Urodzinowa loteria w VIVO! Znamy zasady

29 września (sobota) minie rok, od kiedy w Krośnie otwarte zostało Centrum Handlowe VIVO! Jedną z atrakcji urodzinowych jest Wielka Loteria Urodzinowa VIVO!, która rozpoczyna się w sobotę (1.09), a jej finał zaplanowany jest na 29 września. Do wygrania jest ponad 700 nagród.
Loteria urodzinowa VIVO! rusza 1 września.
vivo!

Wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł i zarejestrować paragon. Na uczestników loterii czeka mnóstwo nagród ufundowanych przez sklepy znajdujące się w VIVO! Krosno, a w finale do wygrania są trzy vouchery o wartości 10 000 zł każdy na wakacje z biurami podróży Travel Planet i Rainbow.

Aby wygrać cenne nagrody należy tylko:

  • Przyjść do Centrum Handlowego VIVO! Krosno w dniach 1-29 września br. i zrobić zakupy za co najmniej 50 zł na jednym paragonie (w dniu 29.09 loteria trwa do godz. 16:00.)
  • Zarejestrować dowód zakupu (np. paragon lub fakturę na osobę fizyczną) w Punkcie Obsługi Loterii (umieszczonym w VIVO! Krosno) i odebrać kupon konkursowy. Dowód zakupu na kwotę co najmniej 50 zł upoważnia do odbioru jednego kuponu. Jeśli  kwota będzie wielokrotnością 50 zł, uczestnik loterii otrzyma proporcjonalnie większą liczbę kuponów (ale nie więcej, niż 10 sztuk dziennie). 
  • Zdrapać srebrne pole na kuponie i sprawdzić, czy udało się wygrać jedną z 700 nagród dziennych. Jeśli tak, to nagrodę dzienną należy odebrać najpóźniej do 29 września br. do godziny 16:35 w Punkcie Obsługi Loterii.
  • Aby grać o nagrodę główną (jeden z 3 voucherów) należy wypełniony kupon wrzucić do specjalnej urny i być obecnym podczas losowania finałowego w dniu 29 września o godz. 17.00).
  • Uczestnik Loterii powinien koniecznie zachować dowód zakupu do końca trwania loterii.
  • Punkt Obsługi Loterii będzie czynny w godzinach otwarcia Centrum (w godz. 9.00 – 12.00, a 29 września do godz. 16:40).

Losowanie nagród głównych odbędzie się 29.09 (sobota) o godzinie 17:00. Warunkiem przekazania nagrody jest osobista obecność laureata oraz okazanie komisji dowodu zakupu, zgodnego z danymi na kuponie.

Więcej szczegółów o akcji znajdziecie na stronie internetowej.

Galeria VIVO! zapraszamy do wspólnej zabawy.

Wkrótce więcej o pozostałych wydarzeniach związanych z I Urodzinami VIVO! Krosno.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward