Wpadł z marihuaną, bo nie zapiął pasów

We wtorek (10.09) na ulicy Kolejowej w Krośnie policjanci zatrzymali 20-letniego krośnianina, przy którym znaleźli środki psychoaktywne. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej.
20-latek miał przy sobie 15 gramów marihuany
freeimages/Zdjęcie ilustracyjne

Do zdarzenia doszło około godziny 19.00. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli volkswagena, którego kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Mężczyzna za to wykroczenie otrzymał mandat. Policjanci zauważyli jednak, że zachowuje się nerwowo, a z kieszeni w jego spodniach wystaje niewielki woreczek. Wtedy 20-latek rzucił się do ucieczki.

Funkcjonariusze obezwładnili uciekiniera i przeszukali wnętrze jego samochodu. W środku znaleźli woreczek z zawartością suszu roślinnego, wagę elektroniczną oraz młynek do rozdrabiania suszu. Badanie narkotesterem potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana o łącznej wadze 15 gramów.

W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających, krośnianinowi pobrano krew do badań. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KOMENTARZE
KOMENTARZE WYRÓŻNIONE
person BaNaN
11.09.2019 16:00

Gratuluję. Teraz czujemy się znacznie bezpieczniej. Jest o czym pisać.

person
BaNaN
na forum od listopada 2017
WSZYSTKIE KOMENTARZE (2) forward