Szaleniec w volkswagenie złapany na Al. Jana Pawła II. Stracił prawo jazdy

Godziny szczytu i 120 km/h. Zatłoczone ulice nie zraziły młodego mieszkańca powiatu jasielskiego do szarży przez Krosno
Chociaż od lat słyszymy o konsekwencjach niebezpiecznej jazdy, niektórzy nie umieją powstrzymać ciężkiej nogi
kmp krosno

Policjanci z krośnieńskiego wydziału ruchu drogowego kontrolowali w środę (5.12) prędkość aut na al. Jana Pawła II. Ulica ta jest częścią drogi krajowej nr 28. Około godziny 15.00, czyli w trakcie popołudniowego szczytu komunikacyjnego, zauważyli pędzącego volkswagena. W czasie, gdy ulice Krosna pełne są samochodów, jego licznik wskazywał nawet 123 km/h.

Policjanci szybko przerwali tę brawurową jazdę. Za kierownicą siedział 25-latek z powiatu jasielskiego. Otrzymał wysoki mandat i punkty karne, a jego prawo jazdy zostało zatrzymane.

- Po raz kolejny apelujemy o rozważną jazdę. W bieżącym tygodniu na drogach Krosna i powiatu odnotowaliśmy kilkadziesiąt kolizji oraz 3 wypadki drogowe, w których poważne obrażenia odnieśli niechronieni uczestnicy ruchu – przestrzega policja.

KOMENTARZE
KOMENTARZE WYRÓŻNIONE
person BlondaS
07.12.2018 23:55

Prosiłbym poratal K24 o używanie nowego nazewnictwa. Krosno przez lata  wchłoneło byłą obwodnicę miasta. Teraz obecna przebudowana dwupasmowa droga w ciągu drogi krajowej nr28 pełni rolę trasy średnicowej miasta. To już nie jest obodnica tylko trakt średnicowy miasta i krośnieńskiego MOF-u z ktróego korzysta ponad 30 tyś/pojazdów na dobę.

person
BlondaS
na forum od listopada 2017
person kurnachata
07.12.2018 22:41

Nikt nie potrafi wyjaśnić takiego zachowania, nie wiadomo czy to skutek braku miłości w domu rodzinnym, braku uwagii. Przy takiej prędkości to ułamek sekundy nieuwagi i uderzenie i zostaje zgnieciony w metalowej puszce niczym w prasie hydraulicznej.

person
kurnachata
na forum od listopada 2017
starstar
person cerebrum
07.12.2018 22:25

Powinno sie publikować  wizerunek takiego bandziora drogowego, nazwisko pełne i imię ,  a także nr rejestracyjny samochodu oraz fotke tego auta. Powinien stracić nie tylko prawo jazdy ale także samochód na skarb państwa.

person
cerebrum
na forum od listopada 2017
person woy_fan
07.12.2018 19:49

Super Policja. Fajnie, że pilnujecie ludzi normalnie jeżdzących przed bandziorami ruchu drogowego. A nawet tym samym uratowaliście życie jemu w przyszłości i z pewnością x osobom które ten człowiek mógłby unicestwić.

person
woy_fan
na forum od listopada 2017
WSZYSTKIE KOMENTARZE (15) forward