawy będą zaprezentowane na wernisażach 7 września 2019 w Krośnie, w ramach 12. edycji imprezy Nocne Teatralia Strachy.

Ponadto, autorzy wyłonionych w konkursie projektów mogą liczyć na wyżywienie i nocleg w czasie trwania festiwalu, zaś prace twórców pozostaną dostępne dla zwiedzających przez około miesiąc.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji grantowego konkursu fotograficznego „Wystaw się w Krośnie!” można wysyłać do 5 lipca 2019 na adres e-mail: teatrstrach@gmail.com.

Osoby, które zdecydują się wziąć udział w akcji „Wystaw się w Krośnie!”, proszone są o dokładne zapoznanie się ze szczegółowymi zasadami uczestnictwa w konkursie, zawartymi w regulaminie dostępnym tutaj.

12. Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy odbędzie się w Krośnie w dniach od 5 do 7 września. To inicjatywa, która promuje przedstawicieli twórczości niezależnej, a swoją ideę opiera na inspirujących spotkaniach rozmaitych przejawów sztuki.

Więcej o Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy:

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward